Guarano inceltici krem (yeni çıkmış)

ben bugün aldım adetimin bitmesini beklicem yarın ya da öbür gün kullanmaya başlıcam umarım free_love'un yaşaığı hayal kırıklığını ben de yaşamam :S

kızlar ilk kullanımı yaptım, ürün dediği gibi cildin ısınmasını sağlıyor ve kıpkırmızı oluyor ısıdan. yalnız ölçülerimde hiç bi değişiklik olmadı sadece göbek bölgemde 2 cm ama o da günlük şişkinliğimin inmesinden kaynaklanan bişi olsa gerek. yani henüz hiç bi etkisini görmedim sıcaklık vermesinden başka bakalım 1-2 kere daha kullanınca bişiler olur mu :S

merhaba ben yeni aranıza katıldım. Bu ürünü araştırıyorum sanırım kullanacağım.
Ama henüz kullananlardan tatmin edici bir sonuç duyamadım yorumları takip edip öyle karar vereceğim.

ayy hayal kirikligina ugradim :1shok:

bende napsam bilmiyorum alsammı almasammı kafam çok karıştı yaaamirmirmirmir

valla kızlar ben 2. kullanımıda yaptım pek bi değişiklik yok pek tavsiye edemicem zaten 4 kullanımlık bişi . 2 kere daha kullandıktan sonra bişi olur mu bilemiyorum ama sanmıyorum :S
onun öncesinde nivea my silhouette almıştım sanki o daha çok işe yarıyor gibi. bu bitsin ona devam edicem bi de nivea VıSAGE Q10 kullanmayı düşünüyorum. bilemiyorum size kalmış ben güvendim aldım bu kremi bi hevesle ama güvenim boşa çıktı diyebilirim şimdiden ya da ben de işe yaramadı bilemicem :S

kızlar ben de bikaç santimlik toplam incelme var gibi 2. kullanımdan sonra ama bu kremden mi yoksa devam ettiğim diyet ve yürüyüşlerden mi tam emin değilim

bu arada dün mehmet müderrisoğluna mail atmıştım aynen kopyalıyorum:

merhaba,

ürünü dün aldım ve gece masajla sürüp yattım. ölçülerimde henüz bir değişme olmadı.
1 aydır diyet yapıyorum yanında günlük yürüyüş yapıyorum toplam 7 kilo verdim. göbek ve basenlerimde hala mevcut olan yağlanma var o yüzden ürününüzü eczacı olduğunuz için güvenerek aldım , daha ilk kez kullandığım için hemen umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama kaç kullanımda gerçekten faydasını görürüm? nasıl kullanırsam daha çok faydasını görürürm . okuduğum kullanıcı yorumlarına göre sanırım herkeste hemen bir etki yaratmıyor bu ürün ya da herkeste işe yaramıyor, gerçekten öyle mi yoksa ürününüzün arkasında tamamen duruyor musunuz ? gerçekten güvenerek aldım umarım güvenim boşa çıkmaz. beni biraz daha bilgilendirirseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

cevap

01,05,09
Muhterem hanımefendi,
Ürünümüz Guarana inceltici krem uzun araştırmalardan sonra ortaya çıkan bir üründür. Bu ürün yağ oranı çok olan bölgelerde geçede 1-3 santim incelme yapmakta,ve ciltte gerçek bir sıkılaşma sağlamaktadır. Bu iki özelliğinden biri zaman zaman farklı olabilmekte. Bazı insanlarda bir gecede 1-3 santim incelme sağlarken bazı insanlarda daha düşük oranlarda olabilmektedir. Ancak kullanıma devam edecek olursanız cildinizdeki düzelmeyi, sıkılaşmayı ve dolaysıyla incelmeyide fark edebilirsiniz. Genelde(yaklaşık %95 oranında) bir gecede incelmeyi fark edebilmektedirler, ancak insandan insana fark ettiği için belki bünye farkı sizde bir gecikme yaratmış olabilir. Kullanıma devam edecek olursanız yukardaki etkilerini hissedebileceğinizi umuyorum.
Saygılarımla,
Mehmet Müderrisoğlu

ben de bu kremi almayı düşünüyorum her gün düzenli yürüyüş yapıyorum ama göbek bölgemde çok fazla yağlanma var çok hoşuma gitti bu ürün bir de daha güvenilir gibi geldi diğer ürünlere göre.sonuçta kaç senelik köklü bir eczane,yapan adam karşımızda yani adam adını lekeletmez diye düşünüyorum ama kararsız kaldım yine de inşallah deneyeceğim..

