Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

Göz altlarının çökmemesi için önerisi olan var mı?

benim tek önerim kremlerden ziyade beslenmene spor yapmaya özen göster.....uyku düzenine sigara alkol kullanımına ve de eğer ihtiyacın warsa arı sütü bal polen karışımını günde bir tatlı kaşığı tüketmeye özen göster.... we en önemlisi stresi kendnden uzak tuttt hç bi problem yaşamssınnn....................:hooray:

Kızlar bazılarının doğuştan kaynaklanan genetik bir durum göz altı morlukları.Annenizde varsa bu durum sizde de oluyor büyük ihtimal.benim de böyle bir sorunum var.Bazen abartmayayım ama o kadar büyüyor ki bu morluklar sanki dayak yemişim gibi.Konuyu okuyunca aklıma geldi yine yaa.üfffffffff.:uhm:

selamlar microcirculation kullandıgını yazmıssın bende o kremi aldım kullanmaya baslıycam son aldıgın sonucları yazabilirmisin?

ben de remergent microcirculation therapy almayı düşünüyorum deneyen var mı aranzda

ah çok iyi şeyler söylemişsinizde.
ben 16 yaşındayım daha mor ya bildğin mor.
kilo verdim biraz bide sınav dönemi fln yorgunluktan morarıyo hiç şöyle basit çözümler yokmu :/
patetesden bahsetmişsiniz o gerçekten işe yarıyomu ya.
bideee salatalık fln koyuyolar o ne oluyo.
kapatıcı sürmek istemiyorum yaa cildime zarar veriyo
ama bu haldede hasta gibi duruyo

Kapatıcı da sürme, başka bir şey de. Daha çok gençsin. Kapatıcı kurutur ve 20 yaşında 30 yaşındaki insanların çizgilerine sahip olursun. Patates doğal pudra işlevi görür ve geçici bir çözümdür. Salatalık da nem verip dokuyu beslediğinden çizgilenmeyi geciktirir. Şunu bir dene: Evde keçiboynuzu pekmezi varsa onu bir kaseye koy. Bir de aktardan üzüm çekirdeği tozu al. Pekmezle tozu karıştır. Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı ye. Eğer tadı hoşuna gitmezse arısütü bal polen karışımı da alabilirsin. Bunu iki üç ay düzenli yaparsan farkı görürsün. Ayrıca uykuna dikkat etmen lazım ve tv bilgisayar cep telefonu gibi ekranlara uzun süreli bakmayacaksın.

teşekkür ederim bilgi için. şu keçiboynuzu pekmeziyle üzüm çekirdeği tozunu anneme alıdrsam iyi olcak :)

teşekkür ederim bilgi için. şu keçiboynuzu pekmeziyle üzüm çekirdeği tozunu anneme alıdrsam iyi olcak :)

Rica ederim. Söylemeyi unutmuşum. Bildiğiniz bir aktardan alın. Kara üzüm çekirdeği tozuna kiremit tozu katıp satan uyanıklar varmış.

kızlar çok iyi bir krem önerm war loreal in yeni çıkan bir kremi war gözaltı için olanından youth code adında.. bir tandığımz yurtdıından getrdi ben kullandım 5 günde etkisini gördmm şoktaym morluk şişlik sorununa çok ii gelior kullanmanızı şiddetle tawsie ederim türkiede baktım ama satılmıor sanırım dahaa.... ben çok fazla memnun kaldm ilk kez bir krem bu kdar etkili olduunu gördm. 1 hafta oldu dahaa kompleks yapmıştm iice bu durumu ama şuann çok mmutluyumm herkese öneirim zaten yurtdışında ilk 5 in arasındaymış bu krem.... hadi kızlarr kolay gelsnn şimdidenn benm sorunum kalmadı dencek kadar azladıı :teytey:bayanssulusmile

kızlar bende çok araştırdım.ama çok pahalı kremler.benefit diye bi marka var.onu deneyecem fiyatıdaii

göz altı morluklarının nedeni k vitamini eksikliği olduğunu öğrenmiştim,kılcal damarların kanamasıyla oluşan bu mor görüntüyü k vitamini kanamayı azaltarak önleyebilir.eczaneden e veya b vitamini gibi k ve bir de benim kişisel fikrim c vitamini alsak hametan krem-badem yağı- bugday yağı ve zeytin yağı ile karıştırıp gece uykudan önce icecik bir tabaka sürsek ..nasıl olur acaba ?benim denemeyi düşündüğüm şey bu!

benefitin fiyatı iyi olamaz eger sahte degilse
şu olur gittigidiyor satıcıları hong konglu satıcılardan sahte urun alıyor ve ucuzsa kesinlikle %100 sahtedir
benefitin hicbir parcası 70-80 tl den asagı satılamaz bence fiyatları belli

Kızkardeşim İstanbul'da bürosu olan ünlü bir bitki uzmanına gözaltı morluklarının nedenini sormuş geçenlerde. Kılcal kan dolaşımındaki yetersizlikle birlikte damarların yağlanması nedeniyle hücrelere yeterince taze kanın gitmemesi gözaltında morluğa neden olur demiş.

Son düzenleme:
Benim göz altı morluklarım kalıtsal. Eğer bilgisayar başında çok çalışırsam daha da koyulaşıyor ve morlaşıyor. Max factor kapatıcı kullanıyorum. Geçen gün eczaneden md formulations tavsiye ettiler. Şimdilik çok büyük bir fark yok yeni başladım kullanmaya. uygulanması çok pratik. Şu an güneş nedeniyle esmerleştiğim için morluklar çok belirgin değil.

buğday yağı ve avakado yağını karıstırın sonra sorunlu bölgenize sürün kıslar..
hem cildiniz için de iyi oLucaktır zemuszemus

ya da lipton poşet çay sabah kalktığınızda sıcak kompleks yapın...hem dinlendirio,süper oluo valla zemuszemus

kimse bana badem yağı göze iyi geliyor demesin ,2 kez sürdüm ve 2 gün dünyayı bulanık gördüm,sonra k vitamini,c vitamini,badem yağı zeytin yağı karıştır sür kesin çözümde demesin 3 ay kullandım o da etki etmedi ,geçen gün c vitamininin tek sürdüm,gözlerim şişti içinde tuz olduğu için ,artık hiçbir şey denemiyorum,ama bi gün zengin olunca şu kremi alıcam""remergent microcirculation therapy"" çünkü en etkili krem buymuş
üstelik internetten çözüm ararken gözlerim daha da morarıyor çözüm de aramıycam artık:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…