Göz rengimi değiştiriyorum

Zaten bu thread i bilgi isteyenlere. Ilgilenlere.
Istmeeyenelere değil :) teşekkür ederim.

Iki resimde hic bir fark yok ikinci resimde gözler daha kizarik o kadar :) yapmayin bu etiyeti allah askina mavis olunca noluyormus ... benimkiler mavi bende kahverengi lens takardim ah genclikkk

Kusura bakmayin ama bu renk degistirme bana cok tehlikeli geliyor.Hani gozlerden biri baska digeri baska renk olur ve psikolojik olarak etkilenirsin tamam anlarim.Ama durduk yere bu riski alamam.birde o kadar para .iyi cesaret
Evet iyi cesaret orda haklısnız ama yıllardır lens kullanıyorum ve lens çok çok daha tehlikeli . Batma yanma iltahap neler neler yaşadım. Inşallah herşey gönlümce olur. Sonuçta üst pigmenti alıyor lazer. Altdaki renk ortaya çıkıyor. Riski yok.

Ameliyat değil lazer le oluyorum. Kaç kişi geliyor bi bilseniz. Ben şaşırdım. Bu kadar çok kişi geliyor ve hiç bir bilgi bulunmuyor. O yüzden paylaşım dedim
Lazerle oluyorsun ama once yesille ilgili bir goz rengi okumamistim ama bazi kahverengi gozler maviye donusebilir.Her goz degil altini cizerim.

Zamaninda arastirmistim. Gozlerin elaysa seni kandirmislar.

Bu ekonomik krizde göz rengi için “15 bin teleeeee “ vermekte ayrı bişi valla millet her gün haberlerde bas bas bağırıyor be şunu bunu alamıyoruz çok pahalı diye !

Ya şimdi kusura bakmayın da operasyonlarla göz rengini değiştirinceye kadar estetikte ileri giden insanların kendileriyle ciddi sorunları olduğunu ve psikolojik tedavi görmesi gerektiğini düşünüyorum ben.

Lens almadan once olcum yapilmasi gerekiyor.Iki goz bebegimizin olculeri ayni olmayabilir.Kullanirkende talimatlara uyulmali ve belli bir saat sonra cikarmali.Olcum yaptirmadan ve kurallara uymadan takilan lens sorun cikarabilir evet ama bu lazer de pek masum degil.Sonucta gozun dogal yapisina mudahale var

Ya şimdi kusura bakmayın da operasyonlarla göz rengini değiştirinceye kadar estetikte ileri giden insanların kendileriyle ciddi sorunları olduğunu ve psikolojik tedavi görmesi gerektiğini düşünüyorum ben.
Bu sizin düşünceniz. O kadar çok kişi yapıyor ki Anlatamam. Bende paylaşayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…