Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

7-10 gün gidiyor bu karısım. buzdolabında muhafaza ederseniz bisey olmaz.tekrar tekrar bitene kadar kullanırsınız.

kullanmayı bırakınca eski haline dönüp dönmeyecegini bilmiyorum. çünkü bırakmadım henüz.

Merhaba Kızlar
Konu ile ilgili son giriş bayağa eski. herkes kullanacağını yazmış ama etkisini başka görenler oldu mu bilemiyorum. Lütfen bu karışımı kullanmış olanlar bilgi verebilir mi?
ben şu an Clinque all about eyes göz kremi kullanıyorum. 2 aydır. sabah - akşam, aksatmadan.. çok işe yaradı ama hala biraz koyuluk var... bembeyaz değil yani.. bu karışımda başarılı olan olduysa kullanmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar bende birşey söyleyeyim. Kuzenim burnundan ameliyat oldu yakın zamanda. Burunda ve gözlerde şişlik oluşmaması için doktor sürekli yani 10 dakika buz koyun 15 dakika dinlendirin demişti. Buz kalıplarını streç filmlere sarıp kuzenimin gözlerinde tuttuk bu şekilde. Canım benim, dondu abla diyordu ( Şuan nasıl mı ? Ameliyattan önce gözaltı morlukları için sürekli kapatıcı kullanırdı. Artık kapatıcı kullanmıyor :))) Doktor buzun etkisi olduğunu söyledi. Bende artık sabahları 10 dakika buz tutuyorum. Etkisi olacağına inanıyorum. Paylaşmak istedim...Sevgiler....

her günmü kullanmış??? aslında haftada 3 gün tüm yüze buz uygulayın diye öneriyor uzmanlar hep.. hem göz çevresi hemde yüz için.. peki strech film niçin?

her günmü kullanmış??? aslında haftada 3 gün tüm yüze buz uygulayın diye öneriyor uzmanlar hep.. hem göz çevresi hemde yüz için.. peki strech film niçin?

Dediğim gibi biz burun ameliyatından dolayı gözler şişmesin diye doktorun talimatıyla uyguladık bunu. Streç filme buzları sarmamız ise, buzun eriyipte bandajları açmaması içindi. Su değmemesi gerekiyordu bandajların üstüne. Ameliyat sonrasında göz altı morluklarınında geçtiğini gördük ve şuan kapatıcı kullanmıyor. Bunu sağlayan buz. Cildi diri tutmak. Bende şuan yapıyorum sabahları 10 dakika. paylaşmak istedim... Sevgiler...

teşekkürler bilgilendirmeniz için..

bende her sabah uyandıktan sonra yüzüme sodalı buz sürerim.gerçekten göz çevresine etkisi oluyor ve cildi sıkılaştırıyor.

arkadaslar deneyıp memnun kaln varmı?sadece denıcem demıssınız memnun kaln varsa paylassın...

vıtamınlı karısımı deneyıp faydsını goren varsa paylassın bızde faydalanalım

Bede çok merak ettim ama uygulayanlar bir türlü geri dönmemiş.Bu karışımı kullananlar lütfen bizi bilgilendirin iyi geldimi geçtimi?

haziranda maaşımı alır almaz malzemeleri alıp denicemm. yazmazsam dürtün beni.

bende morluk az ama anamda çok, asıl denek olarak onu kullancam :)

Ya bnmki de irsi artik o kdr mor ki insanlarin yuzune rahat bakamiorum inanin gercekten bn de cooook ozeniorum beyaz goz alti olanlara( denemedigim formul kalmadi en son her sabah patates koyuyodum ilk 1 2 saat gercekten azaltiyo ama oglen hele hele aksam ustu yine mosmor gercekten cook snir bozucu.. Ama bunu en yakin zmnda denicem inss sonuc aliriz lutfen snuc alanlar paylassin ins herkes kurtulur artik bn cokk cektim sna duaci kalicaz<3

bu ürünleri aldım fakat kullanım oalrak nasıl yapılacağı hakkında bilgi verilmemiş.(Aldığım ürünler C vitamini 500mg/5ml - E vitamini 100mg/2 ml - K vitamini 5 ampul 2ml - B12 1 ml - ) Acil bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

mrb kızlar bnde 1 haftadır kullanıyorum,yatarken sürüyorum hatta kaşlarıma bile sürüyorum beslesin diye,uzun süre kullanmak lazım galiba,bu karışımı öneren arkadaş 2 ayda almış sonucu,bnde sonuç olarak pek bi değişiklik yok ama konuşmak için daha erken,ilerleyen zamanlarda sonuçlar için tekrar bilgilendiririm sizi,ama sonuçta vitamin mutlaka vardır faydası,denemekle bişey kaybetmeyiz,hepinize kollay gelsin:lepi:

hepsini karıştırıp cam bir kavanoza koy,hergün sür.yazmış zaten arkadaş.karışımı buzdolabında saklayabilirmişiz.bende aldım,karıştırıp hazırlıycam bakalım mirmirmirmir

