Günde 5 dk bi haftaya taş gibisin. :)

bacakmı kalınlaştrıyor yani
eritmek için değil dimi
bende bacaklarımın inceleiğinden yakınıyorum

canım ben de varım valla ben de bacaklarımın yanlarındaki garip yağ kütlesinden şikayetçiyim çok güzel hareketler var burda daha önce duymadığım her gün deneyeceğim bakalım kaç günde etkisini göstericek çok sağol tatlım :)

evet evet denemediğim spor yağ çay kalmadı . ve bunların hepsinden kazandığım tecrübeyle huzurlarınıza en iyi ve kısa sürede uzun vadeli etkiler yaratanları açıklıyorum zemuszemus

1-) alt bacak kasları (kalf kasları ) = önce sağ ayağınızın parmak uçları üstünde 50 kere zıplayın sora sol fakat önemli olan durmamaktır
2-) üst bacak ön kasları = oturuyomuş gibi yaparak 50 kere eğilin kalkın fakat çok eğilin ve yavaşça kalkınki hızlı şekillensin acımalı da biraz
3-) üst bacak arka kaslar ve popo kasları = sırtüstü yatın ayaklarınızı dizlerinizden kırarak yere koyun ve poponuzu sıkıp içeri çekerek karnızı sırtınızı yukarı kaldırın kalçalarınız ve poponuz yansın , gökkuşağı gbi durucaksınız
3- buçuk ) :KK70: iç bacak kasları yan yatın üstteki bacağınızı biraz ileri itip alttakini 50 kere kaldırıp indirmeye çalışın dayanabildiğiniz kadar da tutun bu özellikle o bölge yağlarını yakmaya ideal
karın kasları = dümdüz sırtüstü yatın ayaklarınız dizlerinizi kırmadan 50 kere düz indirip kaldırın çok kaldırmayın kolaya kaçmak yok kaydirigubbakcemile3
kol kasları = sıkmayın kendizi günde 5 şınav yetiyo hem gözünüz korkmaz hemde hergün atlamadan yaparsınız
göğüs kasları = 10 kere düz duvara yüzünüzü dönüp şınav çekiyo gibi kollarınızla vücudunuzu itip kaldırın

bunun haricinde ;
yoğurt : kızartmaların yanında yenirse çok faydalı olur vücuda giren yağı sindirmeden bağırsaklardan atıyo .
Yeşil çay : metabolizma için gerçekten işe yarıyor , hızlandırıcı etkiye sahip
Protein alımını artırın yoksa kaslarınız eriyip gider .. (yumurta ,yoğurt..)
Yağlar kasa dönüşmez . Kas yapmaya başladığınız an yağlarınız da erimeye başlıyacaktır .

bunlar da benm yöntemlerim . Sadece bu sporlarla 1 haftada gerçekten bacaklarınıza inanamaycksnz çünkü bu egzerszler direk o bölgelerinize hitap ediyo. hepsi bende en fazla 10 dk tutuyo deneyin görüceksiniz özellikle alışkanlık haline getirin derim

hadi kolay gelsin , sevgiler opuyorumnanaktan
mükemmel bi paylaşım eline sağlık bende başlayayım spor yapmak mutluluk hormonu salgılıyor hep çikolataya saldırdık mutlu olalım diye :roflol::roflol:

bana gerek yok ben çok yürüyorum :KK70: doktor bile bacaklarıma amma kas yapmışsın herangi bi sporla uğraşıyomsn demişti :KK70:

ben 3 gündür yapıyorum 10-15 gün sonra etkisini görürüm herhalde ama kesinlikle toparlanma oldu.

Bende 1 haftadır bazı hareketler yapıyorum..
Bide bunları yapalım bakalım zaten artık iyice alıstım yapmadan rahat duramıyorum..:KK53:

Göğüs ve koL için oLan diiL de diqerLerini yaptıım feci terLetti ya ben bunu dayanabiLip yapsam saten bi sorunum kaLmass :KK1:

dewam etcem bakaLım diqer qünLerde yapmaya,aLışık diiLim fasLa harekete ondan yordu :KK70: teşekkürLer payLaşım için:KK54:

bacaklarınız yumuşamadan istedğiniz kadar egzersiz yapın yine de incelmez, sadece sıkılaşır. Önce dietle yumuşatmanız gerekir, daha sonra egzersiz yapıp inceltebilirsiniz

teşekkürler paylaşım için aslında gayet basit hareketler..bende bugün başladım bakalım etkileri ne olacak ??

bende 4 aya yakın aerobik salonuna gittim 7, 8 kilo verdim. basenlerimden şikayetçiydim halada istediğim gibi olmadı.
basenler için bacaklarla daire çizmek dışardan içeri 50 tane içeriden dışarı 50 tane çok işe yarıyo. iç bacak içinde ayağı dışa çevirip bacakları yana açmak çok işe yarıyo.
haydin kolay gelsin:KK66:

bu hareketler mutlaka bacağin incelmesine yardımcı oluyordur ama bence daha çok sıkılaştırmaya toparlamaya yarıyor

X