Güvenlik görevlisi yakışıklı olunca....

Ne varmış benim haşin erkeğimde :63:

Klausu da kuma olarak alabilirim damondan sıkılınca..Beğenerek izliyoruz kendilerini :KK14:

İyi hacı nolsun, benim pıçaklardan konuşuyorduk;

Eki Görüntüle 1050006

Bi sorun yoktur inşallah :KK51:

Med haşinlik konusunda biraz fazla gibi geldi sankim. (Kan emici noliceek!) :18::KK37:

Ne varmış benim haşin erkeğimde :63:

Klausu da kuma olarak alabilirim damondan sıkılınca..Beğenerek izliyoruz kendilerini :KK14:

İyi hacı nolsun, benim pıçaklardan konuşuyorduk;

Eki Görüntüle 1050006

Bi sorun yoktur inşallah :KK51:

vampire diaries izledim bugün :KK14:

Kd69LL.jpg

Gidip iki el king oynayayım Mynette iyice ahlakıımm bozuldu bu gavur yüzünden benimkinden soğudum bunun yüzünden :KK9:

bu kedinin kafa çalışıyo arakadaş kimsenin düşünmediğini düşündü:KK14::KK9:

ben eskittim bi dene güvenlikçi daha istemem 5 para etmiyolar:KK19: ama göbüşü yoktu oda taş gibiydi:KK1:

Benimki de bi ara güvenlik işi yapmış.
Ama ona göre olmadığını farketmiş sonra!
Benimkinin sadece kalbi taş :KK14::KK53:

İç güzelliğe öner veriyorsa hiiiç şansınız yok :KK51::KK9:İzmirliyim ben benden iyisini hassını taşını mı bulacak spor da yapıyorum :KK1::KK9:

İç güzelliğine önem veriyorsa şansınız yok kısmını açmanızı istemiycem:) mantıklı bi cevap gelemez ya da yanlış ifade ettiniz herhalde:) güzelliğiniz daim olsun ne diyelim :KK70: hahaha :KK70:

..

İç güzelliğine önem veriyorsa şansınız yok kısmını açmanızı istemiycem:) mantıklı bi cevap gelemez ya da yanlış ifade ettiniz herhalde:) güzelliğiniz daim olsun ne diyelim :KK70: hahaha :KK70:

..
Yo yanlış ifade etmedim içim güzel dışımda :KK60: İçim dış bir yani . :KK53::KK53:

X