Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Aylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
177
0

arkadaşlar gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım.. harika oldu.. calışan bir bayan olarak cok pratik.. zaten fazla makyaj yapmam fondöten falan sürmem. sabah işe giderken sadece ruj sürüp cıkıyorum.. bazen rimel bile sürmüyorum .. keşke daha önce yaptırsaydım diyorum.. önümüzdeki ay dudak çevresinede kontür yaptırıcam.. tavsiye ederim..

gözlerimin resmini cep telefonuyla cekip bi arkadasıma göndermiştim. oda bayılmıştı.. becerebilirsem eklerim canım resmide

bende yaptirdim iranli bir arkadasima
ne güzel banyodan cikiyorsun makyajli uykudan uyaniyorsun makyajli
bende cok memnunum
ama 500 ytl yok yaa
ben belese yaptirdim sansliyim galiba
ama cok acitiyor söyleyim

arkadaşlar gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım.. harika oldu.. calışan bir bayan olarak cok pratik.. zaten fazla makyaj yapmam fondöten falan sürmem. sabah işe giderken sadece ruj sürüp cıkıyorum.. bazen rimel bile sürmüyorum .. keşke daha önce yaptırsaydım diyorum.. önümüzdeki ay dudak çevresinede kontür yaptırıcam.. tavsiye ederim..

keşke
fotoğrafını koysanızda nasıl oluyor görsek

kalıcı derken böyle 1 yıl felan mı kalıyor 6 ay mı kalıyor çok merak ettim bide bir resim koysanız bende düşüyorum her sabah uyanıpta makyaj yapma artık beni çok sıktı fazla vaktimde olmuyor

sanırım 5 yıl kalıyor dimi.. yaptıran arkadaşlarımdan biliyorum..

arkadaşlar kusura bakmayın her zaman nete giremiyorum .. resmi eklicem söz size..

kalıcı derken böyle 1 yıl felan mı kalıyor 6 ay mı kalıyor çok merak ettim bide bir resim koysanız bende düşüyorum her sabah uyanıpta makyaj yapma artık beni çok sıktı fazla vaktimde olmuyor

5-6 yıl kalıyor.. göz altına ve üstüne yani sürme ve kalem sürer gibi yaptırdım rengini ve kalınlıgını nasıl isterseniz yaparlar ben daha sık kullandığım koyu yeşil renkte yaptırdım.. rimel bile sürmüyorum coğu zaman sabah işe giderken ruj sürüp cıkıyorum.. dudak cevresinede kontur yaptırmayı düşünüyorum .. cok rahat ve herzaman bakımlı..

ofya berline gittigimde bi arkadas yaptırmıstı süperdi ama ben yok yaptıramam demiştim cok ısrar etmisti ama şimdi pişmanım keske yaptırsaydım yahuu bende siyah kalemsiz gezmem cektir sene be kızım alalalal:1closedeyes:bide dişime elmas taktıracaktı okız-tatlicadiarzu- ben reddetmiştim şakkıdı ulen osekilde gelseydim heloo baba kızın geldi almanyanyadan :roflol:

[/B]
nasil yapiyorlar dovme gibi mi yani?

evet özel aleti var emle kremle önce uğusturdu hiç acı hissetmedim hafif bir gıdıklanma hissettim gözkapaklarımda ortalama yarım saat yada bir saat arası sürüyor işlem.. işlem sonrası normal arabamı kullanarak döndüm eve .normal hayata devam ediyorsun sadece 2 gün göz kapakları ağlayınca şişer ya öyle oluyor.. kimse anlamadı bile yaptırdığımı.. ama süper oldu.. heleki çalısanlar için cok büyük rahatlık.. akma cıkma derdi yok.. tabi iyi ve tecrübeli bir yere yaptırmanızıda tavsiye ederim.. resmi eklicem

X