Güvendiginiz birine paranızı emanet edermiydiniz

nzg

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
310
-39
32
Merhaba çok uzatmak istemedim için kısaca sormak istedim bayan arkadaslarımın fikirlerini merak ettim bankada 100 bın TL'den fazla paranız olsa üzerinizde gözükmemesi gereken durumlarınız olsa güvendiginiz birine emanet olarak verir miydiniz

Verirdim şuan da bile en yakın dostum var üç tane ve bir durumda birbirimize verdik hep

Reactions: nzg

Anam babam haric kimseye hicbir seyimi emanet etmem.

Nakit olarak veremezdim, parayı bilezik-altın-döviz haline getirir öyle bırakırdım. Ama bırakacağım kişinin böyle uzun yıllardır tanıdığım ailesini bildiğim biri olması gerekir.

Vermezdim en yakınımız bile gün geliyor düşman oluyor

Neden üzerinizde görünmemesi gerektiğini bilmiyorum ama birinden para kaçırmak isteyip başka yollara başvuranlar malesef hep hüsrana uğradı cevremde gördüğüm kadarıyla

Burada çoğu kişi hayır vermem emanet etmem yazmış. Ama her insanın çevresinde bu şekilde güveneceği insanlar vardır diye düşünüyorum. Akrabası var, aile üyelerine kadar bilip tanıdığı arkadaşı vardır. Öyle oturduğun binadan bir komşuya emanet etmeyeceksindir sonuçta. Böyle düzgin insanlarsa emanet et.

kardeşim gibi gördüğüm arkadaşlarım var birden fazla ama sadece 2 kişiye diğerlerine hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…