Günde 5 dk bi haftaya taş gibisin. :)

arkadaşlar ben kas olsun istemiyorum bu yüzden denemeden önce sormak istiyorum , bu hareketler kas yapıyor mu?yoksa inceltiyor mu?

benim acayip skilasmaya ihtiyacim var.. bacaklarimin ustu çok yayik çunku :S kremle ve bu hareketlerle umarim baya sklasir bu daha ikinci gunum.. umarim en kisa zamanda etkisini gormeye baslarim birde ben gunde iki defa yapiyorum bu hareketleri..

benim alt bacaklarım kalın ayak bileklerimde yani kas olabilir ama yinede işe yararmı incelme olurmu yoksa kasmı yaparım :26:

kızlar önce bi yağlarınızı eritin, sonra kas yapar mı diye düşünün ki kas vücudun her yerinde vardır.öyle şişme gibi bi ihtimali iki hareket yapınca olmaz korkmayın. hem, kaslı bir görüntü yağlı bir görüntüden daha mı iyi :KK70: kaslar yağları eritir. vücut geliştirme hareketleri ayrıdır.kaldı ki bi haltercinin yaptığı ne hareketi yapıcaksınız ne de yeme programını yiceksiniz.

kas öyle zart diye olmaz korkmayın.

ben 1 aydır pilates yapıyorum ve eve bisiklet aldım :nazar:
boyum 160 53 kiloydum ve diyetle rahatca kilo verebiliyodum ama vücut görüntüm hoşuma gitmiyodu ..
hemen 2 yıldır odamda duran ama sadece 1 kez kullandığım pilates topuma sarıldım :21: eve bisiklet aldım 1 ayda 2 klilo verdim 5 cmde vüdum daraldı inanılmaz sıkıyım kalın bulduğum bacaklarım inceldi o hareketleri zamanında bende yaptım zamanla sıkılıyo yada üşeniyo insan sıkılaşmak için pilates derim ben:81:

pilates in skilasmak için mukemmel oldugunu herkes soyluyor zaten ama ne yapcam nasil yapicam ve de sadece bacaklarima yonelmek istiyorum :)) malesef bi 10 gunluk ara vermek zorunda kaldim simdi tekrardan baslicam :)

bende pılatesten sıkılanlardanım cok gunde 1 saat ayırmak fazla gelıo :/ ama bu harektler harıkaymıs tam bana gore harıka bı paylasım :)

kızlar önce bi yağlarınızı eritin, sonra kas yapar mı diye düşünün ki kas vücudun her yerinde vardır.öyle şişme gibi bi ihtimali iki hareket yapınca olmaz korkmayın. hem, kaslı bir görüntü yağlı bir görüntüden daha mı iyi :KK70: kaslar yağları eritir. vücut geliştirme hareketleri ayrıdır.kaldı ki bi haltercinin yaptığı ne hareketi yapıcaksınız ne de yeme programını yiceksiniz.

kas öyle zart diye olmaz korkmayın.

Hahahhay harika :KK70: :KK52:
Ağzımdan almışsın sanki arkadaşım. :)
Kas zart diye olmaz!
:KK9:

ilk 3 nü okudum diğerlerini okumama gerek bile yok.
ben motosiklet kullandığım ıcın bacak ve kol kaslarımı çok geliştirdim.
sporuda severim.
dambıllarla evde çalışıyordum.
ilk üç hareket heleki şu cümle''birazda acımalı '' vs LİF YIRTILMALARINA SEBEPTİR LÜTFEN DENEMEYİNİZ.
spor hızla yapıldığında sadece spor kazasına neden olur.
1.2 hafta rahat hareket edemezsiniz.
spor yavaş yavaş sindirilir kas ole bir iki haftada oluşmaz sıkılaşmaz.
tavsiyemdir. deneyenler kendi bilir.

peki bu yöntem zayıf olanlar içinde işe yarıyor mu? zayıf olduğum için bacaklarım ince ve bu durumdan çok rahatsızım bu yöntemle kas yapıp bu durumdan kurtulabilirmiyim ? :KK43:

X