Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

valla ben önce ıslak mendille siliorum eyelıner felan varsa sonrada zeytinyağlı sabunumla bi güzel köpürte köpürte yıkıorum...

jeli göz çevrene sürmek kaçınsan iyi olur çünkü kurutuyorda bende makyaj temizleme mendillerinden kullanıyorum oturduğum yerden temizliyorum yatmadan öncede jelle yıkayıp maden suyu yada tonik sürüyorum.. nemlendirip yatıyorum

loreal göz ve dudk makyajı temizleyicisi ama çok zor çıkartıo uçları kalıo hep :1no2:

bende lorela kullanıyorum.. makyajınızı temizlemeden önce ılık suyla biraz yıkayın... çok fazla hırpalamadan daha rahat temizleyebilirsiniz... temizleyicim bittiği gün vücut nemlendiricisi olarak kullandığım bebe yağı gözüme çarptı.... acaba olur mu die düşündüktkten sonra denedim ve sonuç mükemmel :))) bi daha temizleyici almadım kıslar... çok güsel temizliyor... deneyin pişman olmazsınız

ben de neutrogena kullanıyorum 2 yıldır. sildikten sonra zeytinyağı sabunuyla tum yüzümü yıkıyorum. yağlı kalmasını sevmiyorum gözümde. memnunun, değiştirmeyi düşünmüyorum.

bende lorela kullanıyorum.. makyajınızı temizlemeden önce ılık suyla biraz yıkayın... çok fazla hırpalamadan daha rahat temizleyebilirsiniz... temizleyicim bittiği gün vücut nemlendiricisi olarak kullandığım bebe yağı gözüme çarptı.... acaba olur mu die düşündüktkten sonra denedim ve sonuç mükemmel :))) bi daha temizleyici almadım kıslar... çok güsel temizliyor... deneyin pişman olmazsınız

Canım yağla temizlemek göz sağlığı açısından çok zararlıymış.yasakkelime
Korneaya zarar veriyormuş.
Ben de kirpiklerimi beslesin diye badem yağı sürerdim ve o dönem gözlerim hep kızarıktı. Farkettimki badem yağı yapıyor. Sen de dikkatli kullan canım.
Ben buradaki arkadaşlardan öğrenmiştim. Bebek şampuanı çok iyi temizliyor diye, denedim gerçekten de güzel temizliyor.yerimseniben
Ama genelde Makyaj temizleme mendili kullanıyorum.kaydirigubbakcemile

loreal ideal balance makyaj temizleme mendiliyle temizliyorum. Bir de nivea'nın göz temizleyicisi var. Ama mendiller daha iyi gibi geliyor.

göz makyajımı avonun göz kamyajı temizleyicisiyle
geri kalan makyajımı da yaklaşık 10 gündür acı bademsütüyle temizliyorum çok memnunum

Yves Rocherin nin ürünü ile temizliyorum...ve cok memnunum ben :KK66:

21058.jpg

alıorm has zeytinyağlı sabunu bi güzel sabunlayp yıkıorm snrada gülsuyu sürüorm tertemiz oluo cildim

bende ıslak mendille temizliyorum sınra yüzümü güselcene yılıyorum birde gülsuyu sürüom misss gibi oluyor.

INNOVA nın suya dayanıklı göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum oldukça iyi kullandıktan sonra yüzümü yıkıyorum çok hafif sürünce rahatlık veriyor tam adı
effıcage double phase

bende maybelline kullanıorm yanlıs avene yi duydum eczanede zararsız ve bitkisel almayı düsünüorm bitince maybellineden de memnunum

X