Gözyaşı kanal tıkanıklığı masajla geçen var mı?

Enfeksiyon kapmış olabilir doktora götürün. İçiniz rahat eder
15 gün antibiyotik kullandik enfeksiyon vardı iyiye gidiyor demişti ama bırakınca yeniden arttı. Doktor senelik izne ayrılmış pazartesi tekrar götüreceğim. Ama çok üzülüyorum gerçekten çocuğun gözü sürekli akiyor böyle değildi enfeksiyon kaptiktan sonra aşırı kötü olduikisi birleşti resmen

Korkmayın kendinizi çok strese sokmayın. Olur böyle Can sıkıcı şeyler. Biz anneler için çocuğumuzun sağlığı herşeyden önce geliyor. en ufak bir sıkıntıda aşırı üzülüyoruz Allah dermansız dert vermesin inşallah. Bu günler geçip gidecek. Biraz zaman lazım.
Siz doktora götürün yine

Ben yurtdışında yaşıyorum. Bizim çocuk doktoru böyle gözde enfeksiyon kızarıklık falan olunca çayın demini soğutup,içine pamuk batırıp onunla temizlemeyi öneriyor . Günde 3/4 defa yapabilirsiniz.

Haklısınız gerçekten en ufak şeyde insan çok üzülüyor bende elimde olmadan yapıyorum bunu. Tekrar götüreceğim muhakkak çok teşekkür ederim

Ben 34 yasindayim bebekken bendede varmis 9 aylikken ameliyatla acilmis ameliyat etmezsek omurboyu gozyasi akacakti demis doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…