Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

slm bende yeni katılanlardanım gercekten cok faydalı seyler okuyorum.bi sorum olucak size elma kabugu ve kiviyi göz altında nekadar bekletmemiz gerekiyor cevabını verirseniz sevinirim....teşekkür ederim şimdidennn...

Hylexin diye bir krem için kesin çözüm diyolar ama fiyatı biraz tuzlu :) Onun dışında yoğurdun suyunu düzenli olarak sürmek,ayrıca elma kabuğu koymanında faydalı olduğunu duydum.

EVET BANADA DERMATOLOĞUM ÖNERDİ AMA SADECE ÖNERMEKLE KALDI ALMADIMMMM:a015::roflol::roflol::roflol:

Pc tv gibi ışın veren makinalardan oldugunca uzak durun
kaliteli ve düzenli uyumaya dikkat edin
bol bol su tüketin
çay-kahve-sigarA kullanmayın yada azaltın
meyve ve sebze çinko a vitamini içeren besinlerin tüketimini artırın
yüzünüzü soğuk su ile yıkayın
kozmetiklerden uzak durun mümkün mertebe...
balık,yoğurt-süt ürünleri tüketin

Ve unutmayın mutlu insan her zaman güzeldir...

benmde gözlerim çukur ve mor olunca daha bi berbat görünüyorum..
bu zeytinyağı rezene yağı buğday yağı felan bence sürmesi sakıncalı .. sonra bide göz altlarındaki yağ bezeleriyle uğraşır durursunuz. ben hiç bişe yapmadığım halde sağ göz altımda küçük yağ bezecikleri var.. doktora başka bişe için gitmiştim direk göz altlarım dikkat çekmiş kaydirigubbakcemile3 yağlı bi krem falan mı kullandın demişt ama bnmkiler kndiliğinden oldular.. demekki doktora danışmadan bu bitkisel yağları kullanmamalıyız snra bide bezelerle uğraşmayın :/

arkadaşlar benimde göz altlarım çok mor.birde çukur olduğu için daha da koyu görünüyor..sizi bilmiyorum ama ben bu yüzden fotoğraf ve video çekileceği zaman kaçacak delik arıyorum..çünkü onlarda halka filmindeki kız gibi görünüyorum :)
şimdi size yeni keşfettiğim birşeyi yazıcam..
göz altımın çok yakınında,ama yanağımda damar genişlemesi vardı..kırmızı görünüyordu ve şiş duruyordu..bir programda varisler için tarifler veriliyordu..duymuşsunuzdur "at kestanesi"
sonuçta ikiside damar genişlemesi diye düşündüm ve aktardan atkestanesi yağı aldım..her gece yatmadan önce sürmeye başladım..tabi yağ olduğu için ister istemez yayılıyor sürerken..bende dikkat etmeden ,göz altlarıma falan sürmeye başladım..inanın özellikle sabahları kalkınca aynaya bakmadan çıkmıyorum odamdan :) tamamen gitmedi tabi..ama 15 gündür kullanıyorum..göz pınarlarının aksi yönünden itibaren açılmaya başladı rengi..ben bunu şöyle tarif ediyorum :) sanki sağdan soldan rüzgar esmişte,morlukları süpürmeye başlamış gibi görünüyor :)
herhangi bir tahriş olmadı bende..ama ellerinizi iyi yıkayın,yanlışlıkla gözünüzü falan kaşıyınca yakıyor..
denemenizi tavsiye ediyorum..yüzlerce tl verip güzellik ürünlerini denemektense sadece 5 tl verip bu yağı deneyin derim :)
sevgiler hepinize :))

