Gözlerime inanamadım

3 oğlum var ilk defa böyle bişi duydum küçük oğlum çok huzursuz bi bebekti acaba bundan dolayımıydı

şuan 9 aylık acep yapsammı ki :)

valla bunu benim yeğene yapmışlardı kız o da
acaip kalın siyah siyah kıllar çıktı ve topladılar
ben 9 yaşındaydım daha
benim oğlum da çok huysuzdu ve hiç aklıma gelmedi
hem de çok tüylüydü
kesin vardır demekki
yav bi Allahın kulu da çıkıp bunu demedi bana ya
valla dimi bence bitmiştir artık büyümüş çünki ama amancia sen aklında tut bence

Enteresan gerçekten, ilk defa duyuyorum dikeni. Yeni doğan bebekte laguno denilen tüyler vardır ama bu diken de neyin nesi ayol. Benim bebiş oldu altı aylık hala var mıdır acaba?:))

ilginç ve tuhaf geldi ilk kez duydum ,oğlumu biz hep lifle ovarak yıkadık böyle birşey çıkmadı,kısmet olursa doğack bebeğime denerim artık..demek herkeste yok bazı bebeklerde oluyor..

2 aylık bır prensesım var aynısı var arkadasların bahsettığı kıl kökü gıbı deyıl bıraz daha sert ve rahatsız edıcek sekılde bana komsum yardım ettı yıkarken aynısını dedı avuc ıcınle yavasca ovala

bende burdan okuyunca sırtının bi bölümünde denedim kızımda gerçekten çıktı yıkarken değil ama dizlerime yatırıp bikaç damla süt döktüm ve iki parmağımla ovaladım gerçekten şaşırdım görünce yalnız bi sorun var kılların kökleri etin içinde kalıyo nasıl topluyosunuz çektiğimde kopuyo ancak canı yanar diye yapamadım öyle kaldı sırtında

arkadaslar diken deyınce ödümü kopardıınız ılk defa duyuyorum boyle sey kımse bana boyle bırseyden bahsetmedı sımdıye kadar doktorlardanda hıc duymadım ben devamlı lıfleyerek yıkıyorum hıc boyle bırsey gormedım hem sırtındada kıl yokkı denemelımıyım her bebekte oluyo mu cok ılgınc yaa şok oldum sımdı

Peki eğer böyle bi durum çıkarsa kılları biz mi çıkartıyoruz. Yoksa kendiliğinden dökülüyor mu?

Gerçekten çok ilginç.
İlk defa duydum böyle birşeyi. Oğlum doğduğunda deneyeceğim kesinlikle

ilk kez duyuyorum şaşkınım.
eğer çıkarsa bizmi çıkartacağız o diken mi neyse işte yoksa dökülmesinimi bekleyeceğiz ????
biri buna açıklık getirebilirmi acaba ??
??

ilk kez duyuyorum şaşkınım.
eğer çıkarsa bizmi çıkartacağız o diken mi neyse işte yoksa dökülmesinimi bekleyeceğiz ????
biri buna açıklık getirebilirmi acaba ??
??

tutup çekiver lila :)
şaka şaka ben de bilmiyorum ama biri açıklık getirsin.
gerçi ben bakıyorum ama hala yok diken çıkmadı

siz çıkarıyosunuz kızlar
ovduktan sonra onlar görüncek zaten niye orda bırakasınızki
köksüz bişeyler zaten

Bende yeğenimde gördüğümde çok ürkmüştüm annem yeğenimi yıkrken elleriyle sırtını ovdu ve bu dikenler çıktı çok ilginç ovdukça çıkıyordu annneme sordum ovmasan ne olur diye eğer o dikenler ovulmadan çıkarılmazsa derisisinin içinde onun canını acıtırmış bilmiyorum ne kadar doğru ama büyüklere güvenmek gerekiyo benimde doğumuma 3 ay var Allah kısmet ederse ilk aylarımda annemin yanında olucam ona çok güveniyorum tabi yeniliklere açık olmak lazım ama tecrübelere de kulak tıkamamak gerekir

şuanda şok oldum benimde kızım olacak allah kısmet ederse kesinlikle deneyeceğim ama çok ilginç gerçekten

Benim oğlumda 12 günlük, annem duymuş. yıkarken ovdu sırtında çıktı ama ben onları çekmeyi düşünmüyorum.

X