günümden 2 gün sonra regl oldum sizce hamilemiyim

sngl_20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
5
0
38
2 ay önce bebeğimi kaybettim kürtajdan sonra 2 kez adet gördüm ilki çok azdı kahverengi oldu 2.si gününden 2 gün sonra geldi o oldu.şimdi bazı belirtiler var ama adet gördüğüm için umutlanmak istemiyorum.sizce olabilir mi

cnm adet gördüysen üzgünümki yoktur istersen bi test yaptır için rahat etsin

slm kızlarr uzun zamandr girmiyordm hatırlarsanız bebiş isteğim 9. aydada olmadı ve geçen ay bu kadar stres üzerine korunmaya başladm(geri çekilme ile)bu ayda normal adetim geldi doğal olarak çnkü gerçektn çok üzüldm bide silik çıkan testlerm ve bişy olmayışı çok üzdü...ama bu ay en yakın arkadaşımla uzun zaman sonra karşılaştm onun sevncini yaşıyorm doğumuna 1 bucuk ay varmış...ve bu konuyu açan arkadaşım için bu durum aklıma geldi ve yazmak istedm arkadaşım,hamile kaldığı ay adet görmüş tek fark biraz daha az olmasıymış 2.ayda adeti normal tarihinde gelmiş yine az ama öyl denildiği gibide damla damla ve kahve renki deil normal ama miktarı az...oda demiş ki stresten!!! sonra korunmadığı içinde demiş bi tane test alaym acaba demişş ??? testi yapmş çizgi silik çıkmış o testide gördm gerçekten silik ama görünüyor tabi sonra dr a gidiyorlar bebiş 2buçuk aylıkmış nerdeyse 3 e giricekk....tabi bu ana kadar belirtide yok şok olmuşlarr !!..yani kızlarr herşey olabiliyor benim dikkatimi çeken bebiş 2 bucuk ayına gelmiş ozaman testi yapıyor arkadaşım ve test silik dura dura zaman geçtikçe koyulaşmış ilk bayağı silikmiş ve bebiş 2 bucuk aylıkken !!!..gerçekten en sağlıklısı kan tahlili çok uzun oldu canlarım özür ama paylaşm istedm..bende hala çok çokkkk istiyorm Allah isteyen herkese hayırlısı ile nsip etsnn :Saruboceq:

ya kızlar az once test yaptım negatıf cıkdı ama belırtıler var bıde adetıme daha 2 gun var sızce hemen umıtsızlıge kapılmamalımıyım ? bana bı fıkır verın nolurr :KK43:(((((((((

slm kızlar ben buraya yeni üye oldum bana yardımcı olur musunz bişiler sorsam

X