Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle Johnson bebe şampuanıyla gözümü silmeye kalktım benim gözlerimi yaktı :sm_confused:

canım silmiceksin zaten yasakkelime bende bebek şampuanı kullanıyorum şampuanı elime döküp köpürtüyorum yüzümü yıkar gibi gözlerimi yıkıyorum çok makyaj varsa 2 sefer tekrarlıyorum kirpik dibinde kalanlarıda yine johnson&johnson ın bebek mendilleriyle siliyorum a.s

Kızlar ben böyle ıslak mendille siliyorum hemencecik mirmirmirmir
Zararı mı var bunun yanlış mı yapıyorum..

saçı dökülenler bebek şampuanı ya da ph nötr şampuanlar kullanıyorlar yüzümüze sürersek tüyleri çoğaltmazmı bilen varsa yazsın lütfen hepimiz faydalanalım

Ben yıllardır avon un beyaz renkli göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum. Sildikten sonra göz çevremi yumuşacık yapıyor. Hiç yakma yapmıyor. Ve gözlerim makyajdan sonra daha güzel oluyo diyebilirim çok memnunum tavsiye ederim. Herkese

Maybelline çift fazlı göz temizleyicisini kullanıyordum,çok yağlı bir his bırakıyordu temizledikten sonra,bitti geçen gün..Garnier göz makyajı temizleyicisini aldım gayet hoşuma gitti,memnun kaldım,tavsiye edilir. a.s

neutrogena kullandım.. Tavsiye edilmez.. Göz çevresini kurutuyor
Nivea aldım.. Gözlerimi feci yaktı..
Bir ara bebe yağı kullandım çok güzel temizliyo yakmıyoda ama beyaz noktalara neden oldu.. bebe şampuanı kullanmadım ama yüzü kurutabilir..
Şimdi lorelın suya dayanıklı makyaj için olanını kulllanıyorum.. Çok rahat temizliyorum.. Ayrıca yanma kuruma problemi yaşamadım...

Kızlar ben böyle ıslak mendille siliyorum hemencecik mirmirmirmir
Zararı mı var bunun yanlış mı yapıyorum..

bildiğim ıslak mendil kurutuyo göz etrafını. Ben de alacağım ya demak'up ya da lid-care hala bi gidemedim.

bende vazelinle çıkartıyorum zararı yoktur heralde :CüvCüv:

lid care ya da demak up kullanan var mı sultanlar? Hangisini önerirsiniz ?

badem sütü,yıllardır tek temizleme losyonum,annemden kalma bir alışkanlık...ardından da gülsuyu tonik olarak.Tavsiye ederim...dünya para vermiştim bir zamanlar makyaj temizleyicilerine,yanma,kuruma,yaglı kalma gibi bir his oluyordu,sonra döndüm yine badem sütüne...! :)

badem sütü,yıllardır tek temizleme losyonum,annemden kalma bir alışkanlık...ardından da gülsuyu tonik olarak.Tavsiye ederim...dünya para vermiştim bir zamanlar makyaj temizleyicilerine,yanma,kuruma,yaglı kalma gibi bir his oluyordu,sonra döndüm yine badem sütüne...! :)

göz makyajı için kullanmayın yazıo cnm bebaksa dediğin

ben neutrogenanın göz makyajı temizleyicisiyle temizliyordum ancak yanaklarımda felaket sivilcelenme yaptı bıraktım. güzel temizlemesine rağmen kesinlikle tavsiye etmiyorummm.....

ben pamuğa biraz krem koyup siliyorum.sonrada yüzümü nemlendirci bi sabunla yıkıyorum..yatarkende gül suyu..

sonyanın goz temizleme losyonu super..
hem cok iyi temizliyor, hem tonik gorevi goruyor ve goz cevresine pansuman yapılabiliyor ( yorgunlugu alıyor )icindeki aleo-vera kırısıklıklara, torbalanmalara ve de morluklara iyi geliyor.. tavsiye ederim...

Maybelline çift fazlı göz temizleyicisini kullanıyordum,çok yağlı bir his bırakıyordu temizledikten sonra,bitti geçen gün..Garnier göz makyajı temizleyicisini aldım gayet hoşuma gitti,memnun kaldım,tavsiye edilir. a.s

Katılıyorum.
...
...

X