Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

bazı arkadaşlar buğday yağından bahsetmişti.deneyen,sonuç alan varmı?

burcu ben aktara sordum buğday yağını ve badem yağını öneriyorlar dedim.aktar o yağların tek başına işe yaramadığını sadece gözaltlarında yağlanmalara neden olacağını söyledi---o yüzden denemedim ben...... :)

slm. göz altı diyince benimde gözümün altında morarma yok da şişlik var. sabah şiş şiş oluyor ne yapmalıyım ....

arkadaslar benimde kzimda var goz alti morlugu 14 yasinda aslinda sinuzuiti var bu sene daha cok belli oldu cok kafaya takiyor daha yasi kucuk oldugundan birsey kullanmasinid istemiyorum ama yinede kalici cozum ariyorum dermatolog su anda bir sey yapilamayacagini ileride lazer tedavisi olabilecegini soyledi
sizlerinde bildiklerinizden yaralanmak istiyorum......bitkisel yaglarin bende gordum yuzde killanma yapabiliyor ve goz altinada tek basina faydasi olmaz
yinede bildiklerimizi paylasalim

Mrb, bende de gözaltı morluğu var ebru şallı jojoba yağını tavsiye etmişti deneyen var mı? Herhangş bir karışım deneyen var mı?

selam....
ya arkadaşlar benim gözlerimin altında morluk yok ama sabah kalkınca şiş duruyo bayada kötü duruyo bu şilik nasıl geçer

benimde bir önerim var bir patatesi rendeleyim suyunu çıkarım içine çeyrek limon sıkın bu karışımla göz altınıza sürün bi zorluğu yok yani denemekte fayda var
kaydirigubbakcemile5

kapatıcılar çok fazla işe yaramıyor , gerçekten bu morluklardan kurtulmak istiosan kahve çay sigara gibi nikotin içeren içeceklerden felan uzak durmalısın.Aynı dertten bende muzdaribim ama sigarayı bıraktım gözlerimin altı düzeldi :)) darısı başınıza inşallah kaydirigubbakcemile5

neutrogena göz altı kremi kullanıorum 17,5 ytl ciwarındaydı.düzenli kullandığımda hem çok rahatlatıo hemde aydınlık werioo

1 haftadır medobalm kullanıyorum gözalrı morluğum genetik olamsına rağmen faydasını 1 haftada gördüm uzun süreden sora ilk kez kapatıcısız dışarı çıktım bugün!

arkadaslar benim de gözaltlarımda da genetik morluklar var.. eCeCe gibi bu kremi kullanan başka birileri varsa görüşlerinizi alabilir miyim? kremi almayı düşünüyorum. ve eCeCe , son durum ne, alsam ben de etkisini görür müyüm?

lütfen kullanan yok mu bu kremı yaaa..Yorumlarınızı bekliyorum.Siteye yazan yok herkez sorununu halletti sanırım:KK43:

bence sorununu halleden çok az kişi var...benim gibi çözemeyenlerde umudunu kaybetti sanırım :KK70:

ve ben bu medobalm kremine netten baktım gözaltını sıkılaştırır,torbaları yok eder falan filan yazıyo ama morlukları giderir demiyo... + fiyatı 28,54 TL

slm arkadaslar kac gundur okuyorum göz altı morlukları ıcın kım hangı markayı vermısse not aldım ve arastırdım 3 ısım verecem cogu ınsanın hem fıkır oldugu bu arada benımde boyle bı derddım var.bırıncısı remergent 2.medobalm 3.artısty dıye kremler pahalı yalnız ama eger genetıkse ben yagların gecırecegını hıc zannetmıyorum mutlaka deneme yanılma yolunu kullanmalıyız yoksa olmaz dıye dusunuyorum emınımkı hepımız cok guzel bayanlarımız ama su morluklar olmasa cok daha guzel oluruz.umarım ıstedıgımıze kavusuruz.kendınıze ıyı bakın....

göz altı morlulklarına faydası olurmu bilmiyorum ama benimde bir önerim var elma portakal kabuğu hemen hemen bütün suyu çıkan meyvelerin suyunu sıktıktan sonra ayrı ayrı sıkılacak ama buzluğa koyun her sabah göz altına sürün birde 9 saatten fazla uyumayın neyse donan maddeyi gözlerin altına sürün hem doğl hemde okadar pahalı birşey değil ama ben faydasını gördüm tercih ederim

selam arkadaşlar .. geçenlerde bi tv programında dinledim göz altı morlukları için şöyle dedi;
1 çay kaşığı buğday yağı
1 çay kaşığı zeytin yağı
patates rendeleyip bir kaç damla da onun suyunu ekleyip gözaltına masaj yaparak sürüp 5 dk sonra yıkayın dedi.

bende buradaki çoğu konulara baktım bu tür yağlar tüylenmeyi artırıyor diyor kimi, kimi çok iyi geldi diyor.. birşey ya iyidir ya kötü . yani herkeste farklı etki mi yapıyor onu da anlamadım..

benim göz altlarıma hiç bir şey kesin çözüm değil
genetik olması başlı başına bela ee üstüne stres,uyku bozukluğu,bilgisayar kullanımı eklenince kuduruyor iyice.
bi cilt bakımı yaptırıcam doktorlada görüştüm onun önereceği ürünleri kullanıcam amacım yok etmek değil çünkü imkansız en aza indirgemek başarılı olursa paylaşırım

X