Göz Makyajımı çıkaracak kirpiklerimi dökmeyecek cildime zarar vermeyecek bir ürün ??

neutrogena yı da kullandım göz yakıyor yapış yapış kalıyor ama yeni çıkan nivea çift etkili muhtesem bence lens kullanmama ragmen hiç sıkıntı yaşamadım. diskle bir gecişte siliyor.müthiş.

Flormarın yeni bir ürürünü kullanıyorum yeşil bir sıvı içinde yag gibi bişeyde var. çok memnun kaldım. 10 lira cıvarında. hiç bir yan etkisi yok

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic Makyaj Temizleyici öneririm canim, kendimde bunu kullaniyorum, hic bir sekilde tahris etmiyor, göz cevrene rahatlikla kullanabilirsin. Pamuga damlatip temizliyorsun cildini ve göz cevreni...

ikinci önerebilecegim ürün rival de loop göz makyaji temizleyici losyon, hesapli ama cok iyi bir ürün....

ben garnier detoks etkili üzüm özlü olan ürünü kullanıyorum(yeşil şişede)...gözlerimi yakmıyor yapışkanlık hissi bırakmıyor ve iyi temizliyor memnunum...

ersağ ürünleri kullanıyormusnuz.? ben toniğinen kreminden ve makyaj temizlemesinden oldukça memnunum
başka kullananlar var mı

Neutrogena ve Bioderma Sensibio H2o çok iyi hassas ciltler için, onun dışında bebek şampuanı da çok işe yarıyor. Püf noktası pamuğa temizleyiciyi dökünce direkt ovuşturmadan önce bir dakika kadar bekletmek gözün üzerinde.

Bioderma h20 sensibio iyi bir ürün.Göz makyajını ve ten makyajını güzel çıkarıyor ve cildinizi durulamanıza gerek kalmıyor.Ama bazı kullanıcılar suya dayanıklı göz makyajını çıkarmada biraz yetersiz olduğunu söylüyorlar.
Bir de umursar mısınız bilmiyorum ama Bioderma hayvanlar üzerinde deney yapıyormuş. Yeni öğrendim.Bunu söyleyeyim de vicdanım rahatlasın=)

Dalin :)
köpürtüp gözlerine sür iyice sonra gözlerini bir kaç kere aç kapat kirpik diplerinde temizlensin
kirpik dibi iltihabından korur
hem zararsız kimyasalsız hem uygun fiyatlı

kirpiklerinizi ılık suyun altında parmaklarınızla hafif ovduğunuzda rimel zaten çıkıyor sonra da makyaj temzleme mendilini kullanın ben bu uygulamayı yapıyorum kirpiklerimde dökülmede yok cildimde her hangi bir sorunda

ben garnierin temizleme suyunu kullanıyorum çok rahat çıkarıyor üstelik hiç acı falan olmuyor sanki yüzümü suyla siliyorum gibi

caudelie makyaj temizleme sütü. hassas gözleri çok hafif kızartabilir ama kesinlikle çok çok hafif ve güzel bir ürün. birazcık tuzlu :KK43:

ardından kirpik şampuanı ile üstünden geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. en iyi temizlerim diyen temizleyici bile tamamen temizlemiyormuş. ben bu şampuanla gözlerimi temizleyince anladım.

caudelie makyaj temizleme sütü. hassas gözleri çok hafif kızartabilir ama kesinlikle çok çok hafif ve güzel bir ürün. birazcık tuzlu :KK43:

ardından kirpik şampuanı ile üstünden geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. en iyi temizlerim diyen temizleyici bile tamamen temizlemiyormuş. ben bu şampuanla gözlerimi temizleyince anladım.

kirpik şampuanı???????:44::KK53:

lorealin reklamlarda çıkan makyaj temizleme suyunu kullanıyorum çok mennunum hem kokusuz olması çok iyi

Kesinlikle noutregena...Keşfettiğimden beri diğerlerinin yüzüne bakmıyorum :)

1) neutrogena
2) acıbadem sütü

bu ikisinden memnunum. acıbadem sütü ise bakım da yapıyor.

X