Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

önce makyaj temizleme mendili ile siliom mirayın sonra rosense'in köpüğünü yapıom en son doğal gülsuyu tonik olarak

loreal in göz ve dudak makyajı temizliyicisiyle siliyorumhafif yağlı bir dokusu kolayca temizliyo ama burda birçok kişi avon kullanıyomuş bitince onu yada nutregina yı denerim merak ettim :)

bende cildim hassas olduğu için Lorealin hassas ciltler için olan temizleme sütünü kullanıyorum :lepi:ardından da Rosense gül suyumla tonikliyorum:icecream:

.........ben yaklaşık 3 senedir canbebe ıslak mendille temizliorm

CANIM BENCE ISLAK MENDIL KULLANMA BENDE KULANDIM 2 SENE SONRA GÖZ CEWREM KURUDU DR A GITIIM SADECE GÖZ MAKYAJ TEMIZLEYIJICI KULLAN DEDII AMAN GÖZLERINE BISEY OLMASIN a.s.

ben diadermine kullanıorm göz makyajı ve dudak temizleyicisi hem de hassas gözler için. loreal gözlerimi yakmıştı ama bunda öle bi sorun yaşamadıma.s.

Son düzenleme:
birçok ürün denedim,bazıları yağlı geldi,bazıları gözümü yaktı.vıchy yüz ve göz temizleyicisinde böyle bir sorun yaşamadım.iki ayrı ürün almaktan da kurtuldum.

ben niveanın göz makyajı temizleme jelini kullanıyorum. çok memnunum tavsiye ederim. dove u hiç kullanmıyorum çok zarar veriyo cildime. dove un sabununu da tavsiye etmiyorum arkadaşlar. ben kaç senedir hacışakir doğal sabunla yüzümü yıkıyorum. başka hiçbi sabun sürmem yüzüme.kokusu da çok hoşuma gidiyo. sonra da kremliyorum. hacışakir diyorum başka bişi demiyorum. sırnaşık şey

göz temizleyici kullaniyodum bende eskiden aman gözüm hassas dikkat edeyim falan ne kadar etkili olursa olsun gözde baskı olduğu için gözlerim hep kızarık dolaşıyodum vede kırışıklar falan baskıdan kaynaklanan normal yüz temizleyicileride temizlemiyodu haliyle geçen avonun 25 yaş üstü yüz temizleyicisini aldım üşendim yüzümü yıkarken gözlerimi de onla yıkadım ve inanın temizleyiciden daha çabuk vede iz bırakmadan temizledi kızarıklık derdim kalmadı hep öyle temizliyorum artık boş yere göz temizleyicisine artık para vermem böyle hem rahat hemde gözlerim artık zarar görmüyor

ben neutrogena nın makyaj temizleme mendilini kullanıyorum süper ayrıca yüzüde temizliyo tavsiye ederim...

kıslar bazı arkadaslar bedem yagıyla temızlıyomus göz makyajını suya dayanaklıyıyı cıkarırrımı sızce

ben hiç bir zaman göz makyajımı tamamen cıkaramıyorum. ne denediysem olmadı.. hep kalıyor göz kalemi falan kirpiklerimin dibinde..

bende bundan kullanıyorum canım inanılmaz memnunum. ama dediği gibi bir kere bende yanılıp normalini almışım o pek iyi değil. ama suya dayanıklı makyaj için olanı süperr.. :içelim:

bende bundan kullanıyorum canım inanılmaz memnunum. ama dediği gibi bir kere bende yanılıp normalini almışım o pek iyi değil. ama suya dayanıklı makyaj için olanı süperr.. :içelim:

BENDE ALICAM YA, BENDE O NORMALİNDEN ALMIŞIM...senağlama

avonun göz makyajı temizleme kremini kullanıyorum ama pamukla uygulayınca pamuk iğrenç oluo yüze yapışıyo o yüzden peçeteyle temizliom orası kötü

canim nerden aldin bu deamk up u bende tam böle ucuz ve kaliteli bisey ariyodum eczacicbasinin dimi urun

kızlar ben vichy nin göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum memnunum da fiyatı tuzlu biraz zaten az kaldı almıcam bir daha nivea suya dayanıklıyı alcamda göz yakmıyo dimi ...

cok tesekür ederım cnm bencede yazık o paralara ben cok para werırıdım böle seylerle artık akıllandım dogal urunlerı tercıh edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…