Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

arkadaşlar beğenen beğenmeyen fikrini belirten herkese tesekkür ederim..öpüyorum hepinizi

aaaaaaaaaaaaaaaa acildi bence dogal olmus,guzel,gule gule kullan.
seni kirmak istemem ama sac renginde biraz degisiklik yapmalisin bence....

evet haklısın 2 hafta öne saç rengimi değiştirdim dahada güzel oldu. ben beğendim yani. teşekkür ederim

bende beğendim güle güle kullanmı denir bilemedim ne diyeceğimi ama güzel olmuş :)
dini açıdan nasıl arkadaşlar dövme gibimi bende yaptırmak isterim ama tereddütlüyüm biraz bu yönden. ama bi yandan da şöyle düşünüyorum mesela protez dişimde var. diş takılırken abdestli idim ama sonrakilerde abdest alırken diş yapışık olduğundan altına su gitmesi imkansız. bunu da öyle düşünebilirmiyiz varmı dini bilgisi beni yönlendirsin

kımse abdest gecıyomu gecmıyomu dıye sormamıs hemen yorumlar bu yonde

:1closedeyes:
gule gule kullanın arkadasım kaydirigubbakcemile5

kımse abdest gecıyomu gecmıyomu dıye sormamıs hemen yorumlar bu yonde

:1closedeyes:
gule gule kullanın arkadasım kaydirigubbakcemile5
bana mı cevaptı arkadaşım anlamadım ama ben sordum geçiyo mu kaydirigubbakcemile3

Fotoğraftan kaynaklanıyor sanırım beğenmedim.
Sen beğendikten sonra mesele yok güle güle kullan...

eee sıkılınca ne olacak hadi tarz degiştirmek istediniz sürme tamam hep yapılıyor.. sizde yeşil far var resimde odamı yapıldı yoksa siz mi sürdünüz?birde bilmiyorum saç boyasında bile şahibe var abdest olmaz die hem sizinki sürme olmuyor bana göre dövme gibi birşey.. of ya ne karışk bu şeyler

pardon ama yok günahti, yok abdest gecmiyordu, bence burasi yeri degil.
bunlari düsünen insan makyaj bile yapmamasi gerekir o halde, tirnak bile yapmamasi gerekir..

bazen unuttugunuz bisey var bu sitede butun bayanlar inancli degiller, abdeste felan takmayanlarda var yani hatirlatirim

bunlari düsünen insan makyaj bile yapmamasi gerekir o halde, tirnak bile yapmamasi gerekir..

bazen unuttugunuz bisey var bu sitede butun bayanlar inancli degiller, abdeste felan takmayanlarda var yani hatirlatirim

Katılıyorum... Dinde makyaj caiz mi topiğine ait olmalı bu yorumlar.
Benim merak ettiğim farklı bir tonda far sürdüğünde ya da kalem çektiğinde problem olup olmadığı. Bunun garantisi var mı :S

Katılıyorum... Dinde makyaj caiz mi topiğine ait olmalı bu yorumlar.
Benim merak ettiğim farklı bir tonda far sürdüğünde ya da kalem çektiğinde problem olup olmadığı. Bunun garantisi var mı :S

kusuruma bakmayın işlerim cok yogun oldugu için son günlerde nete giremedim..
ben daha cok yeşil tonlarını kullandıgım için bu renkte yaptırdım ama kıyafetime göre her renkte far vs de kullanabiliyorum. hiç problem olmuyor. calışan bir bayan olarak memnun kalarak kullanıyorum..hihoyyyt

Bence kötü olmamış, doğal duruyor. Beğenmeyenler neden beğenmedi acaba, kalem çekmiş olsaydında bundan daha iyi olmazdı bence. Güle güle kullan. Güvenilir iyi bir yer bulsam, birde yakışacağından emin olsan bende yaptırırdım

resmi görmeyi çok isterdim ama göremiyorm nedense,ben de çok istiyordum yaptırmayı
ama abdest falan dedlier kafam dolaştı bilemiyorum napsam

merhaba aylin...resmini gördüm kalıcı makyajını beğendim...rica etsem nerde yaptırdın bilgilendirir misin...şimdiden teşekkürler...

KISKANANLAR ÇATLASIN (yarası olan gocunsun)

canım süper olmuş... artı sen beğendin ya gerisi önemli değil.. güle güle kullanan.. walla işim gereği her sabah makyaj yapmaktan sıkıldım.. aklıma yattı bu iş walla..
zemuszemus

ay zaten bu abdest geçmemesi tüm işi bozuyor ya. bende yaptırmak istiyorum. ama malum işte abdest. amaseda sdayanın programında bir uzman abdest geçiyor demişti ne kadar doğru bilemiycem.belkide onların uyguladıkları boya geçiriyordur.benim kuzenim güzellk salonu açtı ilk olarakta kendine yaptırdı göz kapaklarına hafifyukarı kalkık şekilde ama muhteşem duruyor, her ana bakımlı.fiyatlar uçuk ama söliyim.!!!...:eek:

Elbette herkes inançlı değil, olamaz da.Kimse kimsenin inancını sorguluyor da değil.
Biri merak etmiş "Kaç para?" demiş
Biri merak etmiş "Kaç sene kalıyor?" demiş
Biri merak etmiş "Acıtıyor mu?" demiş
Biri merak etmiş "Abdest oluyor mu?" demiş

Herkes kendi durumuna,hissiyatına,merakına göre sorular sormuş.Burada inançlılar-inançsızlar diye bir ayrım olduğunu sanmıyorum.Yoksa sen öyle mi düşünüyorsun Tanya?Birileri soru sorarken birilerinin "soru sorma hakkı" da mı yok?

X