Güllüşüm evlendi işte resimleri

burdayım canım şimdi geldim teşekkür ederim.Arkada çarpraz bağlar var ama altından saten kumaş geçiyor dimi.Mesela bazılarında bağ var altı saten değil rahat edemem ben onda biraz etliyim.Ama senin arka model de süper

canım rica ederim

şöle anlatım bu askı gelinliğin üstüne yapılmış yani ayrıyetten bi parça yok altında gelinliğe askılık dikilmiş ve yapılmış canım:1rolleyes:

canım ya çok yordum seni ama boynundan geçen tül çok hoşuma gitti anlatr mısın kenarlarındakiler ne?Duvakta da var aynısı ve gelinliğin ne kadara mal oldu canım aldın mı kira mı üstüne dikim mi.Çok sordum dimi ama çok hoşuma gitti gerçekten

canım ya çok yordum seni ama boynundan geçen tül çok hoşuma gitti anlatr mısın kenarlarındakiler ne?Duvakta da var aynısı ve gelinliğin ne kadara mal oldu canım aldın mı kira mı üstüne dikim mi.Çok sordum dimi ama çok hoşuma gitti gerçekten

canım sorabilirsin yorulmam:)

şimdik anlatım
gelinliğim bana yurt dışından geldi
ben burda bi gelinlikciye götürdüm üsteki askılarını saçımdaki çiçeği el çiçeğimi duvaği ve tarlatanına hepsine 100 ytl verdim ..

boyundaki askılar tülün üzerine inci işlenmiş salkımlı boyundan kanca ile bağlanmış duvağının üzerindede incilerden serpilmiş
hoşuan gittiğine sevindim canımcoksekeriremsu

gelinliğimi alırken hep seni hatırlıycam böyle bir model tarif edip alıcam gelinliğmi

çok saol canım

bu arada ben gelinliğin üstünü bu gelinlikten esinlenerek yaptırdım coksekeriremsu

gelinliknv8.png

:nazar::nazar::nazar:
Ay çok güzelsiniz eşinle,çok yakışıyosunuz Güllüşenim.
Allah sizi bir yastıkta kocatsın,beraber nice güzel seneler görüp geçirirsiniz inşallah canım.:nazar::nazar:

Allahım bir ömür mesut etsin gülümsemen bir ömür sürsün herşey bir ömür böyle güzel olsun senin için güllüşüm muhteşemsin yaaaa :-)

Sitede kişiliğinle prensesimizsin, düğününde de gerçek bi prenses olmuşsun yaaa bayıldım çok güzelsiiiiin a.s. a.s.

Allahım nazarlardan saklasın hep mutlu ol inşalllah tatlım benim :-)

Allahım bir ömür mesut etsin gülümsemen bir ömür sürsün herşey bir ömür böyle güzel olsun senin için güllüşüm muhteşemsin yaaaa :-)

Sitede kişiliğinle prensesimizsin, düğününde de gerçek bi prenses olmuşsun yaaa bayıldım çok güzelsiiiiin a.s. a.s.

Allahım nazarlardan saklasın hep mutlu ol inşalllah tatlım benim :-)

sakurammm canım benim yaaaaaaaaaaŞenizŞeniz

ALLAH seninde mutluğunu daim etsin canım inş çokkkk mutlu oluruz hep beraberrrŞeniz

canım benimm
Allah mesut bahtiyar etsin ,
daima mutlu yıllara inşallah

bir ömür boyu mutluluklarrr bir yastıkda kocayın inşşş rabbim sizi hiç ayırmasın DARISI BEKARLARIN BAŞINAAAA

X