Gslerdeki tylere zm

sarartmışsın ya canım uzamadı mı tüyler?

benımde hormonlar yuksek cıktı banada dıane35 verdı kurtulmak ıcın ne yapmalıyım sorusuna lazer epılasyonla mumkun olacagını baska bı cozum olmadıgını soyledı normal agda falan ıse yaramıyo:1no2:

sarartmışsın ya canım uzamadı mı tüyler?

hayır uzama oldu bende.
bide benim tüy cıkmaz o bölgemde zaten.geçen kış tüy dökücüyü bacaklarımda 10 dk bekleteyim derken gögüslerimle temas etmişohaoldumsmilekaydirigubbakcemile3 banyodan sonra farkettim.ve o gün bugündür çıkıyormafoldumben

Bende 2 veya 3 kez lazer yaptırdım ince tüylerde siyah çıkmaya başladı göğüsümde ve göğüs aramda şimdi yaptırmıyorum.Ama ne yapıcam bilmiyorum.Sadece paylaşmak istedim.Belki daha uzun süre gitsem işe yarardı bilemiycem.Koltuk altıma lazer yaptırdım ordan memnunum çünkü.

vallaa arkadaşlar bende hafif tüyler var göğsümde ve göğüs aramda onlarıda ara sıra tüy sarartıcı kremle sarartıyorum tenimle hemen hemen aynı renk oluyo belli olmuyo fazla. uzamada olmadı hiç. en iyi yöntem bu geldi bana.

vallaa arkadaşlar bende hafif tüyler var göğsümde ve göğüs aramda onlarıda ara sıra tüy sarartıcı kremle sarartıyorum tenimle hemen hemen aynı renk oluyo belli olmuyo fazla. uzamada olmadı hiç. en iyi yöntem bu geldi bana denmiş ben bunu yapmaktan korkuyorum ya ya sonra daha başa dert olursa;( ne diyorsunuz?

benim kız kardeşimin çenesinin altında çıkmaya başlamıştı ki hemen kendini doktorda buldu
doktor hormon bozukluğu var demiş ve ilaç verdi şu an çok şükür kalmadı kendi kendine gitti

peki cnm ilaç tedavisinde yeni tuy cıkısını önluyomus ama var olan tüyler nasıl gecti orasını anlayamadım ben :44: bende yuzumde muzdarıbimde bu tuylerden

bn kuaförde sir ağda ile alorum başka yapacak bişey yok walla para kazanmaya bşlayınca direk lazere giderim :)

limon surun tuyleri azaltıyor bizim bi tanıdık bacaklarına hep limon surerdi ne tuy vardı ne bisey duzenli olarak kullanmaya bende baslıycam artık...

Eyer ince tüg gibiyse ozaman sariya boyatin, özel yüz kollar icin bir boya, ozaman cok belli olmuyor...
Ayrica biother kullanabilirsiniz bir kac arkadasimin bunu kullandigini duydum ve faydalarinida görmüsler..

Son düzenleme:
benımde göğüslerimde süreklı cıkıyor cımbızla aldım bı kac kez olmadı epılasyon yaparken artık öle almaya basladm sıkıyor ıyıce canımı evlıyımde almayıncada uygun olmuyor ama hıcde sevmıyorum acaip bişe ya heryerı anladım tamamda göğüs ucuda ne yaw :S

eğer tüylenme çoksa büyük bir ihtimal hormon bozukluğuna bağlı birşeyler vardır. Muhakkak doktora git. Ben tüylenmeden şikayetçi olarak doktora gittim. Polikistik over hastalığı çıktı. 1 yıldır proscar kullanıyorum. Bu yıl başındada yasmin kullanmaya başladım. Fakat çok etkisini görmedim. Çoğalmasını engelledi gibi ama yok olmadılar. Tedavi yıllar alıcak diye düşünüyorum. Tüyler için ekstradan birşey yapmıyorum. Sadece sir ağda kullanıyorum. Zamanla inşallah yok olurlar.

Benimde göğüs uçlarımda, göbeğimde kıllar çıkıyordu. jinekologa gittim her şey normal dedi. 1 sene geçti .. Arttılar da arttılar. Endokrinologa gittim HİRSUTİZM hastası çıktım 3.günüm Aldactone kullanıyorum.

canım bu hormona baglı var olan tuyler sir agdayla alındıgında ılac tedavısıyle birlikte bır dahakı tuy cıkışları normal sevıyede cıkması gereken sekılde mı cıkıyo ? :26:

26 yaşındayım ergenlikte iğneli epilasyon oldum kesin çözüm eğer az sayıdaysa fiyatta fazla olmuyo zaten.

karnımı makine ile aliorm
gögüste bi kaç tane var ama onlara hiç dokunmadm arada makaslaa kesiıorm ölee

Arkadaşlar gögüsteki tüylerin kesinlikle alınmaması alınırsa eğer bir kökten çok daha fazla sayıda kıl çıkacağı söyleniyor.İnce uçlu bir makasla köküne yakın kesmemiz gerekiyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…