Güllüşüm evlendi işte resimleri

ayy canlarım benimmm

bende ilk görüyom bu resimleri :)

çok saolun kızlar herkesi çok öpüyom güsel dilekler içinn ...

Allah mesut etsin canım ya tüylerim diken diken oldu vallahi.Benim de düğünüme 10 ay var.Ama aramızdan böyle ne zamandır gün sayan arkadaşların evlendiğini görünce çok duygulandım.Çok hoş olmuşsun canım benim ayrıca gelinliğin de çok hoş askı kısmı çok hoşuma gitti ben de biraz kiloluyum askı kısmı bana da iyi fikir oldu

eneeeeeeeee :1shok:

ben bu konuya yazmıştım cevapp :1shok:

alla allaaaaa :1shok:

neysem güllüşüm kuşummmmmmmmm

mükemmelllll bi gelin olmuşsunnnnnnn :1hug:

dediğim gibi saçın makyajın ve gelinliğin muhteşem olmuşsun...

prenses gibi Şeniz

çok çok ama çok mutlu olun canım benimmmmmmmm Şeniz

güllüşenim canım gözlerinin içi parlıyor bitanem
Allah mutluluğunuz daim etsin canım arkadaşım
Gülen yüzün hiç solmasın inşallaha.s.

Lokum gibi bir gelin olmuşsunuz eşinizle birbirinize çok yakışmışsınız.Sevgi Saygı Sadakat ve Sabır la sağlıklı evlatlarla uzun nice mutlu yıllar..

güllüşenim canım gözlerinin içi parlıyor bitanem
Allah mutluluğunuz daim etsin canım arkadaşım
Gülen yüzün hiç solmasın inşallaha.s.

Lokum gibi bir gelin olmuşsunuz eşinizle birbirinize çok yakışmışsınız.Sevgi Saygı Sadakat ve Sabır la sağlıklı evlatlarla uzun nice mutlu yıllar..

güllüşüm çok güzel olmuş ya

Allah mesut etsın
bır omur mutlu olun ınsss:nazar:

Allah bi yastıkta kocatsınnnnnnnnnnn

çok sağolsun cannlarım benimmm:eek:

gülüşen canım beni unutmadın dimi hani gelinliğin arka kısmını görücektim ben .Çok merak ediyorum çünkü gelinliğin ön kısmına bayıldım

gülüşen canım beni unutmadın dimi hani gelinliğin arka kısmını görücektim ben .Çok merak ediyorum çünkü gelinliğin ön kısmına bayıldım

CANIM UNUTMADIM DA FOTO MAKİNEMİ Bİ ELİME GEÇİREMEDİM YA MİLLETE DOLANIYO AMA BUGÜN SÖZ TAKİP ET BENİ TAMAMMI Şeniz

bu başlıkta takip etsem olur mu?Buraya bakıcam her an nette olamıyorum ama gelip bakıcam buraya eklersen sevinirim canım

dsc00298lf3.jpg

burda sırt biras görünüyoo canım

burdayım canım şimdi geldim teşekkür ederim.Arkada çarpraz bağlar var ama altından saten kumaş geçiyor dimi.Mesela bazılarında bağ var altı saten değil rahat edemem ben onda biraz etliyim.Ama senin arka model de süper

X