arkadaşlar benimde göz altlarım çok mor.birde çukur olduğu için daha da koyu görünüyor..sizi bilmiyorum ama ben bu yüzden fotoğraf ve video çekileceği zaman kaçacak delik arıyorum..çünkü onlarda halka filmindeki kız gibi görünüyorum :)
şimdi size yeni keşfettiğim birşeyi yazıcam..
göz altımın çok yakınında,ama yanağımda damar genişlemesi vardı..kırmızı görünüyordu ve şiş duruyordu..bir programda varisler için tarifler veriliyordu..duymuşsunuzdur "at kestanesi"
sonuçta ikiside damar genişlemesi diye düşündüm ve aktardan atkestanesi yağı aldım..her gece yatmadan önce sürmeye başladım..tabi yağ olduğu için ister istemez yayılıyor sürerken..bende dikkat etmeden ,göz altlarıma falan sürmeye başladım..inanın özellikle sabahları kalkınca aynaya bakmadan çıkmıyorum odamdan :) tamamen gitmedi tabi..ama 15 gündür kullanıyorum..göz pınarlarının aksi yönünden itibaren açılmaya başladı rengi..ben bunu şöyle tarif ediyorum :) sanki sağdan soldan rüzgar esmişte,morlukları süpürmeye başlamış gibi görünüyor :)
herhangi bir tahriş olmadı bende..ama ellerinizi iyi yıkayın,yanlışlıkla gözünüzü falan kaşıyınca yakıyor..
denemenizi tavsiye ediyorum..yüzlerce tl verip güzellik ürünlerini denemektense sadece 5 tl verip bu yağı deneyin derim :)
sevgiler hepinize :))

canım bende duymuştum bu at kestanesi yağı krışıklıklereda çok iyi geliyomuş süper bişeymiş. birde senin gözaltların genetikmi?

benim anneminde öyle aslında ama ikimizinki çok farklı..yani onunkinde koyu halkalar var sadece.ama benimkinde dikkatli bakıldığında damarlar da var.yani benim gözaltlarımın koyu görünmesinin nedeni bu damarlar diye düşünüyorum..

ben morluklarımı o kadar dert emiyorum ama benim daha ciddi bi sorunum var

gözlerimin altı çökük..yani çukur...hadi morlukları kapatıcıyla kapatsam bile çukuru dolduramıyorsun 10 kat da sürsen dolmaz...o kısımların etlenmesi yada yağlanması bi şekilde şişmeleri lazım :KK43:

gözlerimin altında yarım daire şeklinde çukurlar var :KK43:

aynı sorun bende de var dediğin gibi morluklar fondöten pudrayla bi şekilde kapatılıyo ama çukurluklar gerçekten çok rahatsız ediyor yaptığın makyaj bile kötü duruyor bu konuda gerçekten sonuçlanan bi çözüm varmı arkadaşlar :1shok: birçok şey yazılmış ama kullanan veya bu durumdan muzdarip olanlar sonucu sölememiş önerilerinizi bekliyorum

Pc tv gibi ışın veren makinalardan oldugunca uzak durun
kaliteli ve düzenli uyumaya dikkat edin
bol bol su tüketin
çay-kahve-sigarA kullanmayın yada azaltın
meyve ve sebze çinko a vitamini içeren besinlerin tüketimini artırın
yüzünüzü soğuk su ile yıkayın
kozmetiklerden uzak durun mümkün mertebe...
balık,yoğurt-süt ürünleri tüketin

Ve unutmayın mutlu insan her zaman güzeldir...
:çok üzgünüm:AMA OLMUYOR İŞTE BEN BANKACIYIM VE SABAH 9 DAN AKŞAM 8 E KADAR PC YE BAKMAK ZORUNDAYIM STRES DESEN BOLCA VAR.OFF OFF :sm_confused:NEYSEKİ SİGARA ,KAHVE ,ÇAY TÜKETMİYORUM.

A rkadaşlar benimde göz altım çok mor ne yaptıysam olmadı ama şimdi yeni bir ürün gördüm geçen gün estetik uzmanı televizyonda gözaltı morluğu olanlar göz altındaki kandolaşımını hızlandıran içinde vitaminler olan krem kulansınlar dedi bende araştırdım

M-ASAM ÜZÜM EKSTRELİ GÖZ MASKESİ
Hassas göz çevresine canlılık ve nem kazandırır.Göz altı torbalarının ve morluklarının giderilmesinde yardımcı olur.
*Üzüm çekirdeği ekstresi(OPC-Oligomeric Proanthocyanidin)
*Yeşil çay
*Vitamin K 1
*Panthenol

Parfüm içermez.