Canim sadece vitaminleri mi karistirdin yksa badem yagi ve zeytinyag da yazmis arkadas onlari da kattin mi? Yag bezesi olusmasindan cok korkuorum gerci arkds bnde ole bisey olmadi demis ama.. Birazdan eczaneye gidicem bu karisim icin bi arkadas cevap yazarsa sevinirim:)

aşkolsun sadece yag bezesi mi gözaltına saça bakılan yagları sürdügünüzde KILLANACAGInı da es geçmeyin lütfen

arkadaşlar karışımdaki bütün vitaminleri(e,b,c,k) ve 2 çay kaşıgı badem yagı 1 çay kaşıgı saf zeytin yagını bir şişede karıştırıp sabah akşam sürebilirsiniz.ben 2,5 aydır kullanıyorum yag bezesi çıkmadı tüylenmede olmadı.benim gözaltım mor degil siyahlaşmıştı artık bu karışım gözle görülür şekilde azalttı .bende çok yogun morluk oldugu için büyük oranda azalttı ama henüz tamamen geçmedi hala kullanıyorum.morlukları hafif olanlar daha ii sonuç alacaklarını düşünüyorum.kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.ayrıca sosyal güvencesi olanlar bu vitaminleri doktora yazdırabilirler.ben saçım için kullanacam diyerek yazdırıyorum vitaminleri.başka kullanan varsa sonuçları paylaşırsa sevinirim.pahalı kremlere para vereceginize bu karışımı mutlaka uygulayın.

Mrb arkadaslar eczaneden geliorum bnm de gozaltlarim siyahlasti artik her seyi denedim yani bunu gorunce cok sevindim o heycanla eczaneye girdim bi bayan duruodu iste bunlari soledim c ve k vitaminleri ampul olarak satilmaz ztn dedi saf c vitamini gosterdi ama onun fiyati da 200 kusur bi seydi bn de onun hadicindekileri istiorum o zmn dedim iste bu yag bezesi yapar gozalti hassastir fln diye siraladi uygulayan arkadasta bole bi sey olmamis dedim allah allah nasi olmamis acaba bunlar deri yuzeyinde kalir emilmez emilmeyince de yag bezesi olusur gbi seyler soledi bn urunlerini almami saglamak icin ole soledigini soyledim cnku artik ileri gitmeye baslamisti ve urun 300tlydi.. En son zaten irsiyse hc gecmez dedi bn de dha fazla dayanamadim gerekeni soyleyip ayrildim baska bir eczaneye git eyi dusunuorum ama eczaci neden bole soledi anlam veremedim..

2,5 aydır kullanıyorum yag bezesi olmadı-- ha , kullanmaya devam ediyorum, ilerleyen zamanlarda olur mu bilmem. daha önce burdan okudugum bi uygulamayı denemiştim, bugday yagı uygulaması.. bunu yapınca küçük bir tane yag bezesi olusmustu.
ama bu karısımda 2,5 aydır kötü bir sey olmadı, yag bezesi de olmadı. bende olmadı diye sizde de olmaz mı, olur mu bilemem.

eczaneye şu şekilde sorun, B vitamini Bemiks Kompoze, 2 ml 5 ampul --4 TL--
E vitamini, evigen 2 ml 5 ampul --4,5 TL--
K vitamini Libavit (Kan pıhtılaşma aktivatörü) --3,42TL--
C vitamini Epargriseovit (Bu kutuda 2 çeşit ampul var. biri b12 diğeri c vitamini ampulu, Ben bu kutudan açık renkli olan ampulleri kullanıyorum.(açık renkli olanı) . --6,50 TL--
ben size hiçbir zaman gecmeyecek diye düşündüğüm sorunumu bunlarla giderince, benim gibi olan arkadaslara da faydam olsun diye yazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…