Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar zaman aralıkları var 3 ay -6 ay-1 yıl- 2 yıl 5 yıl gibi yani illa 5 yıllık yaptırmak zorunda değilsiniz

akınca görürsün sen iğrençççççççççç oluyoooooooooozemuszemus benm patronumda da vardı aktııııııııııııı berbat bı mavı olduuuuu 2 sene içinde hemde çok kalıtelı bır yere yaptırdı

ya peki sıkıldın diyelim çıkartırabiliyosun dimi ???
normalde her gün değişik değişik far sürülüyo bunda hergün aynı far olucak insan sıkılır diye düşünüyorumCADIARZU

düşünsenize hergün kalkıyosunuz gözünüzde hep aynı makyaj akannehir

ben sıkılırım şahsen :):)

ama herkesin kendi tercihi güle güle kullan :))))))))

geri sayfalara baktımda yeşil renkli, göze kalıcı makyajj hiçmii hiççç hoşş olmamışş beğenmedimm kaydirigubbakcemile3

Canım bende Göremedim Resmi
Güle Güle Kullan nerede yaptırdın eeee anlat bakalım ben düşünmüyorum ama
Yaptırmak isteyen bilgi olsun kaşıma yaptırmıştım bende

02012008498002c.jpg

Herkesin kendi zevkidir arkadaşlar, güle güle kullan aylinciğim.......kaydirigubbakcemile5

ben 500lira verilecek bir makyaj göremedim her sabah o yeşili çekmek gözüne 2 dk alır yapmayın bence bu tarz şeylerden çabuk sıkılır insan istediğindede çıkmaz ııııı:sinifsinif:

aslında pratik ama herzaman makyajlı oluncada + kendini güzelleştirmek istediğin zaman yapacak bişi kalmaz be canım aklinialirimsmile

Canım bende Göremedim Resmi
Güle Güle Kullan nerede yaptırdın eeee anlat bakalım ben düşünmüyorum ama
Yaptırmak isteyen bilgi olsun kaşıma yaptırmıştım bende

cnm kaşını komple aldılar mı anlamadım ...
yani üstüne kendileri mi boya sürdü .
o çok daha meşakatli ve pahallı bi iş bence.

Sizin için kullanışlı ve pratik olmuş adınıza sevindim.. Gözlerinizde yeşil güzel durmuş gerçekten farklı makyaj yapılabilme seçeneği de güzel.. Bende çalışmaya başladığımda düşünebilirim.. Paylaşım için teşekkürler..

ben sıkılırdım heralde.siyah yaptırsaydınız üstlere eyeliner çekmiş gibi.o zaman daha kullanışlı olurdu bencee

güzel olmus arkadasım ama ben makyajı zevkle yaptıgım ıcın pek gerekli gormuyorum

X