Gslerdeki tylere zm

kızlar siz tek tük demişsiniz ama bende çok fazla var
ama sadece gögüs ucunun çevresinde
göbeğimde göğüs aramda falan yok sizce bu hormon bozukluğu mu :KK5:

Son düzenleme:
canım bu hormona baglı var olan tuyler sir agdayla alındıgında ılac tedavısıyle birlikte bır dahakı tuy cıkışları normal sevıyede cıkması gereken sekılde mı cıkıyo ? :26:

hormon bozukluğu var ise muhakkak altında yatan bir sebep vardır.. ya yumurtalıklarla ilgili ya da tiroit bölgesiyle ilgili bir düzensizlik vardır. Tüylenme sadece belirtisi altında yatan bir sebep vardır. Birde genetik olarak tüylü olan insanlar var. O daha çok doğu kökenli insanlarda oluyor. Tedavi şart.. sir ağdada kullanmaya devam edersen büyük etkisini görürsün. Tüyler yok olmuyor fakat zayıflıyor.. Ben ilaç tedavisini bıraktım.. üç aydır yasmini kullanmıyorum. Onun yerine testere dişli aslan perçemini kullanıyorum .. Onunda büyük etkisi oldu. Geç olan adetlerim düzeldi. Yumurtalıklarda sorun olduğu için testesteron seviyesini arttırıyor. Bu da tüylenme yapıyor bende.

hormonal problem varsa zaten doktora gitmek gerek onu söylemeye gerek yok
ama böyle bir sorun yoksa ve göğüslerinizde ayva tüyü gibi "ince" olan ama beyaz ten üzerinde siyah ve kötü görünen kıllar varsa bence kremle sarartın.

Son düzenleme:
lazer yaptırıyorum 3.seansıma girdim bugün bendede göbekte gögüs arasında ve etrafında çok vardı hormon testi yaptırdm bi sorun çkmadı şmdi lazer yaptırıyorum seneye evlenicem bu halde evlenmem psikolojim bozuldu zaten bu tüyler yüzünden ALLAH herkesin yardmcısı olsun kadınların işi çok zor

Benim göğüslerimde önceden daha çok vardı, birkaç defa ağdayla aldım ve azaldı. Şimdi tek tük çıkıyor onları da yüz bölgesi için olan Veet soğuk ağda bandıyla alıyorum. Bugüne kadar bir zararını görmedim açıkçası.

lazer yaptırıyorum 3.seansıma girdim bugün bendede göbekte gögüs arasında ve etrafında çok vardı hormon testi yaptırdm bi sorun çkmadı şmdi lazer yaptırıyorum seneye evlenicem bu halde evlenmem psikolojim bozuldu zaten bu tüyler yüzünden ALLAH herkesin yardmcısı olsun kadınların işi çok zor

bitti mi bari:26:

Amma sorunluyuz yaa erkek olmak varmis bende ayni dertten muzdaribim ama yapilacak bir cozum bulamadigim icin onlara alistim galiba :)

ben lazere göğüs için değilde bacak için gitmiştim düzenli gidince işe yarıyor gibi..

bir de hamam oyunun reklamı çok çıktı,deneyen var mı ki acba???

benim de göğsümün üzerind etüy şeklinde var keşke hiç olmasa:KK43:( almasam da olur ama ben pürüzsüz olmasını istiyorum...

eğer tüylenme çoksa büyük bir ihtimal hormon bozukluğuna bağlı birşeyler vardır. Muhakkak doktora git. Ben tüylenmeden şikayetçi olarak doktora gittim. Polikistik over hastalığı çıktı. 1 yıldır proscar kullanıyorum. Bu yıl başındada yasmin kullanmaya başladım. Fakat çok etkisini görmedim. Çoğalmasını engelledi gibi ama yok olmadılar. Tedavi yıllar alıcak diye düşünüyorum. Tüyler için ekstradan birşey yapmıyorum. Sadece sir ağda kullanıyorum. Zamanla inşallah yok olurlar.

ya kızlar bende de aynı sorun var yalnız türlenmeden de geçtim stresle birlik te bazen de hiçbir şey yokken 10-15 arasında adet görüyorum birde gögsümden irine benzer bir sıvı çıkıyor. biriktiğinde ağrı yapıyor. ovalarken meme ucundan cıkıyor biraz bastırıncada kanla birlikte geliyor.
daha önce doktora gittiğim de emzirmden sonra süt kanalları kapanmamış dediler ve bi hap kullandım geçer gibi oldu ama 5 yıldır ara ara gene oluyor. bebek emzirmeyide bırakalı 5 yıl oldum. tekrar doktora gideceğim ama sebebini çok merak ediyorum
bu konuyla ilgili bir bilgisi olan varmı....
:KK36::18:

bende de var. böbrek üstü bezim çok çalışıyormuş. hormonlarınıza baktırmakta fayda var. tedavi mevcut tüyleri yok etmiyor ama yenilerinin çıkmasını engellyor

canım bu hormona baglı var olan tuyler sir agdayla alındıgında ılac tedavısıyle birlikte bır dahakı tuy cıkışları normal sevıyede cıkması gereken sekılde mı cıkıyo ? :26:

Merhaba,

Uzun zamandır foruma girmiyordum. Çok uzun zaman oldu ilacı bırakalı. İki ay önce doktora gittim pko için kontrol amaçlı. Doktor herhangi birşey olmadığını söyledi. Tüylenmem pko çıktığı sıralar çok fazlaydı. Zamanla normalleştiler. Sir ağdanın azaltmadaçok etkisi olduğunu düşünüyorum. Kıl köklerimi inceltti. Tüylerim ince ince çıkıyor. Bir zamanlar bir kökten ikişer üçer çıkıyordu. Üç yıldır ilaç kullanmadım. Kendiliğinden düzeldiler. Bu arada sıkıntı stresten uzak durun. Çoğu hastalığın kaynağı bence. Hormonlarıda bozduğuna inanıyorum. Hormonlarınızda düzensizlik varsa eğer daha doğal beslenmeye çalışın. Bitki çaylarına yönelin derim. Ben kendimde denedim birçok şeyin faydasını gördüm.

X