Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

slm mezoslim
merak ettim bu napaj teknigi ne demek ,göz altına mezoterapı mı oluyor yanı...napaj aletin adımı mezoterapının alt ismimi anlamadım.....

merhaba mazoslim cavabın için teşekkür ederim sizin web sitenize baktım ancak orada napaj tekniğinden bahseden yer görmedim hangi yontemin içine giriyo acaba
bir de türkiye de tek yapan yer sizmisiniz ya ben hiç başka yerde bulamadım adana maleefff çok uzak ve benim acilen bu tekniğe ihtıyacım var göz altım çoooooooooooooook mor

Göz kapağım dahil göz çevrem mor. Özellikle son zamanlarda morluk dahada arttı. Kızlar ben anormal miyim? Eroinman da değilim bu mosmorluk neden kaynaklanıyor? Vitaminsizlikten mi ki_?

ilahi 5 günde geçirdigine göre mucize bişi olmalı şeker bizlerden esirgemessin umarım .......

Canlarım esirgermiyim..Sıkı durun............Ürünün adı Mircocirculation Therapy. Remergentin ürünü oluyor. Vallahi ilk gözüme sürüp yattım ve uyandığımda gözlerime inanamadım. Morluktan eser yoktu. Şuan 1haftadır kullanıyorum. Çok memnunum ama sadece morluk anlamında memnunum. Kırşıklık tedavi edici özelliği olduğunu sanmıyorum. Çünkü gözümde çok ince çizgi var geçmedi henüz. Ve sanki nemlendirmeyide tam yapmıyor ama morluk yok etme özelliği bakımından süper. Bence hiç ameliyat mameliyata gerek yok.

paprika slm,
bu ürünü nerden alabiliriz ve fiyatı nekadar sanırım 275 tl falan biraz pahalı ama kesin çözümmü gerçekten geçiyor mu...bende kalıtımsal morluk var geçiriyormu emin misin???
bosuna para vermek istemiyorum...
kesin çözümse alırım ama....

Cnm ben gittigidiyordan aldım 100 liraya. yüzde 70i gitti diyebilirim. Ben memnunum.

kÖtü bi haber: İlk günlerde bu krem gözümün altını ve göz kapaklarımı bembeyaz yapmıştı ama artık etkisi gitti galiba. Öyle ilk gündeki gibi bembeyaz gözaltım yok.Ama öyle eroinman gibi gözaltım da yok. Yani aydınlatıyo bu krem ama ilk günlerdeki etkisi çok daha mükemmeldi

slm paprika,
sorum su bu kremi sürmediginde göz eskisi kadar morarıyor mu?
birde...eskiden göz altın çok mormuydu...bende kalıtımsal morluk var baya koyu göz altım....
soruyorum çünkü morlukların yorgunluktansa o krem bana iyi gelmez.
birde anlatırmısın eski halıne göre kapatıcı sürmeden geze biliyor musun!!!

Cnm benimki genetik değil ama sonradan yani son aylarda gözümde morluk vardı. Hatta çok uzun zamandırda göz kapağımın üstü koyuydu. O koyuluktan tut ta morlukta gitmişti. İlk sürüşümde bembeyaz oldu ama şimdi alıştığındanmıdır nedir ilk gündeki o etkisi gitti. Ama eskisi gibide mosmor değil. Yinede çok ümitlenmiştim çünkü ilk 2gün harika gözaltlarım vardı.

ewet benimde çok moralıyo

kızlarrrr boğaziçi hastanesine mail attım beşiktaştakı bugun aradılar beni yüz mezosu yapılıyor bunun için o bolgeye vitamın enjekte ediliyor dediler çok memnun olan müşterileri varmış ben 2-3 hafta sonra görüşmeye gidecem görüşme ücretsizmiş ne kaybederiz ki yuz yuze konuşalım aylık seans ücreti 150 liraymış duruma göre seans sayısı değişiyormuş

slm canım göz altına doku enjeksiyonu pahalı 1000 ytl den baslıyor 1500 e kadar çıkıyor.,.çok pahalı buldum...
senin ki işe yararsa bana haber verir misin...

:CüvCüv: selam
bu kremi gitti gidiyordan baktimm ama bulamadimmm yardimci olursan sevinirim...:asigim:

yaş sınırı var mı---nerden aldın---???
cevaplarsan sevinirim-- :)

Son düzenleme:
bazı arkadaşlar buğday yağından bahsetmişti.deneyen,sonuç alan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…