Guarano inceltici krem (yeni çıkmış)

feRhuNde_

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
484
2
40
bayanlar benim fazla bi kilo sorunum yok sadece basenlerde bi miktar fazlalık var. hem size bilgi olması bakımından hemde belki ileride kullanma ihtimalim olabildiğinden bu konuyu açtım . sabah seda sayanın programında gördüm Mehmet Müderrisoğlu diye bi eczacı bu ürünü kendileri yapmışlar ve eczanelerde satışa sunulacakmış. Ürün bölgesel incelme sağlıyor.şimdiye kadar yapılan deneylerde bir ayda en fazla 10 cm e kadar incelme olmuş ama kişinin yağ miktarına göre değişiyormuş yani çok aşırı kilolularda doğal olarak daha çok incelme oluyormuş.şimdiye kadar etkisiz olan kişi olmamış. iben internette araştırdım biraz. Rebul eczanesi olarak google da aratırsanız bilgilerine ulaşabilirsiniz. kullanan olursa da yorumlarını bekleriz

aa canim ya bende netde bu kremi ariyordum sabah bende gordum seda sayanda.. enteresan bi krem ama merak etdim sen nasil buldun ismini eminmisin bu krem olduguna ?

bende dün gördüm seda sayan da,internette mehmet müderrisoğlu inceltici krem diye araştırdım karşım guarano krem çıktı.
eczanelere ne zaman gelicek bilmiyorum.
fiyatını da merak ediyorum.
bilginiz olursa arkadaşlar paylaşalım
.

evet arkadaşlar tekrar ben,
şimdi netten rebul eczanesi diye arama yaptım rebul eczanesinin sitesine girdim.
ordan online sipariş verebiliyoruz.
fiyatı 89.00 tl

aa canim ya bende netde bu kremi ariyordum sabah bende gordum seda sayanda.. enteresan bi krem ama merak etdim sen nasil buldun ismini eminmisin bu krem olduguna ?

evet eminim ismi guarano ve kendi eczanesinin sitesinde de yazıyor zaten açıklamaları o şekilde araştırdım.kullanan olursa bizimle paylaşsınlar etkilerini

Valla canim aslinda ben boyle seylere hic inanmam ama bu kreme nedense inanasim tutdu :roflol: 5 .ayda esim turkiyeye gidecek mutlaka ismarliyacagim ve deneyecegim bir tup kremden zarar gelmez diye dusunuyorum:lepi:a.s.

annem görmüş bugün tv de ya yarım saatte nasıl inceltebilir ki?? yan etkisi var mıdır acaba?

kizlar erkenden alip deneme sansiniz olursa lutfen yazin burda tecrubelerimizi paylasalim a.s.

evet bu gün bende starın sabah haberlerinde gördüm ve inşallah kızlardan birisi görüp konu açar diye bekliyodum :) pahalıymışta

yarım saat değil arkadaşlar ben konu açmıştım bunu görmeden..akşam sürüp yatıyorsunuz sabah 1.5 cm eğer masajla sürüp yatarsanız sabah 3cm we kesinlikle giden yağlar geri gelmiyormuş aslında bir denek lazım bunu denemek için ben haftaya alabilrsem paylaşırım sizinlede

kızlar bende alcam 1 hafta içinde burdaki eczanelerde bulamazsam netten sipariş vercem kullanıp bilgi veririm yerimseniben
ha bu arada şu x-tra gel de kafamı kurcalamıyo değil fisfisfis

Ben bugün rebul eczanesinin internet sitesine girdim.Orada bir tlf numarası vardı ve aradım.Karşıma Mehmet Müderrisoğlunun kendisi çıktı.Biraz konuştuk krem hakkında çok olumlu şeyler söyledi ve artık kendine gelen geri bildirimlere şaşırdığını etkinin mükemmel olduğunu söyledi.Ben de bu kremi en kısa zamanda almayı düşünüyorum artık.