Uygulama:
Haftada 2 veya 3 kez cildi temizledikten sonra göz çevresine dikkatlice sürünüz ve 10 dakika bekleyiniz,ihtiyaca göre daha da uzun tutulabilir.Daha sonra kalanı parmak uçlarıyla cilde yediriniz ve kalanı bir pamuk yardımı ile alınız

M-ASAM ÜZÜM EKSTRELİ GÖZ MASKESİ Adlı Ürün Hakkında Yapılmış Yorumlar
--------------------------------------------------------------------------------

BU ÜRÜN İÇİN YORUM YAPILMAMIŞ!
Sizde ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşın, düşüncelerinizi yayınlayalım.
İlk Siz Yorum Yapmak İstiyorsanız, tıklayın.

KDV Dahil 35,99 YTL İçin Ödeme Seçenekleri
--------------------------------------------------------------------------------

Banka Havalesi İle Ödeme : 35,99 YTL

Diğer Tüm Kartlar
TAKSIT

SAYISI
AYLIK ÖDEME
TOPLAM

TUTAR

Peşin Ödeme 36,85 YTL 36,85 YTL

Akbank Axess
TAKSIT

SAYISI
AYLIK ÖDEME
TOPLAM

TUTAR

Peşin Ödeme 36,64 YTL 36,64 YTL
2 Taksit 18,56 YTL 37,12 YTL
3 Taksit 12,54 YTL 37,61 YTL
4 Taksit 9,54 YTL 38,15 YTL
5 Taksit 7,74 YTL 38,69 YTL
6 Taksit 6,54 YTL 39,23 YTL
7 Taksit 5,68 YTL 39,77 YTL
8 Taksit 5,04 YTL 40,31 YTL
9 Taksit 4,54 YTL 40,85 YTL
10 Taksit 4,14 YTL 41,39 YTL
11 Taksit 3,81 YTL 41,93 YTL
12 Taksit 3,54 YTL 42,47 YTL

(*) Kalın olarak işaretlenmiş taksitlerde vade farkı alınmamaktadır.

hatta doktor yeşil çay çok iyi gelir pamuga yeşilcay suyu batırın göz altınıza koyun demişti bende bu ürünü görünce hemen almaya karar verdim

BENDE BU MORLUKLARLA UZUN ZAMANDIR UGRAŞIYORUM :biggrin: EGER UYKUSUZLUK ,YORGUNLUK VS. SEBEPLERDENSE ÇÖZÜMÜ VARMİŞ AMA BENİM GİBİ GENETİK SEBEPLERDENSE YANİ DİNLENMENE RAGMEN GEÇMEYEN TÜRDENSE ÜZGÜNÜM AMA ÇOK KAYDA DEGER BİR ÇÖZÜMÜ YOK ARAŞTIRMADIK YER ÜRÜN BIRAKMADIM MAALESEF ÇÖZÜM OLMUYOR ÇÜNKÜ BU TİP GÖZALTI MORLUKLARI GÖZALTINDAKİ KISIMDA BULUNMASI GEREKEN YAG MİKTARININ AZ OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR:dead: AMA SON 6 AYDIR ROC un GÖZALTI MORLUKLARI İÇİN OLAN KREMİNİ KULLANIYORUM ACIKCASI BEN ÇOK DÜZENLİ KULLANMIYORUM AMA O NA RAGMEN ÇEVREMDEKİ İNSANLAR BU KREMİ KULLANDIGIMI BİLMEMELERİNE RAGMEN MORLUKLARIMA NASIL ÇÖZDÜGÜMÜ SORDULAR DEMEKKİ ETKİLİ OLMUŞ:biggrin: DEVRİK CÜMLELERİM İÇİN KUSURA BAKMA BİR YANDAN OGLUŞUM ÇEKİŞTİRİYOORR

roc'u kullanmaya dewam ediyor musun senın aldıgın hangi serisiydi ben bugün retin-ox u alacak gibi oldum hanı daha erken geldi hdra serisi de yetersiz kalmıştı fikrine ihtiyacım var ???

