Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Bir ara da Garnier skın naturals makyaj temizleme sütü kullanmıştım hem yüz hem göz için olanını o da gayet güzel hemde fiyat olarak ta gayet uygun..

Ben diadermine goz temizleyici losyonu kullaniyorum. En cikmaz dediginiz makyaji bile temizler

bu nasıl bişeydir ya,çok kötü oldum yazık hayvanlara,ne ile temizlemeli o zaman?

cildim hassas oldugu için hiçbir temizleme sütünü kullanmıorum ama badem yagı birebir kirpiklerimi de temizliyor cildede iyi geliyor kirpikleride besliyor tavsiye edebilrimmm badem yagı yada bebek yagı kullannn

bu nasıl bişeydir ya,çok kötü oldum yazık hayvanlara,ne ile temizlemeli o zaman?

animal testing olayı ile alakadar arkadaşlar size süper haberlerim var,,,!!!!!acil,,,özelime,,,!!!!burda yazamıyorum,linki siliyolar,,,,,,duymayan kalmasın,,artık bişiyler yapabileceğiz konu ile ilgili,,,,

cildim hassas oldugu için hiçbir temizleme sütünü kullanmıorum ama badem yagı birebir kirpiklerimi de temizliyor cildede iyi geliyor kirpikleride besliyor tavsiye edebilrimmm badem yagı yada bebek yagı kullannn

peki daha sonra sabunla yıkamak zorunda kalmıyor musun ?

yağlı ciltler için uygun sayılmaz heralde badem yağı..kullandıktan sonra yağ rahatsız ediyormu??

sonunda lid-care'ime geri döndüm. gözlerim çabuk mikrop kaptığı için hiçbir markanın temizleme ürününü kullanamıyorum, gözlerim hemen kızarmaya başlıyor. uzuunca bir süre doktor tavsiyesiyle bebek şampuanı kullandım ama flormar'ın ultra göz kalemlerini düzgün çıkarmıyordu ama lid-care süper, makyaj yapmasam bile gözlerimi silebiliyorum

canım lid care yi nerden buluyorsun allah askına kac eczaneye sordum bulamıyorum.çok lazım acil lazım lazımmmmm nerden bulucam

arkadaşlarolumunekankayizsmile
yüz yıkama jelini gözünüze sürüyomusunuz? gözü neyle temizliyosunuz?:sm_confused:

ben pamuğa hakiki zeytinyağı damlatıyorum sonra yavaşça siliyorum.Hem kirpikleri besliyor hemde tertemiz oluyor gözlerim.

tum yuz goz dudak makyajı temizliğinde kesinlikle tek fazlı tum yuz makyaj temizleyici tercihim herkese de bunu oneririm iki fazlılar cok yaglı oluyo temşizlemiyo. bim de satılan johnson makyaj temizleyıcı de super. goz makyajı temizleme pedleri de hem ucuz hem guzel herkese bunları önerırım. bi de orıflame de satılan pembe sisede tum yuz makyaj temizleyıcısı kullandıklarımın en iyisi. ama bimdekiler daha uygun

WET'N WİDE marka göz makyajı temizleyicisi hayvanlar üzerinde test edilmiyor bildiğim kadarıyla,,yani kör olan deney tavşanı yok,,kullananınız varmıa caba? uzun süredir cruelty-free göz makyajı çıkarıcısı arayışındayım daa,,,

Arkadaşlar, göz makyajımı ve cildimi temizlerken ciddi tahriş sorunları yaşardım . Pamukla temizlediim zaman bende sızı ve yanma oluşuyordu.Kızarıklık ve cildimde sızı oluyordu.Sadece eczanelerde satılan bir ürünü arkadaşımın tavsiyesi ile kullandım ve çok memnun kaldım.Ürünü eczaneden cleanmile olarak istedim.Mucize gibi bir şey ben çok memnun kaldım.Ürün doğal bambudan yapılmış içinde kimyasal vs yok tamamen organik bir mendil.Mendil tablet gibi bir şey bir miktar su ile açıyorsunuz zaten onun açılışını görünce acayip hoşuma gitti.Sonra cildimi neyle temizleyeceksem o losyondan sürüyorum ve cildimi , gözümü temizliyorum.Yaklaşık iki aydır bu ürünü kullanıyorum ve çok memnun kaldım.Yalnız ürün sadece eczanelerde bulunuyormuş.Umarım cildi hassas olan arkadaşlar da bu üründen memnun kalırlar.Fiyatı da içinde kimyasal barındıranlarla kıyasladığımda da bana iyi geldi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…