Göz Makyajı göz kalemim akıyor :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Paraya kıyıp kaliteli akmayan kalem alıyorsun. Bitti..
ne büyük dert,sizin düşünme yetiniz yok galiba. Böyle bi konuda başkalarının fikrine ihtiyaç duymak.. en iyisi kalem sürmeyin:)

hanım efendi bence düşünme yetisi olmayan bi insan hakaret eder. ayrıca buraya koca,k.valide türü dert konusu açmak mı lazım illa.

hanım efendi bence düşünme yetisi olmayan bi insan hakaret eder. ayrıca buraya koca,k.valide türü dert konusu açmak mı lazım illa.
Aa tam düşünme yetimi bağışlamamıştım,nerden bildiniz :)
Derdin çözümüçok net. Gereksiz konu anlatabiliyormuyum??

İnce fırça ile çok dağıtmadan koyu mat far uygulayın,kalıcılığı oldukça güzel.

Bazi insanlarin gozunden daha cok akiyor kalemler. Bende oyleyim yani kalem surdugumde surekli lavaboya gidip gozaltlarimi silerim aktigi icin.
Yagsiz kalrm kullandigim zaman daha az akiyor.
Hatta markalardan aldim cok fena akti.
Bi tane markasiz almistim. O akmiyor fazla.

Bazi insanlarin gozunden daha cok akiyor kalemler. Bende oyleyim yani kalem surdugumde surekli lavaboya gidip gozaltlarimi silerim aktigi icin.
Yagsiz kalrm kullandigim zaman daha az akiyor.
Hatta markalardan aldim cok fena akti.
Bi tane markasiz almistim. O akmiyor fazla.
acaba nedir nedir? :)

İnanamıyorum! Nasıl akmayan kalem konusu açarsın!
Yürüyüp gideceksin kozmetikçilere soracaksın onlar da tek tek gözünde deneyip en akmayananını bulacak!
Buraya bu gereksiz konuyu açtın ve önemli bir bdv konusunun yerini çaldın. Bu yaptığın suç! :KK75:
(Bu yaptığım da ironidir:KK69:)

İnanamıyorum! Nasıl akmayan kalem konusu açarsın!
Yürüyüp gideceksin kozmetikçilere soracaksın onlar da tek tek gözünde deneyip en akmayananını bulacak!
Buraya bu gereksiz konuyu açtın ve önemli bir bdv konusunun yerini çaldın. Bu yaptığın suç! :KK75:
(Bu yaptığım da ironidir:KK69:)
haahhaa :) hislerimin tercümanı oldunuz sağolun

Önerim var halihazırda kendim de kullanıyorum.
Wet&wild siyah göz kalemi: gün içinde pek akma yapmıyor ve oldukça siyah
Avon super shock jel göz kalemi: kalemin hem sürümü kolay hemde gözde duruşu mükemmel :KK66:

Burda hayata dair hemen her konuda deneyimlerimizi aktarıp, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bir konu açmak için bunun memleket meselesi olmasına ya da çok büyük bir dert olmasına gerek yok. Eğer konuyu saçma buluyorsanız yorum yapmadan geçin gidin. Kimse her konuya yorum yapmak zorunda değil!!! Yok yere kırıcı olmaya ne gerek var? Buranın amacı birbirimize destek olmak.

X