Hylexin diye bir krem için kesin çözüm diyolar ama fiyatı biraz tuzlu :) Onun dışında yoğurdun suyunu düzenli olarak sürmek,ayrıca elma kabuğu koymanında faydalı olduğunu duydum.

ben kullandim keisnlikle tavsiye etmiyorum benim goz altimin derisini inceltti

Kuru naneyi 1 bardak sütle kaynatıp, buz kalıplarına dökerek dondurdum. Sonra her sabah göz altı morluklarıma koyuyorum ve elveda göz altı morlukları

A rkadaşlar benimde göz altım çok mor ne yaptıysam olmadı ama şimdi yeni bir ürün gördüm geçen gün estetik uzmanı televizyonda gözaltı morluğu olanlar göz altındaki kandolaşımını hızlandıran içinde vitaminler olan krem kulansınlar dedi bende araştırdım

Hassas göz çevresine canlılık ve nem kazandırır.Göz altı torbalarının ve morluklarının giderilmesinde yardımcı olur.
*Üzüm çekirdeği ekstresi(OPC-Oligomeric Proanthocyanidin)
*Yeşil çay
*Vitamin K 1
*Panthenol

Parfüm içermez.

Uygulama:
Haftada 2 veya 3 kez cildi temizledikten sonra göz çevresine dikkatlice sürünüz ve 10 dakika bekleyiniz,ihtiyaca göre daha da uzun tutulabilir.Daha sonra kalanı parmak uçlarıyla cilde yediriniz ve kalanı bir pamuk yardımı ile alınız

M-ASAM ÜZÜM EKSTRELİ GÖZ MASKESİ Adlı Ürün Hakkında Yapılmış Yorumlar

BU ÜRÜN İÇİN YORUM YAPILMAMIŞ!
Sizde ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşın, düşüncelerinizi yayınlayalım.
İlk Siz Yorum Yapmak İstiyorsanız, tıklayın.

KDV Dahil 35,99 YTL İçin Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi İle Ödeme : 35,99 YTL

Diğer Tüm Kartlar
TAKSIT

SAYISI
AYLIK ÖDEME
TOPLAM

TUTAR

Peşin Ödeme 36,85 YTL 36,85 YTL

Akbank Axess
TAKSIT

SAYISI
AYLIK ÖDEME
TOPLAM

TUTAR

Peşin Ödeme 36,64 YTL 36,64 YTL
2 Taksit 18,56 YTL 37,12 YTL
3 Taksit 12,54 YTL 37,61 YTL
4 Taksit 9,54 YTL 38,15 YTL
5 Taksit 7,74 YTL 38,69 YTL
6 Taksit 6,54 YTL 39,23 YTL
7 Taksit 5,68 YTL 39,77 YTL
8 Taksit 5,04 YTL 40,31 YTL
9 Taksit 4,54 YTL 40,85 YTL
10 Taksit 4,14 YTL 41,39 YTL
11 Taksit 3,81 YTL 41,93 YTL
12 Taksit 3,54 YTL 42,47 YTL

(*) Kalın olarak işaretlenmiş taksitlerde vade farkı alınmamaktadır.

hatta doktor yeşil çay çok iyi gelir pamuga yeşilcay suyu batırın göz altınıza koyun demişti bende bu ürünü görünce hemen almaya karar verdim

