Gözlerime inanamadım

allah Allah ben de ilk defa duydum... benim kızımda hiç durmazdı sırt üstü yatmazdı... gülük bir saatlik uykumuz yoktu... bununla mı alakalıydı acaba... peki şimdi 9 aylık oldu yapsam çıkar mı ki...
ama böyle bir şey varsa tıpta neden geçmiyo ki...
prki ovunca çıkıyo diyosunuz diken gibi diyosunuz onlar çıkınca gözenekler kalmıyo mu... sonrasında nasıl bi görntü oluşuyo ayy merak etim şimdi yaa..

bu yaşıma geldim böyle şey duymadım,çok gezenmi çok bilir kadınlar kulübünü çok okuyanmı şimdi anladım.

bende böle bişi hiç duymamıştım şimdiye kadar akşam oğlumu yıkaycağım bi deniyim çıkarsa öle bişi fotosunu çeker yarın yayınlarım arkadaşlar

arkadaşlar slm.. hayatımda ilk defa böyle birşey duyuyorum.. kızım iki aylık.. bugün banyo günümüz denesem mi acaba?* ama hep erkek bebeklerden söz etmişsiniz.. kız bebişlerde de oluyor mu acaba.. eşimde böyle şeylere hç inanmaz.. birlikte ıkıcaz.. napıyosun çocuğa diye söylenir.. :KK43: kesin.. bi de o kıl kökleri çıktıktan sonra bi de çekip alamazsam öle kalırsA.. çok panik yaptım şimdiden yahu:KK43:
sevgiler..

benimde 2. oglumda eski oturdugum binadan bi arkadaşım yıkamıştı evet dogru sırt dikeni oluyomuş bonyo sırasında sırtını iice ovalayınca resmen diken gibi şeyler çıktı bebekleri huzursuz edermiş onlar şimdi üçüncü oğlum şimdi bi oğlum daha oldu 1 aylık onun sırtının dikenlerini çıkarmk için uğraşmadık zaten bi arkadaşla yıkıyoruz küçük oldugu içinde yıkamöaya bile korkuyoruzzz oğlumu korkmadan yıkayacak birini bulsam bende yine yaptırırrımm

kızlar bende doum yapalı 2,5 ay oldu burda okudum ve oglumda denedım ve cıkan kıllaırı gozlerımle gordum suan hala dokulmedıler ve her yıkamamda ovuyorum bıraz daha cıkıyorlar zamanla dokulurmus derının altında kalırsa rahatsız edermıs bebegı deneyenler oyle dıyor.benım annemler ve kayınvalıdemler bılmıyorlarmıs onlarda cok sasırdı gorunce ama gercekten cıkıyor

evet benim kızımada yapmıştık ilk yıkanmasında gerçekten anlatıldığı gibi ovaladıkça siyah siyah noktalar halinde çıkmıştıı
bu her bebekde olan bşy ve çıkarılmazsa bebeğe o dikenler batarmış!!

benim oğlumada bir arkadaşım yapmıştı bana söylendiğine göre siz çıkarmasanızda zamanla giysilerine sürtünüp çıkıyormuş ama erken çıkarmak bebeğin rahatı için iyi şimdi kızıma hamileyim bakalım ondada çıkacakmı yine arkadaşımı çağırıp yıkatacağım

Valla saskınlıkla okudum ya.
Bende hamısım dogunca denıycem.bır arkadsım da var dedıgınız gıbı cok huzsız bebek 4 aylık hıc umuyor.acep ondada mı varkı cok kıllı bırde bebek.

benim oğlumda 20 günlük kayınvalidem yıkarkrn ovaladı sırtını ve belini çıktı ama daha tam dökülmedi ben de çok şaşırmrştım sölediğinde

aynen bi tuhaf oldum anneme ve kayınvalideme sordum bişey bilmiyorlar yapmazsam çatlarım çok merak ettim

belki bazı bebekler ondan yatmak,uyumak istemiyor olabilirler. Bende denicem,merak ettim

bende sordum yenı 40 ı cıkan bebegın bırı uyumuyormus onlarda yapıyolarmıs uyuyormus hemde cok kalınmıs kılları semsert cımbızla cekmısler sırtı kıpkırmızı olmus ama bayagı uyumus

ben denedim 1 tane çıktı doğruymuş sempatiksalakcinni

Bende hamileyim çok merak ettim.Bir de benim kardeşlerimin sırtları hep kıllıydı.Kardeşim 9 yaşına geldi hala kıl var.Acaba o kıllar bebekken dönük gibi birşey mi oluyor.Eşimde var kıl.Birde hamileyken çok şeftali yedim.Kesin kızımın sırtı kıllı kıllı olacak. :emir_bebek:

X