Göz Makyajı göz kalemim akıyor :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

neyiseda

En güzel hikayem 💞 Kabul olmuş duam 👶
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
3.369
2.867
Önceden hep gözlerimin içine uygulardım göz kalemini. o zaman akma yapmazdı. gözlerim daha iri görünsün diye kirpik diplerine uygulamaya başladım ama eve döndüğümde göz altı bölgem simsiyah olmuş oluyor.

bu sorunum için bi çözüm ya da akmayan göz kalemi önerileriniz var mı?

Göz kalemi hep akıyor bende de.
Ben onun için onu bırakıp farklı ürünler kullanıyorum.
Markasını bilmiyorum ama gratisten almıştım küçük cam birseyin içinde ve üzerine kapak şeklinde fırçası takılıyor
Sürmesi kolay akmada yapmıyor.
Dertlerimizi yarıştırma alanı değil bence burası . Herkesin kendine göre o an dert ettiği birşeyler olabilir.
(Marka yazamıyorum makyaj çantam yanımda olmadığı için.)

siz de mi kirpik diplerine uyguluyosunuz?
küçük cam kavanozda mı dediğiniz şey

Gözlerinizin altına pudra sürün akmaz
Madem kirpik altlarınıza sürüyorsunuz kalem değilde eyliner ile yapın asla akmaz

Gözlerinizin altına pudra sürün akmaz
Madem kirpik altlarınıza sürüyorsunuz kalem değilde eyliner ile yapın asla akmaz
kalın uçlu kalem gibi ayeliner var. onunla denedim pek beceremedim.tavsiye ettiğiniz bi marka var mı?

kalın uçlu kalem gibi ayeliner var. onunla denedim pek beceremedim.tavsiye ettiğiniz bi marka var mı?
Evet onlardan fırça uçlu olanı degil kalem olan cokta basit oluyor elin alışması lazım benim özellikle kullandığım bir marka yok ama beceremiyorum diyorsaniz kalem cekin gözlerinizin altına teninizle aynı renk pudra sürün

Paraya kıyıp kaliteli akmayan kalem alıyorsun. Bitti..
ne büyük dert,sizin düşünme yetiniz yok galiba. Böyle bi konuda başkalarının fikrine ihtiyaç duymak.. en iyisi kalem sürmeyin:)

Kirpik diplerine İnce fırçayla koyu mat farları sürerseniz kalemden daha güzel durur. Çok Dağıtmadan ince bir şekilde sürün gün boyu ne akma oluyor ne bozulma. Tabi farın kaliteside önemli.

Kızlar en çok da hepinizin yardım etmek için fikir verdikten sonra üyeye alttan alttan laf sokmanıza güldüm burada daha saçma konularda gördü bu gözler yanlış yere açılmış diye kibleme filan yapılır biter. Editör olmayacaksanız laf soktuğunuzda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…