çok önceleri kullandım bence açıkcası hikaye yani bana fayda etmedi yine de şansınızı deneyin

aynı sorun bende de var dediğin gibi morluklar fondöten pudrayla bi şekilde kapatılıyo ama çukurluklar gerçekten çok rahatsız ediyor yaptığın makyaj bile kötü duruyor bu konuda gerçekten sonuçlanan bi çözüm varmı arkadaşlar :1shok: birçok şey yazılmış ama kullanan veya bu durumdan muzdarip olanlar sonucu sölememiş önerilerinizi bekliyorum

bende aynen bu durumdan şikayetçiyim..20 yaşımdayım ama gözaltlarım cukur.göz makyajı yaptıgımda iice yorgun bi görünüm oluyo,dudak makyajı yapıyorum bende ama sıkıldım..elmacık kemiklerim ve yanaklarım cıkık iice belirgin oluyo böyle olunca göz altlarım.cok sert ve yorgun bi ifade katıyo çukurlar,cocukken,ergenken bile hafif bi cukurum varmış şimdi iice arttı:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
Benev eye cream kremini kullanan varmı arkadaslar?

benev benım de çok merak ettigim bir firma deneyen kkda yok galiba ben de şuan ddf ın göz kremini 115liraya aldım morluklar inanılmaz bir şekilde açıldı çöküklükler için artıkın geçmiş olsun onun çözümü yok

arkadaşlar sizinle bi hafta önce tanıştığım ve geçen gün etkiisinii keşfettiğim karaüzüm çekrdeğiini paylaşmak istedm..aslında karaüzüm çekrdeği yeni birsey değil ama ben daha önce hiç yememiştim bu yüzden nasıl bir etki olabileceğini bilmiyordum.

Gecen hafta -daha önce de bu siteden öğrendiğim- göğüs büyütmeye yardımcı olduğunu duyarak kullanmaya başladım benım derdım de küçük göğüsler işte naparsın :kedi:

Ama bi hafta kullandıktan sonra farkettimki göz altındakı morluklarım da geçmeye basladı. Benım morluklar öle böle değil dehşetti bi durumdaydı. Sizler gibi kapatıcısız dısarı çıkamıyordum gıttığim yerlerde kapatıcım çıkmasın dıye yüzümü bile yıkamaya çekınıyordum. Denızden çıktıktan sonra haydaa i kapatıcı faslı daha.. :sinifsinif:

Size suan tamamen geçti diyemiyeceğim çünkü daha bi haftadır kullanıyorum.
Ama etkisi gözle görülecek kadar oldu. Hem şifalı bitkilerle ilgili sitelerde okudum kara üzüm çekirdeği çok iyi bi antioksidan olduğu için vucuttakı zehri dışarı atıormuş. Yanı kanı temizlior. Damarlar düzene girior .

Ayrıca kardeşimin gençlik dergileri geçti elime onda da göz altı morluğu için siyah üzüm kurusu yazılmış nedeni de kanı temizlediği şeklinde verilmişdelikafadulden. Benim okuduğum kaynaklara göre de kara üzüm çekiirdeği yerine [sıze="2"]çekirdekleriyle[/sıze] siyah üzüm kurusu tüketebilirsiniz diyordu.

Ben bi deneyin derim.cadıarzu sonuçta kaybedecek bir şeyiniz yok. çünkü son derce doğal ve yan etkisi olmayan bi ürün aksine sizde göz altı morluğuna ii gelmese biile emin olun çok faydalı olduğu için başka olumlu etkileri olacaktır.sositososito

ben aç karnına sabahları bi tatlı kaşığı yiyorumcokacimcoook. Umarım sizlere de şifa verir.. Sevgilerlekaydirigubbakcemile5
[/quote]

not: Bu yazıyı başka bi topic tede yazmıştım ama onu okuyamayanlar olabilir diye düşündüm ve buraya da ekledim. Aylar önce bu topic e bende morlujklardan şikayetçii olduğumu yazmıştım..

hepsi hikaye arkadaşlar bende aynı dertten müzdaribim geçmioda geçmio bıraktım bende herşeyi yapmıorum bişeycik artık onlara alışmaya calıscam:roflol:

X