Gülben ikiz annesi oluyor

E

EU2

Ziyaretçi
dmtnie.jpg

Hamile olduğunu öğrenince şaşıran Ergen şimdi de çifte sürprizle karşılaştı.

ATLAS'A İKİZ KARDEŞ GELİYOR -

Sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenen Gülben Ergen doktor kontrolünde ikinci bir sürprizle karşılaştı. Eşi Mustafa Erdoğan'la birlikte doktora giden Ergen önce hamile olduğu haberine sevindi. Daha sonra da doktorun ikinci sürpriziyle şaşkına döndü. İkiz bebeği olacağını öğrendiğinde duyduklarına inanamayan Ergen "Kontrollerdden sonra doktorum hamile olduğumu söyleyince hem şaşırdım hem de büyük bir heyecan duydum. Eşim de çok heyecanlandı. Ancak doktorum ikiz bebek beklediğimi söyleyince az daha kalpten gidiyordum. Çift yumurta ikizleriymiş. Henüz cinsiyetleri belli değil" diyerek duygularını dile getirdi.

Hem kendi ailesinde hem de eşi Mustafa Erdoğan'ın ailesinde ikiz olmadığını söyleyen Ergen "İkiz olduğunu duyunca ikimiz de inanamadık. İnanılmaz bir mutluluk yaşıyoruz, çok şaşkınız, acaip heyecanlıyız, duyunca ağzımız açık kaldı. Mutluluğumuzu anlatamam. İkimizin de gözleri doldu" dedi.

eskiden çok beğenirdim gerek konuşması olsun gerek davranışları olsun gerek kişiliği olsun takdir ederdim ama artık sevmiyorum ama Allah kurtarsın ne diimm

Anaaaaa çok sevindim yaaa
Bende pek sevmem ama hakkında hayırlısı inşallah sağlıkla alır kucağına

ay cok sevindim ve nasil kacirdim ya
gülben ergeni herseyiyle cok seviyorum
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder bebislerini insallah
ve güzel ve saglikli bi hamilelik gecirir

bugün bende mynet te okudum bu haberi...
darısı hayırlısıyla benim gibi olmayanlarında başına..........

aa süper yaaaaa

ben de sabah gazetede okudum ikiz olacakmış diye
kendisini sevmem ama sağlıkla geçirsin hamileliğini
darısını bana ve tüm isteyenlere nasip etsin Allah'ım

çok beğeniyorum kendisini.Allah kucağına almayı nasip etsin inş.hayırlı evlatlar olsunlar,annesi ve babası gibi başarılı ve insan gibi insan olsunlar inş.

Kadın her yönden şanslı.. efendi adam gibi kocayıda buldu. İkizde doğurur beşizde:CüvCüv: gülbende az değildi oynadı güldü yerini buldu. Sevmem pek:1closedeyes: çok yapmacık gelir bu kadın bana .. nediyelim allah ikizlerine ve kendine sağlık sihhat versin

valla Gülben ERGEN i çok severim çokda sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Hiç bir zaman sevemediğim bayan. Artık 9 ay boyunca hamileliğinden bahsedip durur. Hamileliğin ve anneliğin nasıl olması gerektiği konusunda bolca yorumlar yapar televizyon programlarından. Bu kadar böbürlenmeye çocuklara bişey olmasa bari.

X