Guarano inceltici krem (yeni çıkmış)

Kardeşimle ortak kullanıyoruz 2. kutu bitti. Ciltte bir düzgünlük sağlıyor ama selülitler için çok gözle görünür bir değişiklik yapmadı. Ben bu sitedeki yorumları okumadan artık bir ürün almıyorum daha önce bir sürü ürüne boşa para harcadım ama bu kremi aldığımda henüz burada olumlu olumsuz bir yorum yoktu sadece ürün mantıklı geldiği için almıştık.ılk kullandığımız gün hayalkırıklığı oldu hiç bir değişme yoktu daha sonra hergün 2 cm gitti.Ölçerken gözüme inanamadım tekrar tekrar ölçtüm her seferinde.Yalnız ben 38 bedenim 1-2 kilo fazlam var ve fazlalıklar basen bölgemde, sadece akşam hafif bir şeyler yiyorum birde şekeri kestim o kadar. Yalnız diyetle bir gecede 2 cm incelmez insan o yüzden kremin katkısı olduğu muhakkak.Tabi bünyeye göre değişebilir belki örneğin krem ciltte ısı yanma yapar deniyor kardeşimde yaptı bende hiç öyle bir etkisi olmadı ve 4 kullanımlık dediklerine göre biz sürerken bayağı cimri davranmışız:)) en azından 1 kutuyu iki kişi 1 hafta kullanıyoruz.Yatmadan önce hafif bir masajla sürüyoruz o kadar. Bende 8 cm incelme var ki referansları 5 cm.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

laca canım ben de almayı düşünüyordum sende 8cm incelme olmuş çok güzel o zaman bu krem valla alayım bari :)

Üfff ya kafam karıştı, ben de bir alayım bir almayayım diyorum, ne yapacağıma karar veremedim.
Biraz daha bekleyeyim bari... ya da beklemeyeyim.. ayyyyyyyyy....

arkadaşlar extra jell konusunda kararsız olanlara tavsiyem almasınlar ben bir kutu bitirdim hiç bir etkisi yok guarana yıda bugün aldım yarın deneyeceğimm...ama extra jell bende hiç bir işe yaramadı..aklınızda bulunsun diye yoorum yaptım..arnızda yeniyim sanmayın ben devamlı yorumları okurdum genelde bu ilk mesajım..herkese başarılar..

3 ay önce doğum yaptım göbeğim kocaman guarana yı bende kullanmak istiyorum ama bebeğimi emzirdiğim için korkarak yaklaştım...kullananlar kıremde emzirenlere dair bir açıklama varmı ? bana yardımcı olabilirmisiniz

Emzirirken bu tip krem vs bence kullanma. Ne olur ne olmaz bebeğin çok daha önemli herşeyden. Ama guaranayı kullanıp da göbek bölgesini incelten var mı gerçekten?

ben dün aldım ve kullandım.cm cm ölçmedim ama şöyle diyeyim belimdeki yağları iki parmağın ucunda kolayca tutarken şimdi bi,raz uğraşmam gerekiyor.
4 kullanımdan sonra size daha detaylı anlatırım

mrb kızlar bende bir tanıdığımdan duydum o da kullananlarla karşılaşmış hepsi çok memnunmuş sözde göbekleri erimiş bilemiyorum hala kararsızım alsam mı almasam mı diye opium canım sen bize detaylı bilgi verirsen çok sevinirim.

Çalıştığım yerde kullanan 4 kişi var. Biri zaten çok zayıf ama takıntılı. O hiç masaj yapmadan uyguluyor memnun ama zaten incelecek bir yeri yok :)))
Yine zayıf olan bir tanesi karnında acaip sonuç aldığını söylüyor varolan göbeği incelmiş...
Bir diğeri neredeyse üçüncü kutuda memnun olduğu için devam ediyor.
Biri de profesyonel masajla uygulatmış ilk kullanımda iki santim...

Sordum soruşturdum Mehmet Müderrisoğlu diyor ki ilk kullanımda yağlarınızın yüzde 20si gider yani 10 santim yağınız varsa 2 santimi. Sonra kalan 8 santimin yüzde 20si sonra o kalanın yüzde yirmisi.... Yani giderek incelme azalıyormuş ama herkes çok memnun. Bende aldım, yarın ilk kez kullanacağım en az yarım saat masaj gerekiyormuş çok iyi bir sonuç için.
Satın alırken eczanedeki çocuklardan biri anlattı ablasının düğünü varmış bu kremi kullanmış ve 8 santim incelmis ama her uygulamada 30-35 dakika masaj yapıyormuş. 1 kutu da almış bu sonucu üstelik.

hmm iyiymiş madem inceltiyo kokusuna da dayanırız bi zahmett:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ikinci kutuya başladım....Süper bir krem hem inceldim hemde kalçamdaki girintili çıkıntılı deri baya baya düzeldi ....ben devam diyorum..............

kızlar bugün bir magazada çatlak kremi bakıyordum, hamileyim. kasadaki bayan bahsetti bana bu kremden. arkadaşım kullandı 2 beden inceldi dedi. gözümle şahit oldum o yuzden herkese soyluyorum dedi. kendisi de alıcakmış.. ben de araştırırken sizin yazdıklarınızı okudum. memnun olmayanlar da var ama olanlar daha çok gibi. dogumdan bir süre sonra ben de kullanmaya karar verdim. kullanan herkes buraya fikirlerini yazmaya devam etsin lütfen. bu arada bir link atıyorum. orada da bizim gibi fikir yazanlar var..
http://www.sendezayifla.com/showthread.php?t=8857
http://www.sendezayifla.com/showthread.php?t=8775

Son düzenleme:
Herkese merhaba,
kremi kullananlara bir sorum olacak. 2-3 bile santim incelme olduysa kilo da vermeniz gerekmez mi? Tartıldınız mı? Benim korkum kremin geçici bir toparlama yapıyor olmasından aslında. Hani cildinize yumurta sürünce nasıl gerilir bu da öyle birşey olmasın?

Guarana meyvesi zaten halihazırda bütün yağ yakıcı kapsüllerde mevcut fakat ağızdan alındığı kadar etki yapar mı bilmiyorum ...

kremi aldım. 3 kişi aldık hatta. bakalım sonuçları yazarım :) bugün başlıyorum.

Kızlar bende dün gece kullanmaya başladım 1 gecede 3 santim incelmişim inanamadım biraz önce yine sürdüm bakalım yarın sabah ne olucak:)))