Gümüş Böceği

nixolidia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2015
4
0
31
Hanımlar merhaba. Uzun zamandır forumun sıkı takipçilerinden biriyim ama evde böcek problemi çıkınca üye olayım artık dedim.

Öğrenciyim, ev işlerinden az çok anlıyorum temizliğimi yemeğimi yaparım ama usta değilim tabii. Yalnız yaşadığımdan annemden de yardım alamıyorum.

Geçen ay odamın tavanla duvarın birleştiği yerde örümcek ağına benzeyen kozamsı şeyler gördüm (kesinlikle örümcem değildi) elektrik süpürgesiyle çekmeye çalıştım defalarca ama gelmedi. En son uzun boylu bir arkadaş peçeteyle alabildi. Güve olduğundan şüphelenmiştim evde uçan kelebeğimsi şeyler de gördüm ama odaya ilaç sıkıp gördüğümü öldürmemle bitti sayılır çok şükür.

Asıl sorunum daha büyük. Geçen gün yatakta uzanırken telefonun ekranında beyaz yuvarlak birşey gördüm hareket de ediyordu. Elimle bastırdım üstüne bir iki kere yok oldu bu sefer de acaba hayal mi görüyorum artık diye düşünmeye başladım ciddi bir böcek korkum var çünkü duvardaki şeyleri gördüğümde haftalarca salonda yattım kaşınmaktan kollarım bacaklarım heryerim kanadı öyle kaşınıyorum düşünün.

Birkaç saat önce de tuvalete gittim baktım yerde gümüş böceği bakmıştım o minik beyazı görünce gümüş böceğinin yavrusu öyle olurmuş diye okudum yine burdan görünce tanıdım direk vileda kovasının yanında yerde yatıyordu çözüm bakıyorum ama napıcağımı da bilmiyorum az önce gittim fotoğrafını çekeyim diye kaybolmuş akıllı mıdır nedir ölü taklidi mi yaptı anlamadım baya yattı hareketsiz çünkü orda.

Nolursunuz bir çözüm bir fikir verin bana bu işi halledene kadar uyku haram bana tarım ilacına kadar düşündüm ama kedilerim var evde napıcağımı hiç bilmiyorum. :KK43:

X