Guarano inceltici krem (yeni çıkmış)

Kızlar bende dün gece kullanmaya başladım 1 gecede 3 santim incelmişim inanamadım biraz önce yine sürdüm bakalım yarın sabah ne olucak:)))

Aman tanrım, kız yanlışlıkla göğüslere falan değdirme elini sürdükten sonra aman haa :)

2 gündür kullanıyorum bir değişiklik göremiyorum.
karnıma sürdüğüm ilk gecenin sabahındaki incelmeyi saymadım çünkü zaten gece karnın şişliği iner. bir sabahtan diğerine ölçünce bir değişiklik yok. bacaklarımda da yok. bu da fos bence.

Bak şimdi genelde güzellik merkezi takdiğidir, müşteriye inceltme terapisi uygularken krem sürüldükten sonra bütün vucut sarılıp sarmalanır, bir süre o vaziyette tutulur sonra sargılar çıkınca ölçüm yapılır hasta bir bakar ki bir kaç santim zayıflamış, halbuki olay sargılar yolu ile vucudun sıkılması hepsi bu, bu yüzden belki diğer arkadaşlar kremi sürdükten sonra strech ile sarıyorlardır yada ürün onlarda daha çabuk etki ediyordur...Ümidini kaybetme 2 gün karar vermek için çok erken...

Arkadaşlar , ürünün üzerinde her kullanımda 1/4 ünü kullanın diyor .Zaten 100ml ufacık bir krem birkaç kullanımda biter .Kullanan arkadaşlardan sonuç alanlar var mı ?

kremın içinde antepte yetişen kırmızı acı bıber varmış. sürsek nasıl olur acaba cok acı yakar erıme olabılır

benim kuzenim halam ve yakın bi arkadaşım bu kremi kullandılar gerçekten sürdüğünüzde cilt ısınıyo ve hafif bi yanma oluyomuş ama acıyo denilcek kadar değil ayrıca her kullanımda kuzenim 2 cm halam 1.5 cm arkadaşım ise 3 cm inceldiler ben de param olunca alıp kullanmayı düşünüyorum

Arkadaşlar, bende aynı şeyden şüpheleniyorum.. Geçici bi etki mi?? Kullananlar kullanma esnasında kilolarının nasıl seyrettiği ve etkilerinin hala sürüp sürmediği konusunda bizi bilgilendirirlerse süper olur..

Krem ise yariyor arkadaslar ama amasi var..Eger surekli kullanabilecekseniz o zaman gercekten ise yariyor.Benim arkadasim spor yapmadan,yediklerine dikkat ederek 20 kilo verdi(kendisi eski milli voleybolcudur,nasil iri tahmin edin diye yazdim)hergun masaj yaptirdi,kizda gobek yok ben onu gordukten sonra almaya karar verdim.Alali bir ay oldu bu aksam denemeye vakit buldum bakalim bende sonuc ne olacak?

Hemen bunada cevap yazayim dedim..Bu dediginiz biraz zor gibi cunku bu kremi kullanirken spor ve/veya diyet yapiyor olacagiz..Ama bir baska degisikli olursa yazacagim.sevgiler

Aksam kremi surdum ama 1/4'unu degil biraz gobek bolgeme masaj yaptim yaklasik 15 dk.sabah baktim yarim cm incelme olmus.Kremi bitirene kadar yazarim sonuclarini; )

bugün esra ceyhanda izledim bende 4 cm inceldi sürdükleri bayan,bakalım bende alıcam,yazrım gelişmeleri,ama önümüzdeki hafta alırım anca,80 küsür lira çünkü....

Arkadaşlar bütün yazılanları okudum.hepinizin gözden kaçırdığı bir nokta var.bu krem yağ yakmak için.selülit için değil.bende ilk çıktığında rebul eczanesini aramıştım.basenlerimde selülit olduğunu bunu geçirip geçirmeyeceğini sormuştum.konuştuğum bayan sadece yağ yakıcı bi krem olduğunu selülitler için ise başka bi krem üzerinde çalıştıklarını ve yakın zamanda onuda piyasaya sunacaklarını söylemişti.o yüzden göbeğine sürenler sonuç alıyo.ama selülitli bölgeye sürenler çok sonuç almıyo.kadınla konuşmama rağmen belki selülitlerime işe yarar diye bu ürünü kullandım ama sonuç alamadım.selülit ve yağ farklı şeyler bunu gözardı etmeyin.