Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

benim gözlerim çok hassas bütün tmizciler yakıyor
ben göz doktoruna danıştım ve bana LID-CARE göz kapakları ve kirpik temizliyicisini önerdi süper çıkarıyor bütün makyajı ve gözlerimi ne yakıyor ne yağlı bir his veriyor eczahanelerde satılıyor tavsiye ederim
ben çok pahalı ürenleri de kullandım ama bu kadar iyisi ile hiç karşılaşmadım

Bana da dr tavsiye etmişti. Çok memnunum. Rimel vs ne varsa temizliyor.

benimde gözlerim çok hassas .. hatta nerdeyse her ay gözüm mikrop kapar şişer falanbenneyaptımki ... ilk başta diadermine kullandım uzun süre .fakat onunla makyajı temizledikten sonra göz çevrem aşırı kuruyodu ve gerilmiş gibi hissediyodum.en son maybelline aldım . onda da makyajımı temizledikten sonra göz çevrem vıcık vıcık yağ oluyor :bbo: o yüzden hemen yıkıyorum yüzümü tekrar . bi ortasını bulamadımm tatlicadiarzu

bende avonun temizleyicisi var
ama kullanmiyorum islak mendil neyime yatmiyomus

nix aynen canım ... ıslak mendil çokta güzel temziliyor far , kalem, rimel ne var ne yok alıp götürüyor...

ben mikrofiber dokulu makyaj temizleme mendili aldım.yeni çıktı bu ürün.muhteşem valla.bulaşıklıktan kurtuldum.300 kullanımlık.makinada bile yıkanabiliyor.sadece yumuşatıcı özelliğini bozuyormuş.bu yüzden yumuşatıcısız yıkanmalı.kuruyunca ıslatıyorsunuz ve kullanıma hazır. tavsiye ediyorum

avonun yeni bir rimelini kullanmaya başladım ve çok güzel bir rimel olmasına rağmen temizlemesi çok zor.hiç bir şekilde çıkaramadım ne temizleme sütü,ne ıslak havlu fayda verdi.
en sonunda badem yağıyla temizledim ve rimelden eser kalmadı.badem yağı çok güzel temizledi.

bir zararı olurmu bilmiyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim

Ben Gözümü Dalin Bebek şampuaniyla Yikiyorum!!:) Güzeeeelce Ovalayarak!gözümü De Yakmiyor!bunu Arkadaşima Bir Doktor önermiş,hassas Gözler Için Ideal!ne Kalem,ne Maskara Hiçbişi Kalmiyo Geride!

Avonun normal makyaj temizleyicisini kullanıyorum, göz makyajı için olanı değil. Gayet de güzel temizliyor iki bazlı olduğundan önce çalkalamak gerekiyor, hafif yağlı bi his bırakıyor ama peçeteyle kuruttuğumda çok güsel bir cilt kalıyor geriye. Ancak gözleri hassas olanların gözlerini yakabilir biraz. İlk şişe bittiğinde indirimde olmadığından almamıştım, makyaj temizleyici ıslak mendillerden aldım. Uni marka hiç tavsiye etmiyorum nerdeyse ıslak değil kuru mendiller. Verdiğim 5 milyona da acıdım, avonun makyaj temizleyicisini de indirime girince 8 milyona aldım çünkü benneyaptımki

Neredeyse bütün markaları denedim ama hiçbirisi EUBOS yüz yıkama jeli gibi değil.Şiddetle tavsiye ederim.

avonun göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum...
gayette memnunum hatta bitmesini beklemeden yeni bi sipariş vermeyi düşünüyorum...

Bende Avon kullanıyorum ve çokta memnunum.
adszfm9.png

Bende avondan memnundum fakat waterproof maskara aldım onu çıkarmadı, bende neutragena göz makyajı temizleyici aldım iki fazlı olan kesinlikle muhteşem tavsiye ederim. Hiç hırpalamadan çıkarıyor rimeli.

avon benim gözümü yakıyor yaaaa benneyaptımki kime sorduysam memnun hiçde yanıyormuş gözleri :1shok: bende bir sorun var sanırım :mymeka:

avon benim gözümü yakıyor yaaaa benneyaptımki kime sorduysam memnun hiçde yanıyormuş gözleri :1shok: bende bir sorun var sanırım :mymeka:

ben de memnun kalmadım canım. benim gözümüde çok yakıyordu. belki gözlerimiz hassas. lorealin temizleme sütünü kullanıyorum, memnunum. lorealin göz makyajı temizleme suyu var.

X