Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Shock rimel alırken yanında avon un mark up eyes gibi bi besleyici süt temizleme gibi bişeyi vardı. btmek bilmedi.. onla temizlerim rimelimi farımı ..

Ya ben dalin bebe şampuanı kullanıyorum gözlerim çok hassa ve alerjik temizlediniğini düşünmek istiyorum ama yinede emin olamıyorum sizce temizleniyormudur fikri olan varmı kızlar :uhm:

neutrogena'dan şaşmam. ben her markayı kullanamıorm hele ki nivea avon falan gözlerimi bulandırıyo yakıyo falan. ki bi de lens kullanıorm. bu çok ii gelio bana hemde fiyatı çok uygun(en son 12 tl aldım). göz dudak yüz falan tüm makyajımı onunla temizliorm. mavi bi kavanozda satılıo. şiddetle tavsiye ederim

bende bebek yağı kullanıyorum hem çok iyi temizliyor hem de göz çevresini yumuşacık yapıyor.kokusu da çok güzel.kesinlikle öneririm çok kolay çıkartıyor.

bebe yağları göz etrafı derisi için çok zararlı.çok yoğun olduğu için oraya ağır gelir.göz yapısı vücudumuzun diğer ksımlarından farklıdır çünkü.ilerde kalıcı lekeleriniz olabilir

Makyaj temizleme mendili kullanıyorum sonra yüzümü suyla yıkıyorum yatmadan da gülsuyuyla siliyorumyerimseniben

NEUTRıCıNA göz mkyajı temizleyicisiyle.benim gibi yoğun rimel kullanan birinin makajını bile çok rahat temiziliyor

olay in göz ve yüz temizleyicisini kullanıyorum gayette memnunum..

nivea nın göz temizleme toniği gözlerimi çok yakıyor kullanamıyorum öyle duruyor :kedi:

Garnie nin göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum çok memnunum..hem şişeside yeşil çok şeker misgibi de kokuyor. Ablam meybelline aldı ama çıkarmıyor bile kapkara yapıyor bulaştırıyor tavsiye etmem..

p_74_k.jpg

29907_buyuk.jpg
canım ben pembeyle yıkıyorum rumelimde çıkıyo akıyo sonrada bu temizleme sütüylede siliyorum sadece göz çevremdeki boyayı siliyorum bu kadar zaten bu ürünler hassas ciltler için olduğu için çok rahat kullanıyorum

Olay'ın krem göz temizleyicisi indirimdeydi Erkul kozmetikten 6 TL'ye aldım. Kaliteli çıktı herhalde bir daha da değiştirmem.

ben olay in makyaj temizleyicisiyle gözlerimi de temizliyorum, yağlı yapıda olmadığı için göz altında yağ kesecikleri de oluşturmuyor, fiyatı da oldukça uygun

X