Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Yani şöyle ya da böyle olmalıydı diyemem, gördüğümde heh işte bu diyebileceğim bir makyaj yok aralarında.. Evet 1-2 tane beğendim ama gelin makyajı diyemem.

aslında bu temanın çokta keskin çizgileri yok, her gelinin zevki farklı

Ben hiçbirini gelin makyajına yakıştıramadım açıkçası..
Ama bu profesyonellerin yaptigi bisey degil ki
Kendimizce yaptik biseyler, emek var sonucta boyle demeyin.
Ben o kadar hastaydim ki bu makyaji yaparken, yine de katildim kadinlar kulubune bi destegim olsun diye. Bi saat burnumu ceke ceke makyaj yaptim.
Kotu bisey demiyorum sizi kirmak da istemiyorum, siz de yarismacilari kirmayin bence

2 ile 6 arasında kaldım.Birinde renk geçişleri çok güzel diğerinde keskinlik çok hoş olmuş

aslında bu temanın çokta keskin çizgileri yok, her gelinin zevki farklı

Evet mesela ben gelin için şeftali tonları hep hoş bulmuşumdur ama burda benim tarzıma uygun yok diye demedim deminki şeyi, gelin makyajına uygun bulmadığım için dedim.

Yok canım estağfurullah ben birini kıracağımı düşünmüyorum, sonuçta benimki bir yorumdu sadece.. Benim kategoriye uygun bulduğumu da başkaları bulmayabilir, bu çok doğal bence :)

Yok canım estağfurullah ben birini kıracağımı düşünmüyorum, sonuçta benimki bir yorumdu sadece.. Benim kategoriye uygun bulduğumu da başkaları bulmayabilir, bu çok doğal bence :)

tabiki çok doğal.

begenmek kadar , begenmemekte cok normal , bence hic canınızı sıkmayın ,herkesin zevki ,tarzı farklı ...
kimse begenmek zorun da degil , elestirilere acık bir yarısma olsun bence..

aslında her yarışmacı için şurda şunu yapmasaydı yada şu detayını çok beğendim gibi açıklamalar gelse, en azından katılımcıların kendine özeleştiri yapabilme şansı olurdu, eleştiri kırıcı olmadığı sürece bende çok faydalı bulurum.

Evet olabilir aslinda.

en eglenceli yanıda bu olur zaten .tabiki kırıcı olmamak sartıyla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…