Gslerdeki tylere zm

ooofff offf aynı dert bendede var gögsümde yok denecek kadar az ama göbegimde bayağ var ve evlencem alsam bir dert almasam yine dert ben evlenince eşim beni öyle görürse utanırım yaaa ne yapçam bilmiyorum keşke bir çözümü olsa hemen uygulucam öyle gögsünde falan tüyü olan evli arkadaşlar siz neler yaptınız ? ve utandınız mı eşinizden? bu mesele canımı çok sıkıyor.

göğüs ucunda iki üç tane çıkıyo onları bende cımbızla alıyorum yada koltuk altıma ağda yaparken elim ağdalı olduğu için onlarla alıyorum dönem dönem çıkıo aylardır çıkmadı mesela yok sadece bitane çıkmış bu bi rahatsızlık değildir dimi herkeste varmı... ???

göğüs ucunda iki üç tane çıkıyo onları bende cımbızla alıyorum yada koltuk altıma ağda yaparken elim ağdalı olduğu için onlarla alıyorum dönem dönem çıkıo aylardır çıkmadı mesela yok sadece bitane çıkmış bu bi rahatsızlık değildir dimi herkeste varmı... ???

insallah degıldır kızlar ya ben sımdı karınca yumurtası yagını denıyorum koltuk altımda falan bi işe yaramıoda sanki göbeğimle göğsümdekilerde biraz incelme var gibi bakıcaz:Saruboceq:

selam edacim ayni sorun bendede var ve ben evliyiim onceleri bende almayi dusunmuodum ama gercekten rezil bi durum esim bisey soylemedi ama bi kax kez horuntuden rahatsiz oldugunu anladim ve almaya basladim gogus uclarimdakileri maalesef cimbizla aliorum gogus aralarimi ve gobegimide dit agdayla aslinda alinmasa daha iyi cunku aldikca cogaliyolar ama iste insan esinin karsisinada o sekilde cikmak istemiyo guzelim ben kiydim kendime mecbur aliorum

aynen bnde cınbızla bi kaç tane aldım sanki çoğaldılar ve tüylerim çok gözüme batar gibi oldu kafaya takmaktan daha çok sorun ediyorum tüylerimi sonra göbeğime ve göğüs ortasına sır ağda yaptım 2. ci yapışım azalma oldu sanki ayda bi alsam yeterli göğüs ucumda tüylenme var teketük onlarıda eldivenle çekiyorum ya bişi sorucam göğüsteki tüyleri almak göğüsü çatlatırı herkez zararlı olduğunu söylüyo neden....bnde adet ancılarım için dr. gittim kistten şüpelendim ultrasyon çektiler değilmiş adet düzensizliğimde var biraz....şaşırdım kaldım belimde ,popomda ,sırtımda,heryerimde tüy var ama kafaya çok taktığımdan kendimi maymun gibi hissetmeye başladım valla .....en sonunda hertarafımı ağdaladım senağlamasenağlamasenağlamaOOOFFFF OOOFFFF NOLUCAK BU TÜYLER ANLAMIYORUM
benim de sırtımda göbeğimde falan var çok rahatsız edici ben bio der denemeyi düşünüyorum henüz alamadım parasal olarak serumunu almak istiyorum.. bio der i çok kişiden duydum o yüzden istiyorum almayı.göğüs ve çenedeki kılları almak kötü daha çoğalıyor.ayy göğsüm de benm de var bu kadar dert etmeyin her kadın da hemen hemen olur bu. aşırı ise onu bilmeme ama bi kaç tane varsa da almaya kalkmayın. göğüsdeki çok olmas genelde rahatsız da etmez etmemeli bence. aman kocalarınız çok mu pürüssüz sanki onlar daha kıllı biz bişi diyormuyuz:roflol: ama bnm de göbek sırt kalçada var bıo der deneyecem ben olmazsada artık evlenınce de kuaför e aldırırım napim ki başka:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
artık hemen hemen her bölgeme ağda yapıyorum ...ömrümün sonuna kadarda ağdayla uğraşıcam anladım tüylerden kurtuluş yok ama en geç çıkartan epilasyon yöntemi sır ağda ..... :S

karınca yumurtası yağı bende yarıyo valla kızlar ömrünüzün sonuna kadar bu acıyı çekeceğinize yağı deneyin derim. bioderden daha hesaplı ve kat kat daha etkili... benim bacağım bile ağda yaparken tahriş oluyo göbek göğüs buralar daha kötü olmaz mı ee tabii tüy olunca mecburen almak zorundasınız ama.... :KK43:( :/