Ben de bu ürünü almayı düşünüyordum ama son anda sizin yazınız üzerine vazgeçtim. Spora devam zaten gecede 3 cm de mucize ama bu fazlalıklar o kadar rahatsız ediyorki inanmak istiyoruz. Yorum için teşekkürler... a.s

Adamin cevap yazmasida guzel ... bende cok merak ediyorum ama olumsuz yazilari gordukce buda oylesine kremlerden birimi acaba demeden edemiyorummirmirmirmir

evet canım adamın cevap yazması çok güzel kötü sonuç alırsak ulaşabiliriz galiba :)

arkadaşlar evet ürün güzel olabilir amaaa...bir tüp ile hiç bir sonuç elde edilemez...bir kaç tüple evet olabilir bişey diyemiyorum...fiyat pahalı gramajı çok az...reklamı o kadar iyi yapılıyor ki....bir tane alan 2. alsın 3. de alsın...yok öle bişey...ben spor ve selülit masajı yaptırdığım halde bir sonuç alamadıysam..!!!! ben bir tüp daha almam...kararsız olan arkadaşlara söylüyorum...giden paranıza üzülmeyecekseniz alıp deneyin....
açıkçası benim içime oturdu parası..dahası da hayal kırıklığı...yinede siz bilirsiniz..

Arkadaşlar ben de geçen hafta kullandım diğer başlıkta yazdım gerçi burdan da yazayım. Selülitim orta derecede, 5-6 kilo fazlam var. Baldırlarıma uzun uzun masaj yaparak sürdüm 4 gün boyunca. Hiç bir değişme olmadı. yarım cm bile incelme olmadı, hergün ölçtüm. Ben de aynen verdiğim paraya yandım, yani az bir incelme olsa gene tamam diyeceğim ama hiçbir etkisi olmadı.

arkadaşlar böyle şeyler kullanırken öyle hergün ölçmeyin bu tarz şeylerde psikolojik etkide war biliyrsunuz sürün krem bitsin ölçün giti gitmedi diyoruzda belirli dönemlerde insan wücudu şişebiliyor mesela spor yapıp aksam geldiğinizde wücut şiş olur bunlarıda düşünün genelde sabah ölçüm yapın aç karnına en iyisi öyle olur inşallah sonuç alırsnız werdiğiniz para boşa gimemiş olur en önemlisi kilo probleminiz gider inşallahh..

birde birşeyi merak ediyorum bu hayal kırıklığına uğrayan arkadaşlar tamamen bitirdilermi kremi yoksa 1 2 gece sürüp incelmedi diyee bıraktılar mı :S

zaten en fazla 4 kullanımlık bir krem....bitene kadar kullandım..2 kutuyu almadım..almam da..!!!

Selam, ben kullandım ilk gün hiç bişey değişmedi ama ertesi günden itibaren 1-2 cm arası incelme oldu şu anda 2 haftalık kullanım sonucunda 4-5 cm incelme var. Tamam dediği gibi anında inceltmiyor olabilir ama zaman içinde kesinlikle işe yarıyor en azından ben de ve kardeşim de işe yaradı.

2 haftalık kullanım için kaç kutu krem kullandınız. Bir de selülitte ve cilt görünümünde düzgünleşme ve sıkılaşma sağlıyor mu?

ben kremi tamamen bitirdim üst üste hergün kullanmadım aralardaki günlerde nivea q10 plus ya da nivea my silhouette kullandım. + egsersiz yapıyorum + diyet yapıyorum +masaj kemeri kullanıyorum selülitlerimde çok fazla oranda bi değişiklik yok incelmem oldu 5-6 santim kadar ama hangisinden oldu bilemicem yani kısaca bu kreme fazla umutlanmayın derim ama yinede siz bilirsiniz belki sizde daha çok işe yarar :)