Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

avondan aldım söz makyaj temizleme için tavsiye üzerinede.
güzel ama çok çok güzel diyemem bazen bulanıklık yapıyo gözümde

stambul makyaj temizleme mendili aldım. Memnun kalmadım. Kremi mendile doldurmuşlar gibi bi'şey. Nivea mak. tem. mendili deneyeceğim bir de.

Tek tek çantada taşınabilecek gibi makyaj temizleme mendilleri var mı başka markaların?

lens solüsyonumdan pamuğa döküyorum şahane temizliyo rimeli kalemi

Bende maybelline kullanıyorum senelerdir

december solusyonu hiç duymamıstım evde kutu kutu solusyon var denicem akşama yerimseniben

yok değil kızlar. gözünün içine giren bir sıvının göze ne zararı olabilir ki?
benim de değiştirdiğim lensimin solusyonu duruyordu kullanmıyordum, bir arkadaş tavsiye etti. denedim gözümün içine sürdüğüm kalemi bile gözüm yanmadan şahane sildi, keza rimeli de. ben de tavsiye ederim :)

clinique rinse off eye make up solvent kullanıyorum ama en kısa zmnda lens solusyonunu deniycem :)

Olay markanın mavi ambalajda hem yüz hemde göz makyajı temizleyicisi var gayet güzel ayrı ayrı malzeme kullanmaya gerek kalmıyor.

Nıveayı da denemiştim ama gözümü çok yaktı bıraktım.

Şuanda johansın bebe şampuanı kullanıyorum küçük şişesi 3 ytl
Yanlız geçen gün otacının mağazasında göz makyaj temizleme ürünlerinin fiyatlarını sormaya girmiştim 15-18 TL arasında değişiyor dedi bende bebe şampuanı kullanıyorum deyince kadın kızarak '' aaa olur mu hiç?! ''dedi bende ''bebeklere oluyorda bize niye olmasın zararlı olsa bebeklere kullanılmaz'' dedim.
''ama bebekle sizin bakterileriniz bir mi?!'' diye çıkıştı malını satamadı ya ondan herhalde bende doktorlar bile öneriyor ben memnunum dedim ve dükkandan çıktım:CüvCüv:

walla bebe şampuanı çok yaratıcıymış tebrik ediorum :) ben avonun şeftalili sütlü bi kremi warya onla çıkarıom memnunum kolay çıkarıo

Ben pek pamukla,sütle ovarak çıkarmak taraftarı değilim
Loreal'in temizleme jelini kullanıyorum iyice köpürterek,eğer hala kalmışsa Maybeline'nin göz makyajı temizleme losyonuyla çok hafif siliyorum

Ben makyajımı Alix Avien'in makyaj temizleme mendiliyle yüzümü temizliyorum. Sonra göz makyajım için yüzümü sildiğim mendilin arkasını çevirip ikiye katlıyorum (israf olmasınhihoyyyt) mendile 1 damla acıbadem sütü koyup gözlerimi siliyorum anında temizliyor ve hiç zarar vermiyor gözüme ve kirpiklerimesengözlerimebaksanab

ben geçenlerde bir dergide AYşe Tolga mıydı neydi ismi yanlış olmasın oyuncu ve doğal sabunlar,yağlar yapan kadının röportajında okudum.
zeytinyağı hafif sulu pamukla göz makyajını siliyomuş.. denedim mis gibi çıakrdı..ama düzenli kullanımla zararı olur mu bilmeiyorum..bilgisi fikri olan var mı?

Göz çevresinde yağ bezesi yapabilir kanımca eğer cildin yağlıysa
İlla ki bu şekilde yapıcam diyorsan, bence arkasından cildini sabun ya da jel ile temizle canımcım.gamyoncuiremsu

bence en iyisi estee lauderinki cliniq de iyi ama yağlı geldi bana . givenchyninkini kullandım yine tam istediim gibi diildi .body shopunki gözlerimi yaktı hatta ben deiştirmeye gittiimde bi bayanda vardı alışveriş yapmaya gelmiş o da dediki a evet benim gözlerimi de yaktı bana gülsuyuyla karıştırmamı önerdiler öle yap dedi ben tabiiki dinlemeyip geri verdim. süper çıkarıo ama göz çevremi gerdi ve rahatsız etti . bebek şampuanını ise hiç önermem zaten onlarda deterjanımsı şeyler oloyo . estee hem rahar çıkarıo hem cildin yağlı olmuo hem de cilde en az zarar veren çıkarıcılardan biri kesinlikle tavsiye ederim buarada başları pek okuyamadım belki başkaları da tavsiye etmiştir ama nolur nolmaz die ...

ufak bi düzeltme yapiim ben bi siteye göre zarar derecesine bakarak alıorum da genelde sanırım ya ben yanlış hatırlamışım ya da soradan deişmiş zarar derecesi cliniq le aynıymış

Buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle Johnson bebe şampuanıyla gözümü silmeye kalktım benim gözlerimi yaktı :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…