lazerle aldırma nasıl olur acaba?? benm bi arkadaşım yüzündeki tüyleri aldırıyor çok da memnun. bi danışın lazer epilasyon nasıl olur bi zararı falan var mı? ben ilerde göbeğimdekileri aldırmayı düşünüyorum çok şükür göğsümde büyük bi sorun yok çıkan 3 tüy var onu da alamam:KK70:

benim kız kardeşimin çenesinin altında çıkmaya başlamıştı ki hemen kendini doktorda buldu
doktor hormon bozukluğu var demiş ve ilaç verdi şu an çok şükür kalmadı kendi kendine gitti

tüylenme hormonlarla alakalı bi durum..testesteron hormonu yükselince(erkeklik hormonu)ondan tüyler çıkıyor..adet düzensizliğide varsa mutlaka doktora gidin polikistikover olma durumu var.bende var o yüzden tüylenme ve adet düzensizliği var..

bendede pko var.....ve malesef bendede tüylenme sorunu oluyor.....ama o kadar yoğun değil...........

valla kızlar almadıgım yer yok diyebilirim nerdeyse...bide tüylerim kalın olunca böyle delik delik oluyo heryerim batıklar falan oluyo yani pürüssüz bi cildim olmuyo malesef...nişanlıyımm valla agda yapmaktan o acıdan geçtim..ya adam beni begenmezsse derdindeyimm..evlilikte okdr dert olurmu sizce..temizim sürekli ama aldıgımdada cildim güzel durmuyoki üfffffff..çok üzülüyorum ciddenn..

depitak tüy dökücü krem değil mi :s
resmen jilet sakın kullanmayın tüy dökücüleri...
fayda beklerken zarar görmeyin
ya epilasyon ya da ağda başka çaremiz yok...

bende tüylenme var tedavi oluyorum ama benimki malesef hem genetik hem kilo ile alakalı vb faktörlerle alakalı ... psikolojimi çok bozdu b u tüylenme ..benimle aynı dertten muzdarip olan hanımların olması beni rahatlatıyor .
gögüs etrafında ince ince tüyler ve tek tük uzun tüyler var onlar için yapabileceğim bir şey yok.uzun olanları elimle çekiyorum. göğüsüm yukarısında hem sağda hem solda birikmiş olan tüyleri yazın alıyorum .sonra güneşlenip zenci gibi oluyorum oldu bitti sositososito

aynı şekilde bendede var göbeğimde göğüslerimin arasında. adetim pek düzenli sayılmaz. aklıma takıldı acaba gitmem gerekir mi doktora?

hormonal dengesizlikler sonucu (östrojen azlığı veya testesteron seviyesinin yükselmesi) tüylenme olabilir. adetinizde düzensizlik varsa mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünmelisiniz.a.s

kızlar gögüs arası kıllarınız azsa eger oksijnli su uygulayn o bölgeye ve cabuk etki göstermsi içinde 10 dk kadar güneste uzanın.bn denedim hiç belli olmuor artık.sir agda flnda yapmayın gögsünüze sivilce olusur kırmızı kırmızı bide swilce derdiyle ugrasmayın.

kızlar benimde derdim maalesef bu tüylenme...
göğüs aramda tüylenme var ilk zamanlar salaklık yapıp cımbızla aldığım için daha sonra çoğaldı şimdi ise sir ağda ile alıyorum bazen uzun süre çıkmıyor bazen ise hemen çıkıyor.
asıl sorunum göğüs çevremde ki siyah siyah tüyler bilmiyorumkismile
sir yapılmaz sanırım oraya iğneli epilasyonun sonucundan memnun olan varmı ?

KIZLAR SİZİNDE GÖĞÜS UCUNUZDAMI VAR SADECE YOKSA KOMPLEMİ ALMAMIN ZARARLARI NELER ÇATLAKLAR FALANMI OLUR ACABAfisfisfisfisfisfissenağlamasenağlamasenağlama

ya inanmıyorm bnde tek benim diye düşnüyorudm. ama bndede öyle .belimde popmda göbeğimde heryermde çk tüy vr.. çk kötüyüm napıcm bilmiyorum moralim ck bozuk hadı bacaklar lazerle falan giderde bunlar noluck bilmiyorm gerçkten.kndimi çk kötü hissediyorum :KK43:mafoldumben

X