gurur mu aşk mı??

ilk önce nasılsın diye msj atabilirisn eğer cvp veririse ararsınn konuşursun .... çok zor birşey değil en azından için rahat olur eğer aranızda olcak bişey varsa olay kendiliğinden gelişir zaten

..........................................:

Son düzenleme:
canım nasılsın diye 1 hafta önce msj attım cvp geldi şimdi tekrar bi daha nasılsın diye msj atarsam garp olmaz mı:nazar: bu kız kafayı yedi her bir haftada nasılsın diye msj atıyor diye düşünür heraldekaydirigubbakcemile3 onu unutamadığımı anlatan bi msj mı atsamki:nazar:

msj at konuşmak istiyorum sennle yüzyüze müsait olduğunda de bakalım ne cvp verecek?

msj at konuşmak istiyorum sennle yüzyüze müsait olduğunda de bakalım ne cvp verecek?

yüzyüze mi:1shok: canım ben telefon açıp cesaret eemiyorum sen yüzyüze konuş demişsin ya nedense ben onun karşısında kendimi ifade edemiyorum aslında çok güzel konuşurum malum meslekte türkçe öğretmenliği olduğu için iyi edebiyat yaparım:icecream::icecream: ama nedense onun karşısında dillerim lal oluyor resmen:bbo: ne söyleyeceğimi anlatamıyorum hep yanlış cümleler kuruyorum anlamadım gitti ya:bbo:

yüzyüze mi:1shok: canım ben telefon açıp cesaret eemiyorum sen yüzyüze konuş demişsin ya nedense ben onun karşısında kendimi ifade edemiyorum aslında çok güzel konuşurum malum meslekte türkçe öğretmenliği olduğu için iyi edebiyat yaparım:icecream::icecream: ama nedense onun karşısında dillerim lal oluyor resmen:bbo: ne söyleyeceğimi anlatamıyorum hep yanlış cümleler kuruyorum anlamadım gitti ya:bbo:

sırnaşık şey tatlım öyle hemen konuya girmiceksin görürü görmez ilanı aşk et demiyorumki 3 hafta ilişki yaşamışsınız o zamn nasıl konuşuyordun şimdimi konuşamicaksın.

bende onu demeye çalıştım zaaten yüzyüze konuşmak çok etkili =) bence dene müsait olduğunda görüşün =)

şimdi aşıksın diye ben her istediğini yaparım diyosun ve bunlar hoşuna gidiyo ama emin ol tatlım çok zorlanıcaksın...aradan zaman geçince şuanki heycanın kalmayacınca çok zorlanıcaksın emin ol daha çok yeni olduğu için çabuk geçer...inşallah çabuk atlatırsın...

İnsanların hayata bakış açılarının benzer olmadığı ilişkiler uzun süreli olmaz bence, ne kadar seversen sev yıpratırsınız birbirinizi karşılıklı, eninde sonunda da biter. Benimde iki yıllık ciddi bir ilişkim vardı, ikimizde birbirimizi çok sevdik, ikimizde birbirimize kimseye güvenemeyeceğimiz kadar güvendik. Ama olmuyor insanlar değişmiyor sen ne kadar değişeceğim diye çabalasanda. Bence yapılması gereken iş daha 3 hafta çıkmışken unutmak. Zor tabiki unutmak ama arkadaşım beni tanısan bu lafları benden duymak çok zordur verdiğim aklın aksine ben hep mücadele ederim ama ben ne kadar mücadele etsemde hep olmadığını gördüm...

X