Göz Makyajımı çıkaracak kirpiklerimi dökmeyecek cildime zarar vermeyecek bir ürün ??

Ben göz makyajım için avonun siyah kapaklı bi temizleyicisi var onu kullanıyorum bilen bilir gayet güzel temizliyor memnunum normalde de yüzümü gül suyuyla temizliyorum

ben bioderma sensibio h2o kullanıyorum ayşenur yazıcının sitesinde görmüştüm.hem göz makyajı hem yüz için..tonik gibi pamuğa döküp siliyorsunuz..hassas ciltler için.hem de dermokozmetik. ben çok üşenirdim yüzümü yıkamaya hele de akşam uykum gelmişken yüzümü yıkayınca uykym kaçıyodu işkence gibiydi.bu çok pratik eczaneden aldım şansıma kampanyada vardı iki tane almış oldum :) şiddetle tavsiye ederim

bende niveanın suya dayanıklı göz makyajı çıkartıcısını kullanıyordum hani şu altı beyaz üstü mavi karıştırılarak kullanılan. inanılmaz memnundum. hiç bir şekilde çıkmayan suya dayanıklı rimelimi saniyeler içinde çıakrtabiliyorum. şimdi de yine niveanın şu beyaz losyon şeklinde olan yine suya dayanıklı göz makyajı temizleyicisi var elimde kendı kullandığımdan bulamadığım için almıştım ama nerdeeee....

bende niveanın suya dayanıklı göz makyajı çıkartıcısını kullanıyordum hani şu altı beyaz üstü mavi karıştırılarak kullanılan. inanılmaz memnundum. hiç bir şekilde çıkmayan suya dayanıklı rimelimi saniyeler içinde çıakrtabiliyorum. şimdi de yine niveanın şu beyaz losyon şeklinde olan yine suya dayanıklı göz makyajı temizleyicisi var elimde kendı kullandığımdan bulamadığım için almıştım ama nerdeeee....

niveanın bu ürününü ben de şiddetle tavsiye ederim..:KK6:

shiseido nun goz makyaj cikaricisi.. Hicbir yan etkisini gormedim.. Iki senedir kullaniyorum. Calkalayip kullanilan iki cesit sivi icerenlerden. Sonrasinda yine yuzumu suyla durulayip gozlerime hafif bir krem suruyorum.. Memnunum..

Nivea'nin goz makyaj temizleyicisini kullanmadim, ama diger cogu bakim urunum Nivea. Ben de kesinlikle tavsiye ederim. Ustelik hem icerikleri iyi, hem de fiyati... Nivea PURE & NATURAL diye bir seri cikardi, o da yine oldukca hafif.

biraz geç cevap veriyorum arkadaşım ama hiç öleee para dökmeme saçmana gerek yok..27 yaşındayım yaklaşık 6 senedir acı badem sütü kullanıyorum heryerde vardır marka olarakda iki marka var sanırım aklıma gelen bepak die bi marka üstünde acı badm sütü yazar dök pamugun üstünee gözünün içine bile kaçsa hi bişe yapmazz:) hi vazgçmem benim sayemde annem görümcem ve biçok arkadaşım acı badem sütü kullanıyoe küçük şişesinden all dene önce zaten küük şişe 4 tl büyük şişe 6 7 tl bişe...ben adanaya her gittiigmde stok yaparım hergun rimel süren biriysen bile bi şişe sana 7 ay rahat gider

misafir olarak kaldığım bir yerde mecburen arkadaşımın waterproof maskarasını kullanmıştım. eve gelip de çıkarmaya çalıştığımda cinnet geçirdim. kimyager bir ablacığım vardı 'paniğe gerek yok!' dedi. tahin kavanozunu aldı, kavanozun üstünde birikmiş yağ fazından bir tatlı kaşığı kadar alıp pamuğa koydu, bana verdi. o zamk gibi maskara pıt diye çıkıverdi. sonra hemen yüzümü yıkadım tabii, göz çevresini yağlı bırakmamak için.

the body shop'un papatyalı göz makyajı temizleyicisi çok güzel , 2 türü var hangisi sana uygunsa onu tavsiye ederler...ben ilk defa gözlerim kızarmadan makyaj temizliyorum

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Temizleyicileri" bölümüne taşındı.

ben nivea nın temizleme sütünü kullanıyorum gayet memnunum. ben su gibi olanları sevmiyorum sanki makyajı yapıştırıyo ve dağıtıyo gibi geliyo kremsi olanlar daha güzel..

Bende Push Clean marka makyaj temizleme mendillerini kullanıyorum hem göz hem genel makyaj için,%100 doğal diye aldım ve gerçekten çok memnunum ama biraz pahalı. Mendil olduğu için rahatlıkla yanımda taşıyabiliyorum hem değişik bir yapısı var ortasına basarak etrafındaki solüsyonu emmesini sağlıyorsunuz :)
$2011121911534_07102011151211_941_45682459.jpg

avonun göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum çok güzel benm cildim hassas ama herhangi bir zarar vermedi

Olay' ın göz makyajı temizleyicisi kullanıyorum, çok iyi temizliyor ve yağlı bırakmıyor, ben memnunum.

valla ben oriflamedan temizleyiciler almıştım en doğal dove sabunla yıkamak hem yumuşacık yapıyo yüzü hemde sivilcelere iyi geliyo

Arkadaşlar uzun zamandır göz makyajımı çıkaracak iyi bir temizleyici arıyorum
piyasadaki hemen hemen tüm markaları kullandım
ama göz makyajımı temizlerken kirpiklerimi dökmeyen
ve cildime temizlik hissi veren bir ürün bulamadım :97:
tavsiye edebilceğiniz bir ürün varsa sevinirimm

biodermadan h2o öneririm harika bir ürün durulanmaya bile gerek kalmıyor hem tonik hemde makyaj temizleyici olarak kullanılıyor, hassas ciltler içinde çok uygun bende 3 haftadır falan kullanıyorum tüm ürünlerini çok memnunum herkese tavsiye ederim

neutrogena kullanıyorum cok memnunum zaten yag gbı bısı hıc zedelemıyor ve şak dıye cıkartıyo makyajı

$Neut_goz_temizleyici.jpg

$neutr.jpg
Bunu kullanıyorum hem göze hem cilde temizleme sütü. Oldukça güzel:KK66:Yıkamana gerek kalmaz çok yorgun olursan falan:)

X