Güzel kızımın adında karar veremedik... Yardım edin...

Güzel kızımın adı ne olsun???

• Ankete Katılan
    59
  • Anket Kapalı .

pbinay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
192
0
42
Selam arkadaşlar
Ağustos ayında doğum yapacağım kısmetse... Kızım olacak ama adında tam karar veremedik... Tercihlerinizi bekliyorum...Sevgiler..:CüvCüv:

merhaba canım benımde agustos da kızım olacak inşallah ismini koyduk bile ecrin yeliz olacak:CüvCüv:

pbinay, benimde ağustos ayında kızım olacak inşallah. Adını da Melis koyacağım. Sende koy, adaş olsunlar ))

merhaba canım benımde agustos da kızım olacak inşallah ismini koyduk bile ecrin yeliz olacak:CüvCüv:

Ecrin ‘Allah’ın hediyesi’ anlamına gelmiyor, bu bir yanlış anlaşılma..
Bunu biliyorsunuzdur umarim.
Ecrin ‘ecr’ kelimesinden geliyor ve ‘ücret, karşılık, bedel’ gibi anlamlar taşıyor...
----

Ankette oyuma Damla için kullandim.
Damla güzel bir isim bence!

pbinay, benimde ağustos ayında kızım olacak inşallah. Adını da Melis koyacağım. Sende koy, adaş olsunlar ))

Melis daha çok istiyorum sanki bende...Sizlerle paylaşayım dedim diğer isimlerde güzel....
Seninde bebeğin hayırlı olsun inşallah canım..
Tarihini kaç verdi dr..Bana 21 Ağustos dedi...Bakalım hayırlısı..:ecrin_bebek:

sitede alya ismini kızına ilk koyan bir anne olarak alyayı tavsiye ediyorum:lepi:

MERHABA,

BENİM DE AĞUSTOSTA KIZIM OLACAK. İSMİNİ CEYLİN KOYMAYI DÜŞÜNÜYORUZ..:asigim:

melis olabilir canım benimde ağustosta kızım olucak adını daha hamile kalmadan koymuştuk LENA olucak

melis bal gibi tatlı anlamına geliyor yanlış hatırlamıyorsam eğer bencede melis

Evet canım Melis anlamı bal gibi talı olan demek :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…