Gslerinizin alt piik oluyor mu?

NAZ87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
94
2
arkadaşlar benim aylardır geçmeyen bi sorunum var.gögüslerimin alt kısımları böyle nasıl anlatsam pişik gibi ama kahverengi baya bariz belli yarada degilde böyle leke gibi oluyor.ve çok kaşınıyor.neden acaba yada bi çözümü varmı?aynı durumu yaşayan varmı aranızda?

geçmiş olsun... mantardan bahsediyosun sanki ama... bi dr.a gitmende yarar var vücudunda başka bölgelerede sıçrayabilir belkide...

geçmiş olsun, bana da mantar gibi geldi, doktora gitmekte fayda olabilir, kızarıklık gibi pişikse eğer bir süre talk pudrası kullanman fayda edebilir, bir de pamuklu sütyen giymek, geceleri de sütyen değiştirmek ve sütyensiz yatmamak iyi gelebilir

yine de lekeli ve çok kaşıntılıysa doktor şart

benım de var bu durumdan malesef..ama mantardan zıyade koca göguslerımden kaynaklanıyor bu..hava almamanın sonucukaydirigubbakcemile3

:gitme:bu sorun terlemekden oluyor onerim dus aldikdan sonra gogus altina ve butun mide bolumune nemlendirici krem koy deri nemli olacagi icin kizariklik olmiyacak ve zamanla kizariklik lekeside gececek gecmis olsun:eek:

arkadaşlar benim aylardır geçmeyen bi sorunum var.gögüslerimin alt kısımları böyle nasıl anlatsam pişik gibi ama kahverengi baya bariz belli yarada degilde böyle leke gibi oluyor.ve çok kaşınıyor.neden acaba yada bi çözümü varmı?aynı durumu yaşayan varmı aranızda?

aynen bende o sorunu yaşıyorum ama ıkısının arasında hamileyken oluşan leke gibi kahverengimsi kaşınıyoda

malum yaz ayları geliyor. ben bebek pudrasını az sürüyorum faydasını görüyorum

arkadaşım bu kesinlikle mantar, ben de aynı sorundan muzdariptim. doktor merhem veriyordu, geçiyordu yine başa sarıyordu. bir arkadaşım göğüsaltını temizleyip "utalk" denen antimikrobik pudrayı önerdi sonuca inanamadım. bir günde şıp diye kesti ve az süre sonra lekeler de kayboldu. şiddetle öneririm. eczanelerde 5 tlye bulabilirsin

Utalk çok iyi sonuç veriyor,sürekli çantamdadır onsuz bir yere gitmem. Birde göğüs altına denk gelecek kadar patiska bir kumaşı gün içinde sütyeninin altına sıkıştır.Nemlenmeyi önlediği için kaşıntı ve lekelenmeler geçiyor.

kaç defa doktora gittim bu pişikler yüzünden banyoda keseliyorum tertemiz vücut kuruyunca kapkara terleyince kıpkırmızı ve kaşıntı oluyordu geceleri uyutmuyordu arkadaşımın bebegi vardı bi dene dedi biraz verdi bana 2 günde kurtuldum arada sırada kullanmaya devam ettim şimdi ne pişik var ne bişi johanson baby pişik kremi müthiş 8-10tl bişey hafif yaglı ve beyazımsı biraz yogun ama denemenizi kesinlikle tavsiye ederim kesin çzüm bence ben kurtuldum

kaç defa doktora gittim bu pişikler yüzünden banyoda keseliyorum tertemiz vücut kuruyunca kapkara terleyince kıpkırmızı ve kaşıntı oluyordu geceleri uyutmuyordu arkadaşımın bebegi vardı bi dene dedi biraz verdi bana 2 günde kurtuldum arada sırada kullanmaya devam ettim şimdi ne pişik var ne bişi johanson baby pişik kremi müthiş 8-10tl bişey hafif yaglı ve beyazımsı biraz yogun ama denemenizi kesinlikle tavsiye ederim kesin çzüm bence ben kurtuldum

gercekten bıttı mı tamamen bende alıcam eczaneden banyolardan sonramı kullandın:KK53:

Bende de var...
Çok fazla kaşıntı olmuyor ama var...
Bir arkadaş krem tavsiye etmiş, almayı düşünmüyor değilim...

benimde ne çok sorunum varmış buraya üye olmayı bekliyomuşum :KK1: gögüs altlarınızda yara oluyomu yalnız bendekiler önce sivilce tarzında oluyo genelde kulak arkasında olan türden sıkıyorum sonra leke şeklinde kalıyo kilolu değilim göğüslerimde çok büyük sayılmaz ama anlamadımçokta koku yapıyo banyodan çık akşamına tekrar duş alma gereği hissediyorum aynı sorunu yaşayan varmı

Bende de var...
Çok fazla kaşıntı olmuyor ama var...
Bir arkadaş krem tavsiye etmiş, almayı düşünmüyor değilim...

ya şimdi benimde oluyor hamilelikten dolayı. Ne yapsam ki. sütyenleri büylttüm. Pudra sürüyorum. Faslan pişiklik geçiyor ama lekesi kalıyor bu seferde

ya şimdi benimde oluyor hamilelikten dolayı. Ne yapsam ki. sütyenleri büylttüm. Pudra sürüyorum. Faslan pişiklik geçiyor ama lekesi kalıyor bu seferde
Ben de hamileyim şimdi. Buraya yazdığımda hamile değildim:)
Pudra sürüyorum ben de. Çok problem olmuyor:)

Ben de hamileyim şimdi. Buraya yazdığımda hamile değildim:)
Pudra sürüyorum ben de. Çok problem olmuyor:)
nE KADARLIK HAMİŞSİN SEN CANIM. YAA BENDE SÜRÜYORUMDA İHMAL EDİYORUM UUNTUYORUM HEP AKLIMA GELDİKÇE SÜRÜYORUM. kIZARIKLIK GİDİYOR BU SEFERDE KAHVE RENGİ İZ KALIYOR

X