gurur mu aşk mı??

.........................................

Son düzenleme:
ben şöyle düşünüyorum 3 hafta çıkmışsınız sanırım yazdıklaırna göre 3 haftada aşık olunabilinirmi yada sevilebilirmii tabi herkes farklı gerçekkten seviyor olabilirsin eğer öyleyse bence gurur yapsa sonra keşke dememek için aşk biraz fedakarlık ister ama karşılıklı olcak tabiki bunlarr ... bende senn gibiydim yani ailem çok rahattırr ilişkilerimdede hep ben bitiriyordum sonraa çok sevebileceğim biri çıktı karşıma ve o beni dğeiştirdi ve durumumda çok memnunum çok mutluyum sanki ruh ikizimi buldum 2 sene oldu evlenmeyi düşünüyoruz

gururumu???:1shok:belki düşüncelerim senin hayat anlayışına görüşlerine ters gelebilir ama bence aşkın olduğu yerde gurur olmaz eğer çok seviyosan onunda sevgisinden eminsen ne diye acı çekeceksin bence at gururu bi kenara ama anladığım kadarıyla biraz zıtsınız karakter olarak yani onunla ciddi şeyler düşünüyosan anlaşamayabilirsiniz bu da var aksi bi insan diyosun çünkü kafam karıştı valla kalbini dinle derim ben en iyi sen verirsin kararını ama ben yinede aşıksan tekrar birleşmeniz taraftarıyım canım zaten 3 hafta olmuş belki birbirinize alışamamaışsınızdır zamanla belli olur her şey yerimseniben

..........................................

Son düzenleme:

....................................

Son düzenleme:

az görüştük diyosun 2 kez buluşmada senin hakkında nasıl böyle hemen yargıya varır anlamadım yani seni tanımaya çalışması gerekmezmiydi biraz daha onun için değişmeyi denemişsin o hemen terketmiş garip doğrusu:sm_confused:

şu yaptıkların belki ne var bunda denecek türde bişiler olabilir sana göre.. ben cok kıskacn birisiyimdir sevgilim konusunda. eger kız bir sevgilim olsaydı bunları yapmasını istemezdim ve dogal olarak tartısma cıkardı. ya sen kendını biraz düzelteceksin, ya da yapamıyorum deyip unutmaya calısacaksın.
ama sunu asla unutma aşk kolay bulunmuyor helede eger karsındakının seni sevdiğinden eminsen hiç olmazsa bir şans daha ver kendine...

.................................

Son düzenleme:

ilk defa aşık oldum sevdim diyosun o zaman boş yere üzmeyin birbirinizi söyle ona zaman ver değişicem de birbirimizi daha ne kadar tanıdıkki hemen böyle yargılıyosun de eğer yine olmazsa boşver unut gitsin diğerlerinde nasıl yaptıysan bunuda öyle unut çünkü görüşleriniz düşünceleriniz farklı mutsuz olursunuz sonrayerimseniben

çok saolasın canıma.s.
biraz daha düşünüp yorumlarınızıda değerlendirip bi karra vereceğim

kıskanç erkek ömür törpüsü.hayatın zindana döner sağa baktın sola döndün niye güldün ayyyyyy cok feci.aşk varken cicim aylarında hoş olabiliyor beni seviyor bak o yüzden kıskanıyor deyip bide mutlu oluyoruz ama evlendikten sonra vay anam ben ne halt ettim diyoruz.kendini bir erkek için sakın değiştirme.seni olduğun gibi kabul edicekse buyursun gelsin.ama onun kurallarıyla yaşayacaksan birsüre sonra cok mutsuz olursun.tecrübe konuşuyor.naz yapıyor sanırım bide çünkü onu cok sevdiğinden emin.belli etme bukadar bak nasıl değişirideğişmezsede paşa gönlü bilir.nerde bulcak senin gibi fıstığı

hep öyle olur zaten bizde başta çok ayrıldık bende aynı şekilde sen dediğin gibi aşığım sana diyordum ama kaybedince onu sevdiğimi anladım vee elimden geleni yaptım sennde elinden geleni yap baktın ondan ses soluk çıkmıyorr kendi haline bırak o bişeyler hissediyosa dönecektir sana zaten ben aynen sana dediğim gibi yaptım gurur falan kalmadı ama pişmanda değilim o yüzden gerçekten seviyorsan git peşinden bırakma derim ...

burda olumlu olumsuz yorumlar yapılıyor ama kararını sen ver kimsenin dediği seni etkilemesin sonuçtaa eski erkek arkdaşını sen tanıyorsun onunla mutlu olabilirmisin? bunu düşün yada seni mutlu edebilirmi sen onun istediği gibi biri olduğunda ? ona göre karar ver

canım sevdiğimi bilmesi imkansız çünkü hiç sevdiğimi sölemedim aşığım ama aşık olsam bile bi gün ayrılırsak aramam etmem falan diye büyük konuşuyodum ama şimdi bu arada saol canıma.s. bu güne kadar hiç kıskançlık görmediğim için alışamadım ama alışırım diye düşünüyodum

saolasın canım yorumun içina.s.
ya şimdi arasam ne diyeceğim geri dön mü demem lazım yada seni unutamadım mı ya ne bilim ilk kez gidene dön diyeceğima ama bunu nasıl diyeceğim kendimi daha fazla düşürmeden

ilk önce nasılsın diye msj atabilirisn eğer cvp veririse ararsınn konuşursun .... çok zor birşey değil en azından için rahat olur eğer aranızda olcak bişey varsa olay kendiliğinden gelişir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…