Göz Makyajımı çıkaracak kirpiklerimi dökmeyecek cildime zarar vermeyecek bir ürün ??

Ronya

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
13.494
233
43
Arkadaşlar uzun zamandır göz makyajımı çıkaracak iyi bir temizleyici arıyorum
piyasadaki hemen hemen tüm markaları kullandım
ama göz makyajımı temizlerken kirpiklerimi dökmeyen
ve cildime temizlik hissi veren bir ürün bulamadım :97:
tavsiye edebilceğiniz bir ürün varsa sevinirimm

Ben Uni'nin kavonozda satılan kayısı yağlı disk pamuklarını kullanıyorum ve çok memnunum. 7-8 tl gibi bir ücreti var. Hayvanlar üstünde denenmemiş. Daha ne olsun.

neutrogenayı tek geçerim arada badem sütüylede beslerim hiç bi sorun yaşamadım

bende nivea nin cilt ve göz makyajini temizleme cremini kullaniyorum süper makyaj temizleme pamuguna 1 damla dök kirpiklerini ne döküyor nede boyadan eser kaliyor varsa türkiyede bi dene derim fiyati da cok uygun

kızlar aslında bu söylediğimin tam tersini yapıyor olabilirsiniz genelde de öyledir zaten ilk makyaj temizleyicisiyle makyaj silinir sonra yüz yıkanır ama ben ilk önce kaliteli cilde zarar vermiyecek, ph içeren yüz sabunu ile yüzümü yıkıyorum (marilyn manson gibi gözüküyorum rimeller akmış şekilde) sonra yüzümü bir peçeteyle kurulayıp makyaj temizleme mendiliyle siliyorum.. iki şekilde de denedim en iyisi bu yöntem bence.

neden çünkü rimel ister istemez ne kadar kaliteli olursa olsun kirpiği kazık gibi sertleştiriyor birdende silince (kremli olsada mendil) en az 2 3 tane kirpiği mendilde görüyorum. ama rimeli suyla temas ettirdikten sonra ister istemez dağılıyor yumuşuyor ve kendini bırakıyor boya ve kolayca mendille silinip kirpik vakasından kurtuluyorsunuz

örnek vereyim şekerin sertleşmiş tabakasını suyla çözebilirsiniz, yada çubuk, değnek daha çabuk ve kolay kırılır çünkü serttir.. her ne kadar alakasız gibi görünse de bu misaller sert olan birşeyi yumuşatınca daha kolay ve daha sorunsuz çözmüş olursunuz

ben temizleyicili pamuğu on saniye kadar kuvvet uygulamadan kirpiklerime bastırıyorum, böylece maskara yumuşuyor.

ben temizleyicili pamuğu beş on saniye kadar kuvvet uygulamadan kirpiklerime bastırıyorum. sonrasında kolaylıkla temizleniyor.

ben yıllardır amway artistry nin göz ve dudak temzileyicisini, kullanıyorum. çook ama çoook memnunum. gözlerim alerjik olduğundan asla her ürün bana göre olmuyor. çok yakıyolar gözlerimi. ama amwayinki kesinlikle yakmıyorç ve makyajı çok güzel çıkarıyor. ayrıca ççok uzun süre gdiyor bana. bide clinique ninki var mini boyunu hediye etmişlerdi başka bir ürün alışverişimde oda fena değil ama ben kesnlikle amway artistry ninkini tek geçerim. lütfen deneyin memnun kalıcaksınız.

Ben sadece avon kullandım göz temizleyicisi çok kötüydü sabun daha iyi çıkarıyor ama avonun rujlarından kokularından da çok memnunum onuda belirteyim
ben bebek şampuanıyla yıkıyorum süper hemen çıkarıyor ayrıca gözlerdeki başka akıntılarada çok iyi doktor önermişti deneyin memnun kalacaksınız herkese öneririm memnun kalmayan olmayacak

Benimde alerjik ve hashas göz yapım vardır.

Bende amway artistr'yi kullanmaya başladım,son derece memnunum.

Onun dışında Clinique'in fena değildi...

ben cok fazla sey denedım cok guzel runlerde var kotu urunlerde. ama hem ucuz hem dogal hemde ıyı cıkarsın dıyorsan saf gül suyu derım baska bısı demem. fıs fıs lı bı sıse soldur ve suratına fısla... mıs mıs. cılde fayalarını nemlendırmesını temızlemesını lekelere ıyı gelmesınden bahsetmeyım bıle.

göz makyajını çıkarma ile ilgili sormuş:)

gül suyuyla çıkması zor gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…