Göz rengimi değiştiriyorum

Peki bunu kim yapıyor ? Kim doktora gidip oldu aldırıyor optikde? Herkes her yerden alıyor takıyor. Sağlığını düşünen pek yok.

Bu bile korkunç değil mi?
Fiziksel bi estetik olayı değil bu biyolojinizle oynuyor resmen. Risk çok büyük. Kazasız atlatmışsınız gözünüz aydın( tam anlamıyla )

Göz rengini değiştirmek gibi bi isteği anlayamıcam sanırım. Hayırlı olsun yine de.

Kontrolden geçtim kusura bakmayın o yüzden yazamadım :) dediğim gibi ben reklam falan degilim. Nikim de neden gözbebeğim çünkü ben özel gozlerimle ilgili yaşadıklarımı sizinle paylaşmak için üye oldum.

Göz renginizden çok kan toplanan yerler dikkatimi çekti.
Sonrasında gözlerinize ne olacağı konusunda fikriniz var mı?

Geçenlerde yurtdışından biri gözlerinin rengini değiştirmek için ameliyat olmuştu, sonrasında da görme yetisini kaybetmişti... okurken bile ürpermiştim, çok ama çok riskli... dilerim aynı sorunu yaşamazsınız da sağsalim atlatmışsınızdır. Allah korusun!

konu sahıbıne gozlerının hala ela gorundugunu kım soyleyecek
ben bu konuya cok uzuldum aslında sasırmaktan öte uzuldum .

Merhaba bana yazmanı cok ıstıyorum keske senınle ozelden konusabılsek nası ırtıbata gecebılırız ? Dr adı numarası fıyat ve dıger detayları banada söylesen

Selam , gercekten senınle iletisime gecip surecle ılgılı bılgı almam gereklı, hangı dr gittin me kadara , gozlerın kırmızı kırmızı olmus , ne zaman gecti neler tecrube ettin , bi tane bile yaptıran yok bana yazmamı beklıyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…