Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Güle güle kullan canım ben beğendim hemde çok pratik

tesekkür ederim canım.. hiç aklımda yokken arkadasım sayesinde yaptırdım. ben cok memnun kaldım o yüzden paylasmak istedim. yaptırmayı düşünüpte tereddüt edenler varsa bildiğim kadarıyla cevap verebilirim..

güle güle kullanın
dudağıma çok hafif istiyorum ben de ama çok acıyor diyorlar korkuyorum açıkcası:KK43:

bir de dudak kaça malolur acaba?

ben kalici makyaj degilde kalici sürme isterdim acaba nerde yaptirabilirim:uhm:

bende cok begendim acıkcası cok dogal durmus öyle kokos olmamıs gülerek kullanhihoyyyt

güle güle kullanın
dudağıma çok hafif istiyorum ben de ama çok acıyor diyorlar korkuyorum açıkcası:KK43:

bir de dudak kaça malolur acaba?

yapılırken bende cok korktum acıyacak diye göz sonuçta hassas ama lokal anestesi yapan bir krem sürdü göz kapaklarıma önce biraz bekledi yapılırkende hafif bir gıdıklanma hissettim. sonraki iki gün ağlamış gibi hafif bir şişlik oluyor ama. tavsiyem tecrübeli bir yere yaptırın bende dudağıma yaptırıcam cok güzel duruyor.
dudak kontürü için pazarlık yaptım 400 demişti.

Son düzenleme:
ya resimdenmi bilmiyorum ama bende fazla beğenmedim kusura bakma ama saç renginlede uyumlu olmamıs bilmiyorum.ama genede güle güle kullan canım:)

arkadaşlar abdest problem olmaz diye kendimizi kandırmayalım lütfen hangi kına 5 sene kalmış bir deyin bana?ayrıca peygamber efendimizin zamanındaki sürmeyle şimdiki zamandakiler birmi?kaç çeşit kimyasal karışıyor ALLAH bilir. deride tabaka yapan şeyler maalesef abdesti geçirmiyor,buda benden tavsiye...:kahve:

gule gule kullan..ben begenmedim ama canli canli guzel duruyor olabilirde..pinar altugda var diye biliyorum onunki dogal ve daha kullanisli..bir cesit dovme oldugu icin abdest olabilecegini hic dusunmuyorum..iyice arastirmak gerek bu konuyu yaptirmadan once..

Son düzenleme:
Sana yakışmış ama hayatta cesaret edemem hep aynı makyaj beni kasar inşallah sonra pişman olmassın kaydirigubbakcemile5

resim acilmiyor diye bakamadim oysa cok merak etmisdiiiiim senağlama

aaaaaaaaaaaaaaaa acildi bence dogal olmus,guzel,gule gule kullan.
seni kirmak istemem ama sac renginde biraz degisiklik yapmalisin bence....

X