Güvenlik

Merhaba benim aklıma takılan bir şey var benim nişanlım pomemi kazandı eğitimde bu güvenlik soruşturmasında benide araştırırlarmı ben daha öncesinde iki kere aparta gittim onunlada gittim otel ve aparta bunlar çıkarmı bilen varsa yardımcı olabilirmi
Hayır güvenlik sorusturmasında otel kayıtlarının bir etkisi yok. He bir örgütle toplu sekilde aynı otelde kalmıstır, fuhusla ilgili br davada adı geçiyordur tabi ki takılır ama bşreysel veya kız ark ile kaldıgı otelden gğvenlik sorusturması adına olumsuz bir sonuc cıkmaz. Bu arada her memur olacak bunu kafaya takar ve arastırır 😀🖐️

Hayır güvenlik sorusturmasında otel kayıtlarının bir etkisi yok. He bir örgütle toplu sekilde aynı otelde kalmıstır, fuhusla ilgili br davada adı geçiyordur tabi ki takılır ama bşreysel veya kız ark ile kaldıgı otelden gğvenlik sorusturması adına olumsuz bir sonuc cıkmaz. Bu arada her memur olacak bunu kafaya takar ve arastırır 😀🖐️
İnsan merak ediyor insternette tamamen bilgi kirliliği buraya soruyoruz 😂😂

Sizin siyasi veya narkotik gibi bir suçunuz olmadığı sürece bakılmaz
Dediğiniz gibi sadece siyasi ve suç kaydınız var mı diye bakılır. Hem ulaşılan bilgiler sadece ilgili kişi görebilir . KVKK kanuna göre paylaşmak yasak içiniz rahat olsun . Otelde de yaşasanız da onları ilgilendiren bir durum değil

X