Günde 1 Öğün Beslenerek Zayıflıyoruz!!

meriunal

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
5
8
26
Arkadaşlar selamlar, umarım hepiniz iyisinizdirrr! :)

Evlendikten sonra aldığım kiloları verme sürecindeyim boyum 1.75 evlenirken 58 kiloydum daha sonra 75 e çıktım. Şu an kilo verme sürecindeyim ve 69 ları gördüm ama hedef kilom 60.
Aralıklı oruç dene kilo ver geri al, motivasyon kaybet vs derken bu sürecin çok uzamasından artık mental olarak çok yoruldum ve günde 1 öğün beslenmeye geçmeye karar verdim.
Beslenme yaptığım saatte protein ve yeşillikleri yeteri kadar alacağım. Günde 1 saat yiyiyoruz nasılsa diye o bir saat içinde abartmak yok!

Ofis çalışanıyım gün içinde hareket etme şansım pek yok ama sabahları uyandığımda 5-10 dk yormadan hafif egzersizler yapıyorum. 5-10 dk neye yeter demeyin. Hiç mi, biraz mı? öyle düşünün.

Buraya her gün hem motive olması hem de takip edebilmem için yazacağım bakalım süreç nasıl geçecek.

Bu karara bugün başladım o yüzden sabahki öğünüm hiç mantıklı olmadı ama olsun daha sonrasında hiç bir şey yemedim sadece çay kahve.

24.09.2024
Kilo: 70
Saat 11:00
2 adet kruvasan, 1-2 bisküvi
Daha sonra hiç bir şey yemedim kiraz sapı, yeşil çay ve bol su içmeye devam. Ertesi gün yine aynı saatlerde yiyeceğim. Yumurta, peynir tarzı

X