canım mesajını okuyunca bende aradım:jeyyar: ama müderrisoğlu yerine rus bi bayan çıktı :sm_confused: (sanırım rustu:1closedeyes: ) neyse krem türkiye genelinde ecza depolarına dağıtılmış eczaneye yerine oralara sormalıymışız filan dedi.( eczanedekiler arıyo zaten ayol ) ürünü bulamazsak siparişini netten yada telden veriyoruz kargo onlara aitmiş.Eğer memnun kalmazsak hiç bi etkisi olmazsa nolcak dedimklava: geri iade alıyolarmış paramızı iade ediyolarmış..hihoyyyt
Benim kolumu bacağımı gelip ölçecekler mı kız laelaelaelaelae

Rebul eczanesi kurulduğu 1895 den günümüze ülkemize yenilikleri getiren bir kaynak olmuştur. Yetiştirdiği, bu gün dekanından genel müdürlük seviyesine gelmiş eczacıların temelinde bir taş oluşturmaktan gururludur.

Günümüzde bir eczane olmanın yanı sıra kozmetik araştırmada olan merakım nedeniyle sürekli bir yeniliği halkımıza meslektaşlarımıza sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Bu gün sizlere eczane laboratuarında geliştirerek piyasaya sunduğumuz GUARANA İNCELTİCİ KREM hakkında bilgi vermek isteriz.

GUARANA İNCELTİCİ KREM de Urfa ve Antep yöresinin CAYENNE tipi biberlerinden elde ettiğimiz extrakt ile dokuyu üstten bir romazitma kremi gibi ısıtmaktayız. Brezilyanın Amazon ormanlarından elde edilen GUARANA bitkisinin ekstraktı ve l.CARNITINE ile doku altında kaslara yapışık olan yağların parçalanmasını ve sisteme katılmasını sağlamaktayız. Tabii bu sistemde yağları yok edince derinin buruşmasını ve görüntüsünü bozmasını önlemek için BUĞDAY ÖZÜ YAĞI, LECİTİN HYDROGENATLARI ve Hindistanda üretilen COLEUS FORSKOHILI bitkisinin ekstraktlarından faydalandık. Formül olarak ürünümüzü gerçekleştirdikten sonra dostlarımızın kullanmalarıyla gördüklerimiz bizi hayrete düşürdü.

Akşamları yatmadan bolca sürülecek olan bu krem sabaha 1-1,5 cm. incelme sağlayarak, insanları hayrete düşürmektedir. Üstelik bunu bir profesyonel masör tarafından kullanacak olursanız otuz dakika sonrasında 1,5-5 santim arasında incelmeyi görmeniz mümkün olacaktır.

Bütün eczanelere dağıtılması için büyük ecza depolarına verilmiş olup halkımızın en yakın sağlık kaynağı olan eczanelerden temini istenmiştir.

Lütfen sitemizde yer alan broşürümüzü inceleyin ……

Kullanın beğeneceksiniz.

Ürünümüzün fiyatı: 89 Türk Lirası'dır

sitesinde böyle yazıyo mirmirmirmir

mrba bende duymuştum bunu ama peteğin proğramında canlı yayında bi kadının karnına yarım saat masaj yaptılar tabi bu kremle ve 4.5 cm incelme olmuş şaşırdım :1shok:ama benim karnım doğumdan sonra buruş buruş kaldı:çok üzgünüm: acaba onada iyi gelirmi senağlamafisfisfisçok merak ediyorum belki alırım bende bu kremi ama biraz araştırim sonra acele etmim alırsam sonuçlarını mutlaka yazıcam delikafaduldenbu son ifadeye bayıldım bye bye

bende kesinlikle alacam aklımda kalmasın ama bende X-TRA GEL ile arasında karasız kaldım ama bunu almaya karar verdim.daha güvendim nedense deneyecem.birde leg magic sipariş verdim onuda alayım.artık incelmek istiyorum.basenlerimi eriteyim.

kızlar cok mrk ettım bu kremın etkısını yaa nolur kullanan arkadaslar yazssın bende X-TRA GEL sipariş ettim hafta içi salı fln gelir kullanıp sizinle paylaşıcam yorumlarımı.ama lütfen bu guaranoyu deneyen yazssın kaydirigubbakcemile5