Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende 2 yıl önce yaptırdım çoook memnunum ..
siyah yaptırdım 2-3 yıl sonra geçtiğinde hiç durmam yine yaptırırım zemuszemus
ayrıca kimyasal hiç bişi yok bu boyada tamamen doğal :lepi:

arkadaşım çok yakışmış a.s.

teşekkür ederim.. sonuçta bende iyiki yaptırmışım. memnuniyetle kullanıyorum..

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.. allaha şükür bende inançlı bir insanım.. ona kalırsa bir sürü şey var. mesela saçlarımızıda boyatıyoruz. doğuda güneydoğuda yüzlerine dövme yaptırıp ömür boyu onu taşıyan yaşlı kadınlarımız var hepsi namazında niyazında. istemeyen yapmaz yaptırmaz. ben cok memnun kaldım ve keşke daha önce yaptırsaydım diyorum. yaptırmayı düşünen arkadaşlarıma tavsiye niyetine burada paylaşıyorum.

Güle güle kullan arkadaşım..zemuszemus
Ben de düşünüyorum bazen..

hoş olmuş güle güle kullan.Ama saç rengin koyu bir ton olsa daha hoş durur gibi geldi.
Çalışan bir bayan olarak çoğu sabahlar makyajsız işe geliyorum. Bende yaptırabilirim güzelllll.sırnaşık şey

teşekkür ederim. haklısın saç rengim su anda daha koyu bir tonda ve daha da güzel gözüküyor ..

keşke tek rımel surme fln olsaymış ama bn begendım doal duruo ole kokoş deıl hem kullanışlı . abdestte sorun olur mu blmem k bnde yaptırablırım belkı ama musluman olanların bı dusunmesı gerek

Ben de gözlerime sürme şeklinde koyu kahve ve dudak kontörü yaptırmıştım. Çok araştırdım ve Türkiye'nin ilk kalıcı makyaj uzmanı olan Taksim'de İranlı bir bayana yaptırmaya karar verdim.
Tamamen kök boya kullanılıyor ve dövme şeklinde bir işlem. 1 yıl oldu henüz hiç bozulma yok. Büyük rahatlık ve doğal duruyor. Uyuşturucu pomad sürdükleri için (işlem sırasında ve süresince ) acı hissetmedim. Birkaç gün hafif şişlik oluyor. Göz ve Dudak toplam 600 TL vermiştim. Kesinlikle uzman birine gitmenizi tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım. Aşağıda sitesinin linkini vereceğim, inceleyin isterseniz.

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
güle güle kullan ama ben pek beğenmedim yüzüne saç rengin pek uymamış bide 500 tl değmez yinedde sen beğendin önemli olan o :)

Hayal kırıklığına uğradım:S
Beğenmedim:S
Belki resimden kaynaklanıyordur bilmiyorum ama düşündüğün gibi bi resimle karşılaşmadım açıkçası...

bu arada yengeç burcu sen koyarmısın nasıl durduğunu birde sende görsek ?

ben begenmedm hıc orjınal durmuyo ve yesıl her gıydgne uymaz ve 5 yıl boyunca hep yesıl olmak hoş degıl kafamçokkarıştı
neyse senn zevkın

ankarada yaptıran varmı göz makyajı yaptıracam fiyat ne acaba yardımcı olun

bende beğenmedim. hergün yeşil makyajlı mı olcan. her kıyafetine uymicak. hem makyajlı olcağın yer var, makyajsız olman gereken yer var. çok saçma bişey bu.

Güzel görünüyor ama 5-6 yıl çok uzun değilmi?
Ben 2 gün aynı tonda makyaj yapsam sıkılıyorum.
Aynada gördüğünüzün hep aynı olması sizi bunaltmazmı?

ben de beğenmedim ya hep aynı makyaj çok sinir bozucu olur her gün..

siyah ince bir kalemle yapılsaydı belki olurdu ama yeşil yeşil her gün nasıl olur blmiyorum
ama sen beğendiysen güle güle kullan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…